Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla


1 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 219.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 299.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Maximum sexual kadın azdırıcı damla afrodizyak bakımından zengin menüsü ile dikkat çekiyor. Tamamen doğal ve bitkisel içeriğe sahiptir. Kadınlarda istek artırıcı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca daha fazla haz alınmasını da sağlar. Etkisi uzun sürelidir. 6 saat boyunca etkisini korumaktadır. Bu ürün sayesinde partnerinizin performansı çok daha yüksek olacak.

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla kullanımı cinsellikten 15 20 dk öncesinde olmalıdır. Tercih edilen içeceğin içine 3 5 damla damlatılması yeterlidir. Alkolsüz ve asitsiz olan içeceklerde kullanılması gerekir. Afrodizyak içeriği yüksek olduğundan kullanıldıktan kısa süre içinde etkisini göstermeye başlar.

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla Yan Etkileri Nelerdir?

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla yan etkileri doğal ve bitkisel içeriği sayesinde yoktur. Ekonomik fiyatı ve sunduğu üstün performans ile diğer ürünlerle kıyaslandığında bir adım öne çıkar. Cinsel performansın güçlenmesini sağlar. Unutulmaz ve eğlenceli bir gece geçirmeniz için olmazsa olmaz istek artırıcıdır.

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla kullanım miktarı 24 saat içinde 1 defa olacak şekilde hazırlanmalıdır. Kullanım 5 damlayı kesinlikle geçmemelidir. İstek artırıcı damla etkisini 6 saate kadar gösterir. Kadınlarda sık görülen cinsel ilişki öncesinde utangaçlık ve benzeri duyguların ortadan kalkmasını sağlar. Cinsel isteksizlik sorunu olan kadınlar sadece birkaç damla ile bu sorunu kökünden çözebilirler. Cinsel güçte tek kullanımla birlikte önemli bir artış yaşanacak. Partnerinizin cinsel sağlık sorunlarını bu mucizevi etkiye sahip ürünle gidermek mümkün olacak. Hem de sadece saniyeler içinde!

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla Nasıl Satın Alınır?

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla satın almak için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Yan etkisi bulunmayan bu harika ürün, kadınların cinsel performansını artırmasında bir numaralı içeriğe sahiptir. Bu istek artırıcı damla sayesinde cinsel performans güçlenmekle kalmaz aynı zamanda kan akışının artmasını da kolaylaştırmaktadır. Yaşanılan psikolojik ve biyolojik rahatsızlıklardan dolayı artık cinsel birleşme sırasında sorun yaşamanıza gerek yok.

Maximum Sexual Kadın Azdırıcı Damla Satın Al | Ejzane.net