Ice Therapy Tüy Dökücü


1 Kutu Satın Al - 49.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Ice Therapy

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın ağrısız, acısız ve zararsız bir yolu daha var! Ice Therapy, hem erkekler hem de kadınlar için yeni nesil, inovatif bir tüy alım metodu sunuyor. Geleneksel tüy dökücü krem ve köpüklerin cildinizde yarattığı sıcaklık ve iritasyondan sıkıldıysanız, Ice Therapy’nin soğuk etkisi ile rahatlatıcı bir epilasyon deneyimleyeceksiniz. Üstelik hassas bölgeler de dahil olmak üzere her bölgede Ice Therapy’i kullanmanız mümkün.

Ice Therapy Ne İşe Yarar?

Ağda, tıraş bıçağı, epilasyon aleti ya da lazer epilasyon gibi yorucu ve zaman alıcı yöntemleri kullanmak zorunda kalmadan hızlı ve pratik bir şekilde istenmeyen tüylerinizi almanızı sağlayan Ice Therapy, krem formunda üretilmiştir. Beş dakika içerisinde dilediğiniz bölgedeki tüm tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan özel güçlü formül, yeni tüy oluşumunu üç haftaya kadar geciktirmeyi hedefler.

Ağır kimyasallarla cildinizde ısı ve tahrişe sebep olan diğer tüy dökücü kremlerin aksine Ice therapy, sürdüğünüz yüzeyde serin bir etki bırakarak dokuları rahatlatır, iritasyonu minimum düzeye indirir. Üstelik Ice Therapy’i kullanmak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarlar kutunun içinde!

Ice Therapy Nasıl Kullanılır?

Ice Therapy, herkes tarafından kolayca kullanılabilir. İşte ‘’Ice Therapy nasıl kullanılır?’’ sorusunun yanıtı. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin:

  1. Ürünü ilk kez kullanmadan önce mutlaka vücudunuzun bir alanında test edin. Kolunuza küçük bir miktarda ürün uygulayın ve 12 ile 24 saat arasında bekleyin. Bu tür bir alerji testi, haberiniz olmayan bir alerjik reaksiyon örüntünüzün size zarar vermemesi için iyi bir önlemdir.
  2. Daha sonra, ürünü tüylerinizi almak istediğiniz alana ince bir tabaka halinde sürün. İşlemi küçük parçalar halinde yapmayı tercih edin. Bacaklarınızdaki tüyleri almak istiyorsanız tüm bacağınıza aynı anda ürünü sürmemeyi tercih edin.
  3. Beş dakika bekleyin. Bu sürede Ice Therapy, kıl köklerinizin direncini kırarak onları kolayca teninizden ayrılabilir bir seviyeye getirecek. Ürünü cildinizde gereğinden fazla bekletmeniz, kılları dilediğiniz gibi alamamanıza sebep olabilir. Gereğinden fazla bekletmek ise normal şartlarda iritasyona sebep olmayacak ürünün cildinizde kızarıklıklar ya da kabarcıklar oluşturmasına sebep olabilir. Dolayısıyla beş dakika yeterli bir süre olacaktır.
  4. Bekleme süresi tamamlandıktan sonra kutu içerisinden çıkan spatula yardımı ile kremi cildinizden tamamen sıyırın. Bu işlemi yaparken yavaş hareketleri tercih edin. Spatulayı kullanma yönünüzün kılların çıkış yönünün tersi olması daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Ice Therapy’nin Diğer Tüy Dökücülerden Farkı Ne?

Geleneksel tüy dökücüler ürünü uyguladığınız alanda sıcak bir etki bırakarak iritasyona sebep olurken, Ice Therapy serinleten etkisi ile ilgili bölge için tüy alımını daha konforlu hale getirmektedir. Bu sayede cildinizin tüy alımından hemen sonra alerjik reaksiyon gösterme ihtimali azalır. Buzun yaralar ve iritasyonlar üzerindeki iyileştirici etkisi, Ice Therapy tüy dökücüde kullanılmıştır.