Namaz Kıldıran Seccade


1 Kutu Satın Al - 49.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 129.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Namaz Kıldıran Seccade Nedir?

Günümüzde eğitim yöntemleri özellikle işitsel ve görsel olarak etki yaratarak öğretilme metoduna dönüşmüş durumdadır. Özellikle yaşı küçük eğitilenlerde işitsel mekanizmalarının hedef alınarak sürdürülen eğitimlerde daha kolay başarıyı yakaladıkları gözlemlenmektedir.

Eski yıllarda özellikle teknolojinin bu kadar ileri olmadığı dönemlerde din eğitimi için açılan özel kurslar vasıtası ile dinimizin icabetlerinden biri olan namaz genç ve çocuklarımıza öğretilmekteydi. Günümüzde bu kurslar çok fazla tercih edilmediği için oldukça seyrek olarak açılan eğitici kurslar ise uzun süreli eğitim dönemleri nedeniyle gerekenden fazla zaman ayrılmasına neden olmaktadır. Bir eğitim kurumunda bulunan genç ise sıkılabileceğinden verilmek istenilen eğitim tam olarak alınamadığından namazı öğrenme süreci uzayabilmektedir. Namaz kıldıran seccade çocuk ve gençlerin doğrudan işitsel algılarını etkileyerek namazı öğrenme sürecini olabildiğince kısaltmaktadır.

Dinimizin emirlerinden biri olan namazı öğretmek, öğretmek, öğrenmeye heves yaratmak büyük sevaplardan sayılmaktadır. Sunduğumuz hizmet ile gençlere ve çocuklara namaz kılmayı işitsel becerilerini destekleyerek öğretmekte ayrıca keyif alarak öğrenecekleri bu ibadet için küçük yaşlarda alışkanlık kazandırmaktayız.

Sesli komutlar ile namaz kılmayı öğrenmek isteyen çocuk ve gençlerimizi yönlendirerek namazı kıldırtan seccademiz ilgi çekici yöntem ile çocuklarımızın ve gençlerimizin namaz saatlerini istekle beklemelerini sağlamaktadır.  Dua ve sürelerin ezberlenme sürecinde de etkisi olan seccademizin ses veren aparatları cebe sığacak boyutta olduğu için eğitimi her yerde devam ettirme imkânı bulunmaktadır.

Namaz Kıldıran Seccade Ne İşe yarar?

Namaz kıldıran seccade genç ve çocukların namaz kılmayı öğrenmesi, öğrenirken sevmesi ve işitsel beceri yolu ile zamandan tasarruf edilerek kısa vadede öğrenme eyleminin gerçekleşmesine yardımcı olan bir eğitim kitidir. Sadece genç ve çocukların eğitim süreçlerinde değil yaşı ilerlediği halde namaz kılmayı yeni öğrenecek olan yetişkin ve yaşlılarında kolaylıkla kullanabileceği bir üründür. Özellikle yaşlı kullanıcıların teknolojik olmasından ötürü kullanamayacaklarından endişe ettikleri namaz kıldıran seccade ürünümüz oldukça kolay kullanılan özelliktedir. Ses aparatını hangi namaz vakti ise o namazı seçerek aktif hale getirebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Yapılan bilimsel araştırmalarda sesli ve görüntülü eğitimlerin klasik eğitim metotlarına oranla %70 daha fazla başarı sağladığı tespit edilmiştir. Bu tespitten yola çıkarak geliştirilen Namaz kıldıran seccade ürünümüz sayesinde her gün daha fazla gencimiz ve çocuğumuz namaz kılmayı öğrenmektedir. Firma olarak İslam’ın şartlarından birinin yerine getirilmesi üzerine verdiğimiz bu hizmet sayesinde inanan, bilinçli, dinini doğru şekilde öğrenen gençler, imanlı bir gelecek nesil yetiştirilmektedir.

 

Surelerin öğrenilmesi, hangi namaz vaktinde kaç rekât kılınacağı, sesli yönlendirmeler ile namazın ne şekilde kılınacağı namaz kıldıran seccade ürünümüz ile artık çok kolay. 

Bir başka dini ürünümüz olan Kuran Okuyan Kalem ürünümüzü de inceleyebilirsiniz.

 

Namaz Kıldıran Seccade Kutu içeriğinde Neler var?

Namaz kıldıran seccade ürünümüzün kutu içeriği iki parçadan oluşmaktadır. Tercihe göre dilerseniz kulaklıklı namaz kıldıran seccade ürünümüzü tercih etmeniz de mümkündür.  Kutu içeriğinde bulunan seccademiz dini desenlerle bezelidir. İç kısmı plastik olup yerle temasında kumaşın zarar görmesini engellemek üzere kalın plastikten imal edilmiştir. Nemli zeminlerde dahi seccade kumaşının nemlenmesini önler. Seccade kumaşı polyesterden üretilmiş olup yumuşak dokuludur özellikle çocuk ya da yaşlı bireylerde deri ile teması halinde cildi tahriş etmeyecek doku ve yumuşaklıktadır.

Namaz kılmayı adım adım öğreten sürelerin ezberlenebilmesi için okuyan ve ezan vakitlerini bildiren sesli aparat ise sert plastikten olup cebe sığacak boyuttadır. Taşıma kolaylığı olması açısından hafif malzemeden üretilmiştir. Pille çalışan teknolojik ses aparatı dayanıklı plastikten üretildiği için yere düşme durumlarında zarar minimalize edilmiştir.

Namaz Kıldıran Seccade Nasıl Kullanılır?

Kolay kullanımı ile kullanıcı dostu olan namaz kıldıran seccade ürünümüz genç yaşlı ve çocuklar tarafından kolaylıkla kullanılabilir özelliktedir. Yaşı ilerlemiş dindaşlarımız ürünü kullanırken sorun yaşayabileceklerinden endişe etseler dahi kullanım kolaylığına sahip olan namaz kıldıran seccade ile zorlanmadan namaz kılmayı öğrenebileceklerdir.

Namaz kıldıran seccade ürününü kullanmak için iç yüzeyi koruyucu plastik ile dayanıklı konuma getirilmiş seccade yere serildikten sonra cihaz seccadenin yakın bir konumuna konularak hangi namaz kılınacaksa o tuşa basmak vasıtasıyla kullanılır. Dikdörtgen ve küçük boyutta ki ses aparatının üzerinde ki yazılar okunaklıdır ve yaşı ilerleyen dindaşlarımız tarafından dahi rahatlıkla okunabilir.

Taşıma kolaylığı olan ses ünitesi cebinizde istediğiniz yere götürülerek mekândan bağımsız eğitimin sürdürülmesi mümkündür.

Namaz Kıldıran Seccade Yorumları

Aysel K.

35 yaşımda namaza başladım açıkçası bu yaşıma kadar dini icabetlerimi yerine getirmeme tedirginliği ile namaz kılmayı hızlıca öğrenmek istiyordum. Bu yaşa kadar öğrenmemiş olmamın verdiği üzüntü, pişmanlık ve utanma ile dini bir kurumdan destek almaktan çekindim. Bu sırada namaz kıldıran seccade ürününüzle tanıştım. Allah sizlerden razı olsun bu yaşımda ayıbımı kapatmama yardım ettiniz utanmadan namaz kılmayı öğrendim sureleri ezberledim.

Ali T.

Yaz aylarında daimi ikametgâhımızdan uzakta konakladığımız için oğlumu kursa götüremedim. Malum şimdiki çocuklar bir garip. Kursa gidip dinimizi doğru şekilde öğrenmektense yaz aylarında sokaklarda gezmeyi tercih ediyorlar. Bizim haylazı da tatil beldesi diye kursa kaydettiremediğimiz için ürününüzü satın aldım. İyi ki almışım. Oğlum namaz saatlerinde eve gelip kısa sürede hem dini vecibesini yerine getiriyor hem de kolaylıkla doğru bir şekilde namaz kılmayı öğrendi.

Hakkı B.

İçine kapanık olan kızımı kursa göndermek istemedim. Açıkçası bazı hocaların eğitim süreçlerinde hızlı ilerlemek adına çocuklara baskı yaptığını duymam beni bu kararı almaya yönlendirdi.  Biz öretmek istediğimizde çocuğumuzun kendi öğrenim isteğini engelleyeceğimiz için ürününüzü satın aldım. Yeni gençlik çağına gelmiş kızım namaz kılmayı hızlıca öğrendi ancak ibadetlerini sürdürürken hala seccadeden faydalanıyor uzun uzun namaz surelerini dinliyor. İyi ki varsınız.

Leyla G.

İlerleyen yaşım nedeniyle zaman zaman duaları unutmak beni çok üzüyordu. Gelinimin torunuma aldığı namaz kıldıran seccade sayesinde artık duaları takılmadan okuyabiliyorum. Bu yaşımda ibadetimden geri kalmamamı sağladığınız. Allah ne muradınız varsa versin var olun.

Namaz Kıldıran Seccade Fiyatları

Namaz kıldıran seccade ürünleri standart kutu içeriğinin yanı sıra kulaklıklı kutu ya da hediyeli kutu olarak farklı ücretlendirilmektedir. Daha kapsamlı ve hediyeli kutu fiyatlarımız içeriklere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Standart kutu içeriğine sahip olan namaz kıldıran seccade ürünümüzün fiyatı 60 TL civarındadır. Kutu içeriğine göre 100 TL’ye kadar değişen fiyatlara sahip ürün çeşitliliğimizden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Kredi kartı taksit imkânlarımızdan satış site ve yardımcı siteler üzerinden faydalanmanız mümkündür.

Dilerseniz satış noktasına göre kapıda ödeme ya da kapıda kartlı ödeme imkânlarından da faydalanarak kart kullanmadan da satın alım yapabilirsiniz.

Namaz Kıldıran Seccade Kullanımı Zararlı Mı?

Teknoloji çağını sürdürdüğümüz günümüzde eğitim süreçlerini hızlandırmak adına teknolojik yardım almak kaçınılmaz bir son olduğu gibi yapılması gereken zaruret halini almıştır. Yakınlarına, çocuklarına ve bilmeyenlere namaz kılmayı öğretmek ise her Müslümanın asli görevlerindedir. Bu görevimizi sürdürmek adına ürettiğimiz ve günümüz eğitim tercihlerine göre geliştirdiğimiz namaz kıldıran seccade ürünümüz namaz kılmayı bilmeyen çocuk, genç ve yetişkinlere doğru bir şekilde namaz kılmalarını öğreterek inançlı ve dini vecibelerini yerine getiren birer Müslüman olmalarına yardımcıdır. Bu bakış açısı ile bakıldığında da namaz kıldıran seccade ürünümüzün dinsel açıdan herhangi bir zararı olmadığı görülmektedir. Gün içinde sureleri dinlerken hane halkına huzur ve sükûnet vermesiyle de sıklıkla tercih edilen namaz kıldıran seccade ürünümüzü tüm inananlarımız rahatlık ve güvenle kullanabilirler.