Magic Slim Tayt


1 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 119.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 169.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Magic Slim Tayt Ne İşe Yarar?

Fazla kilolar selülitler ve basenler neredeyse bütün kadınların istemediği şeylerdendir. Özellikle de yemek siparişi vermenin yapmaktan kolay olduğu bu günlerde.  Bu duruma bir de hareketsizlik ve hareketsiz çalışma ortamı eklendiğinde kilo almak çok da zor olmuyor.  Bir çoğumuz bu durumdan kurtulmak için spor yapmaya çalışsakta çoğumuzun buna zamanı olmuyor.  Kilo vermenin zor olduğu bu durumlarda yardımımıza destekleyici ürünler yetişiyor.

Günümüzde evde yapmış olduğumuz egzersizlerin ve hatta yapmış olduğumuz günlük hareketlerin bile bünyemize etkisi bulunuyor. Bu tür egzersizlerin etkisini arttıran hızlı ve kolay şekilde yağ yakımını sağlayan ürünler üretiliyor. Magic Slim Tayt Kilo vermek isteyen bir çok kadının deneyimleyerek memnun kaldığı bu ürünlerden bir tanesi ve en etkili olanıdır.  Siz evdeyken yada çalışırken giydiğinizde yapmış olduğunuz hareketler sayesinde yağ yakım hızınızı arttırarak vücudunuza kilo verme konusunda büyük destek sağlayarak yardımcı oluyor.


Magic Slim Tayt İçeriğinde Neler var?

Yapılan özel ve uzun araştırmalar sonucunda üretilmiş olan Magic Slim Tayt içeriğinde bulunan özel işlemlerle kumaşa emdirilerek tasarlanan mikro kapsüller sayesinde, siz evde yürürken yada herhangi bir hareket yaparken vücudunuza sürtünerek parçalanıyor. Spor yaparken yada yürüyüş yaparken kullandığınızda da etkisi çok daha fazla artıyor. Size ek bir çaba bırakmamadan kullandığınız süre boyunca vücudunuzla etkileşimde olacağından sürekli olarak etki etmeye devam ediyor. Bu sayede  kalça ve uyluk bölgenizdeki istenmeyen fazlalıkları yakarak istediğiniz vücuda sahip olmanıza olanak sağlıyor. 18 gün kullanımda ise kalçada 5,5 cm ve bacaklarda 1,8 cm incelme gözle görülür düzeyde etkisi olabiliyor. Tabikide bu süreyi kısaltma sizin elinizde spor yaparken kullandığınızda ise bu süre kısalıyor.

Magic Slim Taytın İçeriğinde bulunan :


Forskolin : Tarihsel olarak Ayurveda’da kullanılan bir bitkidir. Günümüzde Coleus Forskohlii
(Forskolin) yağ yakma tedavisi için kullanılan takviye ürünlerden bir tanesidir.

Ginkgo Biloba : Çin, Japonya ve Kore’ye özgü yerli bir bitkdir fakat, 1730 yılından beri Amerika Birleşik Devletleri’nde ve 1784 yılından beri Avrupa’da yetiştirilmektedir. Ginkgo ağacının yaşayan en eski ağaçlardan biri olduğunu söylersek pek te yanlış olmayacaktır. Faydaları sayısız olan popüler bir takviyedir ve en çok satan bitkisel ilaçlardan biridir. Ginkgo bitkisinin tedavi edici özelliklerinin yanında, kan dolaşımını iyileştirerek beyin, gözler, kulaklar ve bacakların daha iyi işlev görmesine yardımcı olur.  Diğer kullanım nedenlerinin listesi oldukça uzundur. Bacaklarda kullanıldığında işlevin arttığı deriyi derinden nemlendirdiği ve metabolizmayı hızlandırdığı görülmüştür.

Shea Yağı : Eski Mısır’daki çeşitli bilgiler, kullanıma yönelik bu değerli madde ile doldurulmuş kervanların olduğundan bahseder. Güzelliği ile ön plana çıkarak en ünlü firavunlardan biri olan Kleopatra bu yağı sıklıkla kullanırmış ve gittiği her yere götürülmesini emredermiş. Yaygın olarak Afrika Shea ağacı olarak tanınan Vitellaria paradoxa (eski adı Butyrospermum parkii ) tarafından üretilen fındıklardan elde edilen yağlı maddedir .

Shea ağacı Batı Afrika’da bulunur ve burada Senegal’den Sudan’a ve Etiyopyanın tepelerindeki savanna kuşağında yetişmektedir.Ağaç yerel topluluklar tarafından kutsal sayılır ve dini ve kültürel öneme sahiptir. Bir dizi sağlık sorununu tedavi etmek için geleneksel tıpta kullanılan çeşitli kısımları ile şifa verici özellikleri ile bilinir. Cildi nemlendirerek güneşten ve çevreden korumak ve yumuşatıcı ve nemlendirici olarak işlev görmesi için kullanılmaktadır.

İçeriğinde bulunan bu maddelerin yanında birçok destekleyici ve bilimsel olarak kendini kanıtlamış madde ile teninize sürekli olarak temas ettiğinden etkili ve kalıcı yararları olmaktadır. Bu durumda kilo vermek ve doğal yönden ile zayıflamak isteyen bir çok kullanıcısı olan Magic Slim Tayt, bu konuda en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.  Fakat bitkisel alerjileriniz varsa kullanımı tavsiye edilmiyor.


Magic Slim Tayt Nasıl Kullanılır?

Gün içerisinde üzerinizde olduğu andan itibaren etki etmeye başlayacak olan Magic Slim Tayt sayesinde günlük ev işlerinizi yaparken, dışarı çıktığınızda alışveriş yaparken, çalışma ortamınızda yada spor yaparken kullanabilirsiniz. Tabiki de spor yada egzersiz yaparken kullandığınızda gözle görülür derecede değişim söz konusudur.  Genel olarak yapılan laboratuvar araştırmaları sonucunda 18 gün kullanımda kalçada 5,5 cm ve bacaklarda 1,8 cm incelme olmaktadır.  Yıkamak için eğer mümkünse Makinede yıkamamanız, tamburlu kurutma makinesinde kurutmamanız, ütülememeniz, mümkünse de elde yıkamanız tavsiye edilmektedir. 
Kullanımı oldukça kolay olan Magic Slim Tayt, kıyafetlerinizin altına yada evde kullanımda oldukça kullanışlı bir üründür.  

Magic Slim Tayt Kullanıcı Yorumları :

Buşra E*
Çıkan bir çok ürünü denememe ve neredeyse hepsinden olumsuz sonuç almama rağmen bu durumu göze alarak aldım fakat gözle görülür düzeyde bir değişim var tavsiye ederim. Spor yaparken kullanıyorum. Güveniniz konusunda beni yanıltmadınız teşekkürler.

Emine D*
Yaklaşık 1 aydır işte ve evde kullanıyorum bacaklarımın ve kalçamdaki değişimi eşim bile söyledi arkadaşlarıma da önerdim. Pilates ile egzersiz yaparken kullandığımda etkisi daha da artacak sanırım. Fakat biraz kaşınıyor kullanırken galiba yan etkisi var.

İpek Gamze S*
Spor salonundayken kullanıyorum kalçamı ve bacaklarımı sarıyor biraz sıkıyor fakat etkisi spordan mıdır bilemedim ama gerçekten işe yarıyor. Üstelik fiyatı da gayet uygun.

Damla A*
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım işe yaradığını görünce 1 tane daha sipariş verdim. İşim masa başı olduğu için kullanımında herhangi bir zorluk yaşamıyorum. İşe yaradığını söyleyebilirim. Tavsiye ederim.

Mine T*
Artık bu ürünleri korkarak almaya başladık malum bir çok dolandırıcı insan mevcut fakat aldığımdan beri oldukça memnunum. Evdeyken rahatsızlıkta vermiyor.

Aysun Ü*
Kullanmaya başladım 1 hafta falan oldu kumaşı falan oldukça kaliteli bir ürün hissiyatı verdi. Tenimi fazla sıkmıyor oldukça kullanışlı bir ürün gibi duruyor 1 ay sonunda düşüncelerimi tekrar yazacağım. Fiyatı da gayet uygun.

Deniz A*
İnternette gezinirken gördüm bu ürünü 3 aydır sorunsuz kullanıyorum, işte yada dışarıdayken hiç de rahatsız hissetmiyorum. Herkese tavsiye ediyorum sonucu kendiniz görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Derya B
Kuzenimin tavsiyesi üzerine egzersiz yaparken spor salonunda kullanıyorum. Vücuduma yapışması güzel bir hissiyat veriyor ve güzel de duruyor hissiyatı da çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

Seyhan G*
O sıkı korselerden kurtardı beni bu ürün, işe yaradığını söyleyebilirim şık ve sarıyor teninizi zayıflamak istiyorsanız spor yaparken kullanabileceğiniz güzide ürünlerden birtanesi öneriyorum.

Magic Slim Tayt Yan etkileri var mı?

İçeriğinde bulunan bitkisel ürünlerden dolayı vücudunuza etki gösterdiği için bitkisel ürünlere alerjiniz yoksa gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür. Herhangi bir kokusu yada rahatsız edici özelliği bulunmamaktadır. Eğer içeriğinde bulunan bitkisel ürünlerden birine bir alerjiniz varsa doktorunuza danışmadan kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Bu durum alerjinin düzeyi veya etkisinden dolayı farklılık gösterilebilmektedir. Bu durum dışında kullanımı oldukça kolay ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Piyasadaki beli basenleri ve kalçayı oldukça çok düzeyde sıkan ürünlerin yanı sıra Magic Slim Tayt vücutta herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz zayıflama ürünlerinden bir tanesidir.

Magic Slim Tayt Fiyatları :

Ürün için ortalama fiyatının 70-150 TL dolaylarında gezdiğini söyleyebiliriz. Fakat orijinal olmayan ürünlerin fiyatları da oldukça düşük ve hologramsız olarak satılmaktadır. Tabii de bu fiyatın kapri, full tayt yada yarım tayt olarak satıldığından dolayı ihtiyacınıza göre farklılık göstermesi normaldir. Bir çok online alışveriş pazarında fiyatların farklılığı söz konusu olabilir. Fakat orijinal ürünler yukarıda belirtilen ortalama fiyata sahiptir.

Orijinal Magic Slim Tayt Nasıl Anlaşılır?

Piyasadaki bir çok Magic Slim Tayt bandrollü ve hologramı ile anlaşılmaktadır. Bir çok kötü niyetli satıcı ise bu ürünlere yakın ürünler piyasaya sürmektedir. Kumaşı kaliteli ve hologramlı bir ürün almanız gerekmektedir. Diğer gerçek dışı olan bir Magic Slim Tayt ürünü vücudunuza yan etki yaparak ve yapıldığı malzemelerden dolayı oldukça ucuz ve kalitesizdir.

Magic Slim Tayt Zararı Var mı?

Ürünün yapısı gereği ve çeşitli araştırmalar sonucunda kullanılan bitkisel ürünler sayesinde vücuda herhangi bir zararı saptanamamıştır. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fakat bitkisel ürünlere alerjisi bulunan kullanıcıların doktora danışmadan kullanmaması tavsiye edilmektedir.