Miss Hair Tarak


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 219.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Miss Hair Tarak

Miss Hair Tarak, saç düzleştirici olarak çalışan ve etkili işlevi sayende hem kadınları hem de erkekleri mutlu edebilecek yeni nesil bir saç tarama cihazıdır. Son yılların en popüler ürünü haline gelen Miss Hair Tarak, saçlarını kolay bir şekilde düzleştirmek ve her durumda bakımlı görünmek isteyen insanlara tam manasıyla kolaylık sunabilen bir üründür. Miss Hair Tarak fiyat bakımından da uygun olan yöntemlerle satışa sunulmaktadır. Bu ürün son derece hızlı ve pratik bir kullanım kolaylığı sağlar. İstenilen bütün saç tiplerine rahatlıkla uygulanabilen bu ürün, özellikle de kadınların sık bir şekilde tercih ettiği bir cihazdır. Son derece arzu edilen düz ve bakımlı saçlara sahip olmak için uzun süre boyunca kuaförlerde sıra bekleme derdine de tamamen son veren Miss Hair Tarak, ev konforunda saçları kendi başınıza kolay bir şekilde düzleştirmenize kısa sürede olanak tanır. Şekil almayan ve kabarık saçlara, pürüzsüz bir şekilde kazandıran bu etkili ürün, gün boyunca havalı ve güzel saçlara sahip olmayı sağlamaktadır. İyonik ısı yöntemine de sahip olan bu tarak, saçların elektriklenmesini engeller ve aynı zamanda da saçlara daha parlak ve canlı bir görüntü kazandırır.

Miss Hair Tarak, normal bir saç tarağı görünümündedir ve çanta ya da bavullarda rahatlık bir şekilde taşınabilir. Bunun sayesinde ihtiyaç duyulan her durumda kullanılabilen bu etkili tarak, saçları düzleştirmesinin yanında gün içinde toz ve nemden etkilenebilen saç foliküllerinin yenilenmesine de yardımcı olur. Ekonomik bir ürün olmasıyla da ister işyeri ister ev ya da tatilde de rahatlıkla kullanabilecek olan bu ürün ile saniyeler içinde saçları düzleştirebilir ve her durumda bakımlı saçlara sahip olunabilir. 

Miss Hair Tarak Ne İşe Yarar?

Miss Hair Tarak, hem pratik hem de hızlı bir güzellik rutini sağlayacaktır. 10 ile 15 saniye gibi kısa sürede ısınabilme özelliği ile acelesi olanlar için bile saçlara şekil verilmesine imkân tanır ve istenilen düzleşmiş saçlara zahmetsiz bir şekilde kavuşulmasına yardımcı olur. Dijital göstergesi ile beraber seramik fırçası ve de ayarlanabilir ısı yöntemi ile Miss Hair Tarak, farklı saç türlerine göre en ergonomik kullanım konforunu sunacaktır. İyonize katmanlar ve yüksek ısı yardımıyla şekillenebilen saçlar, bunun sayesinde uzun bir süre boyunca parlak ve düz görünümünü koruyacaktır. Bu ürünün seramik kaplamalı fırça uçları ise saçların yıpranması ile birlikte saç uçlarının kırılmasını önleyen bir saç düzleştirme uygulaması sunacaktır. Tüm bunlara ek olarak dijital göstergesi ve ısı paneli, saç tellerinin yüksek ısılara maruz kalarak yanmasını engeller.

Miss Hair Tarak Avantajları Nelerdir?

  • Saçlara hiçbir şekilde zarar vermeden istenilen her yerde saç bakımı yapılabilir ve şekil verilebilir. 

  • Bu ürün kısa sürede etki gösterecektir ve kolay bir kullanıma sahiptir.

  • LCD ekranı sayesinde dijital bir şekilde düzleştiricinin ısı görülebilir.

  • Ürünün saça olan etkisi anında görülür.

  • Otomatik kapanabilme ile beraber zahmetsiz bir kullanım sunar.

  • Isı ayarlama göstergesi sayesinde istenilen ısıda kullanım sağlar.

  • Oynar başlı olan kablo bağlantısı ise daha kolay bir kullanım sunar.

  • Genel sağlığa hiçbir şekilde olumsuz bir durumu olmayan plastik maddelerden üretilmiştir.

  • Beyaz ve pembe renk senekleri ile kullanımı kadar görünümü de son derece şık olan Miss Hair Tarak, hem kuru hem de ıslak saçlar üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bunun sayesinde zaman tasarrufu da sağlanmış olur. Bu ürün kullanım sırasında sıcaklık düzeyini koruduğu için kısa bir sürede maksimum oranda performans gösterir. Tek bir seferde gözle görülür bir şekilde değişim sunan bu ürün, kullanımdan sonra otomatik kapanma özelliğinden dolayı da güvenli bir kullanıma yardımcı olur.