Keto Tabs Ketojenik Tablet


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 219.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Keto Tabs Ketojenik Tablet Nedir?

Keto tabs ketojenik tablet, günlük olarak rahat bir şekilde kullanıma uygun olarak üretilen etkili bir takviyedir. Bu ürünün ana özelliği, ketojenik diyet olarak bilinen beslenme düzenine yeni bir soluk getiren vücut üzerinde yağ, karbonhidrat ve protein seviyelerini dengeleme işlevine yardımcı olmaktadır. Bu ürün, beslenme düzenine yeteri oranda uyum sağlanmadığı zamanlarda kullanılarak yapılan diyetin aksatılmamasını sağlar. Sağlıklı bir vücut fizyolojisinin alması gereken vitaminleri ve yakması gerekli olan yağ seviyeleri için ise L-carniten bulunur. Bunun sayesinde bu ürünü kullanan kişilerin vücudundaki depolanmış yağlar rahat bir şekilde yakılarak şekere, diğer bir deyişle de enerjiye dönüşür.

Keto tabs ketojenik tableti kullanarak hali hazırda yaptığınız diyetin size verdireceği kilo oranını çok yüksek oranda arttırabilirsiniz. Tam manasıyla bitkisel bileşenlerle hazırlanan bu ürün, olası bir sağlık problemine neden olmayan doğal bir destek ürünü olarak bilinir. Dengeli bir beslenme düzeni ile beraber kullanıldığı zaman tam olarak verim alınacaktır.

Keto Tabs Ketojenik Tabletin Özellikleri Nelerdir?

Keto tabs ketojenik tablet, birçok farklı konuda mükemmel faydalar sağlar. Bu faydaların en temel özelliği ise hızlı bir şekilde vücudun şekillenmesine ve kilo kaybetmesine yardımcı olmasıdır. Bu süreç, metabolizma hızına bağlıdır. Bazı kişilerde bu durum, oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşirken bazı kişilerde ise son derece yavaş olabilir. Keto tabs ketojenik tabletin genel olarak özellikleri şunlardır;

 • Eczane destekli bir üründür. 

 • Tam manasıyla doğal bileşenlerden elde edilmiştir.

 • Sağlık Bakanlığı onaylı bir üründür. 

 • İştahın kontrolünü sağlar ve kaçak atıştırma hissini yüksek oranda azaltır. 

 • Vücuda girebilen karbonhidratları tamamen tutar. 

 • Vücudun metabolizma hızını en az beş kat arttırarak daha seri bir şekilde yağ yakılmasına yardımcı olur. 

 • En hızlı yağ yakan üründür ve daima doluluk hissi verir.

 • Kesinlikle laktoz ve gluten içermez.

 • GDO’lu bir ürün değildir, son derece güvenilirdir ve içeriğinde asla soya bulunmaz. 

Keto Tabs Ketojenik Tabletin İçeriğinde Neler Vardır?

Keto tabs ketojen tabletin içeriğinde var olan maddeler genel olarak şunlardır;

 • Kazein: Hızlı bir şekilde yağ yakımına yardımcı olur. 

 • Klorofil: Bu bileşen sayesin tabletlerin tümü vücut üzerinde tam manasıyla detoks etkisi yaratır ve bunun sayesinde toksin ya da ödemlerin %90’ı vücuttan dışarı atılır.

 • L-carnitine: Bu madde, profesyoneller tarafından uzun zamandır kullanılan en sağlıklı yağ yakıcılar arasındadır. 

 • Kitosan: Bu madde ise deniz kabuklulardan elde edilir. Yemeklerde yenilen yağ, şeker ve karbonhidratın en az %80’inin vücut üzerinden emilmeden atılmasını sağlar.

Keto Tabs Ketojenik Tablet Nasıl Kullanılır?

Keto tabs ketojenik tablet, özellikle akşam yemeğinden ortalama 30 ile 45 dakika önce olmak üzere bir tablet şeklinde kullanılması gerekir. 1 ay düzenli olarak kullanımdan sonra ise mutlaka 1 ay ara verilmesi gerekir. Keto tabs ketojenik tablet aynı zamanda ketojenik diyet ile birlikle kullanılmalıdır. Maksimum düzeyde verim almak için en dikkat edilecek husus diyet kombinasyonudur. Düzenli bir şekilde beslenme ile beraber keto tabs ketojenik tablet kombinasyonu çok kısa bir sürede yüksek oranlarda kilo kaybına yardımcı olacaktır.

Bunun için ekstra bir diyet, program ya da beslenme türüne gerek duyulmaz. Kişinin kendi kendine hazırlayabileceği çok kolay bir beslenme şeklidir. Örneğin, ketojenik diyet esnasında tüketilebilecek yiyeceklerin grubunda olan bazı gıdalar belirlenir ve kahvaltıda bu besinler tüketilir. Özellikle de yüksek oranda kilolu olan kişilerin vücutlarında depolanmaya başlayan yağların parçalanması, gün geçtikçe çok daha meşakkatli bir hale gelir. Vücut ise bu yağları yok etmek için çalışırken yüksek oranda karbonhidrat kullanır ve bu durum da insanların çok hızlı bir sürede acıkmasına sebep olur. İşte keto tabs ketojen tablet sayesinde vücuda giren karbonhidratlar tutulur ve vücut ise kendi depolarındaki bu maddeler ile sertleşen yağları yakmak için rahat bir şekilde çalışır.