Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 149.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon

Birçok toplumda olduğu gibi Türk erkekleri için de sakal çok önemli bir yere sahiptir. Hatta kültürümüzde her zaman gür sakallara sahip olan erkekler bir adım önde olmuştur. Ancak bazı erkekler sakal konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Bu yüzden de gür sakallara sahip olmak için birçok yöntem kullanmaktadırlar. Ancak Minoxidil sakal çıkarıcı losyon bu konuda sorun yaşayan erkekler için olmazsa olmaz bir üründür. Sakal erkekler için sadece yüzde ortaya çıkan kıl grubu değildir. Sakalların bu durumdan çok daha derin bir anlamı bulunur.

Gür sakallara sahip olan erkekler kendilerini psikolojik, sosyal ve estetik açıdan daha güvenli hissederler. Bir erkeğin sakalı olmaması özgüven konusunda sorunlar yaşamasına yol açar. Bu yüzden sakallar erkeklerin farklı imajlara kavuşmasında ve dış görünüşlerinde etkileyici bir değişim rüzgarı başlatmalarında ana faktörlerden biridir. Minoxidil sakal çıkarıcı losyon ile istediğiniz sakallara kavuşabilirsiniz. Böylece ağız, yanak, çene gibi beğenmediğiniz yüz hatlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Güçlü ve karizmatik bir duruşa sahip olmak istiyorsanız bu ürünü kullanarak sakallara kavuşabilirsiniz.

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon Ne İşe Yarar?

Minoxidil sakal çıkarıcı losyon özellikle sakal çıkması konusunda sorun yaşayan erkekler için oldukça pratik bir çözümdür. Bu ürün özel olarak hazırlanmış formülü sayesinde sakallarınızı ve bıyıklarınızı besleyecektir. Böylece sakal ve bıyıklarınızın ihtiyacı olan bakımı bu losyon sayesinde yapabilirsiniz. Sizleri kadınlardan ayıran en büyük özelliklerden biri olan gür ve canlı sakallara kavuşmak için bu ürünü kullanmanız yeterlidir. Bu ürün kan basıncınızın düşmesine ve damarlarınızda genleşmeye sebep olur. Böylece de vücudunuzda tüylenme ve saçlarınızda siyahlaşma ortaya çıkar. Ayrıca zaman içinde sakallarınız daha gür ve canlı çıkar. Bu ürün uzun süreli kullanımda sakallarınızın sertleşmesini sağlayacaktır. Böylece sert bir yapıya kavuşan sakallar da daha gür olarak çıkacak ve size daha karakteristik bir yapı sağlayacaktır. Bu ürünü sakal yanında saç, kaş ve vücudunuzun kıl çıkmasını istediğiniz bir bölümü için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon İçeriğinde Ne Var?

Minoxidil sakal çıkarıcı losyon tamamen bitkisel özlerden meydana gelen bir üründür. Bu ürünün temel yapı taşı ise minoxidil denen maddedir.

Minoxidil: Bu madde kan basıncını düşürme özelliğine sahiptir. Hipertansiyon tedavisinde de bir süre kullanılan bu madde günümüzde tüylenme yapma etkisiyle kullanılmaktadır. Bu madde sakalda ve saçta gürleşmeye yol açmaktadır. Bunun yanında belli ürünlerde de saç dökülmesine karşı olarak kullanılan bir maddedir. Yapılan araştırmalar bu maddenin %5’lik bir çözeltisinin %98 oranında sakal ve bıyık çıkardığını ortaya koymuştur.

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon Nasıl Kullanılır?

Bu ürün sakal çıkarmak isteyenler için kullanılır. Sakallarında sorun yaşayanlar ve daha gür bir sakala sahip olmak isteyenler çok kısa bir süre içinde sağlıklı ve gür sakallara kavuşabilir. Minoxidil sakal çıkarıcı losyon içinde yer alan bitkisel özler düzenli olarak kullanıldığında sakalların ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri sağladığı ortaya koyulmuştur. Bu ürünün kullanımı son derece basittir.  Akşam ve sabah olacak şekilde günde iki kez uygulamanız yeterlidir. Özellikle akşam kullanımların etkisi daha yüksek olmaktadır.

Bu ürünü sakallarınızı yıkadıktan sonra cildinizi kurulayarak kullanın. Ancak cildinizin tamamen kuru olması önemlidir. daha sonra sakal çıkmasını istediğiniz bölgeye uygulayın. Ürünü cildinize temas ettirdikten sonra ortalama 30 dakika kadar kurumasını bekleyin. Ürün tam kurumazsa istemediğiniz bölgelere de temas ederek kıllanma yapacaktır. Bu üründen tam verim alabilmeniz için ortalama 90 gün kadar düzenli olarak kullanmanız gerekir. Ürünü kullandığınızda sakallarınızdaki pigmentler kendini yeniler ve yeni tüyler çıkarak zamanla teninizde kalıcı hale gelir.

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon Kullanıcı Yorumları

Osman A*

Daha önce çok sayıda sakal çıkarıcı ürün kullandım. Ancak hiçbirinden istediğim verimi alamadım. Bir süre önce Minoxidil kullanmaya başladım. Şimdiden sakallarımda hafif bir gürlük başladı. Umarım bu kalıcı hale gelir.

Ahmet R*

Toplam 3 tüp kullandım. İlk kullanmaya başladığımda olan sakallarım da döküldü. Bir an için çok korktum. Ancak daha sonra bunun kökleri yenilemek için olduğunu öğrendim. Şimdi sakallarım yeniden çıktı ve üstelik daha da gür. Zaman içinde daha da gürleşeceğini düşünüyorum.

Ozan Y*

İlk kullanmaya başladığımda sakal çıkmadı. Ancak daha sonra düzenli olması gerektiğini okudum. Şimdi 50 gündür kullanıyorum ve sakallarımdaki değişimi fark edebiliyorum.

Yılmaz E*

Arkadaşım sakal dökücü yan etkisinin olduğunu söylediğinde ürüne çekinerek yaklaştım. Ancak bunu denemesem içimde kalacaktı. Daha sonra da Cem Yılmaz’ın şuradakileri döküp şurada çıkarıyor esprisiyle karışık soru işaretleri içinde kullanmaya başladım. Sakalların kökünden güçlü olarak çıkması için olanın dökülmesi gerektiğini şimdi anlıyorum. Bu bire yan etki değil olması gereken bir süreç arkadaşlar.

Emre Y*

Minoxidil sakal çıkarıcı losyon bende işe yaradı. Sakallarım zaten vardı ama güçlenmesini istediğim bölgeler vardı. Sadece o bölgelere uyguladım ve sakallarım şimdi tam istediğim duruma geldi.

Soner P*

Bu sakal çıkarıcı losyonu internet reklamında gördüm. 2 defa karşıma çıktı. Üçüncüye çıkarsa alıcam dedim ve aldım. Şimdi sakallarımın daha gür olmasının keyfini çıkarıyorum. Özgüvenim yerine geldi. Deyim yerindeyse kendimi yeniden buldum.

Damla B*

Erkek arkadaşımın her zaman gür sakallara sahip olmasını istiyordum. Daha sonra bir tanıdığımızın evinde bu ürünü gördüm. Hemen satın aldım ve düzenli olarak erkek arkadaşıma zor bela kullandırdım. İlk başta sakalları dökülünce suçluluk hissettim. Ama kökler yenilenip güçlenince şimdi tam istediğim sakallara sahip oldu. Bu ürün sayesinde ona daha çok bağlandım.

Mehmet Y*

Uzun yıllardır arkadaş ortamımda sakalı olmayan tek bendim. Bu yüzden kendimi hep eksik hissediyordum. Bu durum benim için bir travma derecesine geldi ki bu losyonu öneri üzerine satın alarak kullanmaya başladım. İlk etapta pek de önemsemeden sürdüm. Daha sonra bir arkadaşım sakalların mı gürleşmiş dediği an hiç bırakmayacağım bir baş ucu ürünü olmayı başardı.

Ramazan Ç*

Sakallarım ve saçlarım için kullanmaya başladığım bu ürünü uzun süredir kullanıyorum. Bir ara bıraktım ancak yeniden seyrekleşme oldu. Doktora sorduğumda köklerimin güç kaybetmesiyle ilgili olabileceğiniz söyledi. O yüzden yeniden kullanmaya başladım.

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon Yan Etkileri Var mı?

Minoxidil sakal çıkarıcı losyon tamamen bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Bu yüzden klinik ortamlarda yapılan deneyler sırasında hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. Ancak burada yaşanan temel bir durum kullanmaya başlayan kişilerin sakallarında meydana gelen dökülmedir. Bunun temel sebebi ise köklerin güçlenerek yeni bir yapıya kavuşma serüveninde vücudun üstteki kıllardan kurtularak daha güçlü kılları çıkarma çabasıdır. Kullanıcılar bu ürün sayesinde daha güçlü yapıya sahip sakallara sahip olabilirler. Yani kökten gelen sakallar daha gür, güçlü ve sağlıklı olarak çıkar. Sizler de hiçbir yan etki yaşamadan sakallara kavuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. kullanırken cildinizde kuruma hissederseniz bir nemlendirici kullanarak cildinizin hassasiyetini ortadan kaldırabilirsiniz.

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon Fiyatları

Minoxidil sakal çıkarıcı losyon ülkemizde çok az yerde orijinal olarak satıldığı için fiyatı konusunda bazı yanılgılar olabilir. Bu ürünün fiyatı çok değişken değildir. Satıcı firma ve yasaların belirlediği fiyat aralığı birbirine çok yakın olmaktadır. Bu yüzden de bir karşılaştırma yaparak ortalama fiyat aralığını bulabilirsiniz. Ancak burada daha uygun diye sahte ürün almamaya da dikkat edin.

Orijinal Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon Nasıl Anlaşılır?

Bu ürün ülkemizde çok sahte olduğu için orijinalini anlarken kutusu ve şişesini kullanın. Orijinal ürünün kutusu ve şişesi siyahtır. Kutusunun yan kısımları beyazdır. Ayrıca üzerindeki yazılar sarı, beyaz ve şişesinde en üstte açık mavi üzerine yazılmıştır. Ürünün üzerindeki formüllerden de orijinal olduğunu anlayabilirsiniz.  Ayrıca orijinal ürün 60 ml olarak satışa sunulmaktadır.

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Losyon Zararı Var mı?

Minoxidil sakal çıkarıcı losyon hiçbir zarar göstermez. Sadece ilk kullanma aşamasında sürdüğünüz bölgedeki sakallarda dökülmeler olur. Bu durum da sakallarınızın köklerden daha güçlü çıkmasına yol açma durumudur. Bitkisel özlerden meydana geldiği için kıl çıkartma dışında bir özelliği yoktur. Sadece sakal çıkmasını istediğiniz bölgeye sürmeyi unutmayın.