HOT V-Activ Uyarıcı Sprey


1 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 359.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey Nedir?

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey, aktif madde olarak sildenafil citrate içerdiği için erkek versiyonuna benzer bir spreydir. Bu bayan azdırma özelliği bulunan ürün, bayanlar üzerindeki etkisine istinaden yalpan araştırmalardan sonra üretilmeye başlandı. 2008 yılında bu ürünün, erkeklerde cinsel aktivite bozukluğunun kadın sürümü olan kadın cinsel uyarılma sorununu tedavisinde işe yaradığı görülmüştür. Bayan azdırma tesiri olan bu ürün, dünya genelinde online sitelerde ve eczanelerde makul bir fiyata satışa sunulmaktadır.

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey Nasıl Çalışır?

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey, cinsel uyarılmadan sorumlu nitrik oksit üretimini sağlamak için beynin belirli kimyasallarına baskılayıcı olarak görev yapan Fosfodiesteraz-5 ajanlarının bir üyesidir. Vajinal bölgenin etrafındaki kan damarlarının genişlemesine yardım eden nörotransmitterlere de etki eder. Genital alan çok daha fazla hassas bir duruma gelir. Uzun zaman sürdürülen kandaki olgun testesteron, cinsel ilişki sırasında birden fazla orgazm olabilmeyi sağlamak amacıyla vajinal sulanmayı sağlar.

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey’ in Etkileri Nelerdir?

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey ve içeriğinde bulunan etken maddesi, tam olarak genital bölgelerin sinir sistemine hareket edebilme yeteneği bulunduğu için cinsel isteği tam olarak uyaracaktır. Kan dolaşımını yüksek oranlarda teşvik eder, genital bölgelere olan basıncı artırır ve kanın dolaşımını da oldukça kolay hale getirir. Sonuç olarak bu bayan azdırıcı özelliği bulunan ürünün uygulanması ile beraber kadınlar, cinsel ilişkilerde kendilerini çok daha fazla rahat ve güvende hissederler. Bu ürünün oldukça rahatlatıcı etkisi ile beraber cinsel yaşam üzerinde de son derece güçlü ve olumlu bir etki kazandırır.

HOT V-Activ Uyarıcı Spreyin Faydaları Nelerdir?

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey, kan dolaşımında yüksek oranda fazlalaşan testosteron akışıyla birlikte uzun bir süre boyunca haz almak için kullanılmak istenir. Cinsel bölgelerde artan kan dolaşımının oranı, uzunca bir zaman devam eden dokunma duyarlılığını ve stimülasyonunu arttırırken libidoya da önemli ölçüde fayda verir. Cinsel arzusu azalmış, orgazm olmak için güçlük çeken veya anorgasmik durumları tamamlayan bayanlarda bu bayan azdırıcı özelliği bulunan ürün, cinsel tepkilerdeki herhangi bir işleve sahip olmayan kalıpların karşısında ilk basamak savunmasıdır. Düzenli bir şekilde bu ürün kullanılırsa, uzun vadede problemleri yok etmeye katkı sağlayabilir. Fakat araya zaman konularak düzensiz bir şekilde kullanıldığında bile şu gibi faydaları mevcuttur:

  • Genital organlardaki kan dolaşımını oldukça arttırır.
  • Vajinal kuruluk gibi sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur.
  • Dyspareunia semptomlarına karşı mücadele eder.
  • Menopoz sendromundan sonra libidoyu arttırır.
  • Orgazm başarısını yüksek oranda kolaylaştırır.
  • Cinsel tecrübeleri genellikle kaliteleştirir.
  • Kaygı ve stresi büyük ölçüde azaltır.
  • Cinsel arzuyu teşvik eder.
  • Cinsel ilişki için doğru bir ruh hali yaratılmasına yardım eder.

HOT V-Activ Uyarıcı Sprey Nasıl Kullanılır?

Bu bayan azdırıcı sprey, dünyadaki çoğu mağaza ve eczanelerde bulunur. Reçeteli veya reçetesiz kullanılabilinmesi talimatları nasıl kullandığını açıklar. Bu Kullanım: HOT V-Activ Uyarıcı Spreyi cinsel bölgenin dışına ve klitoris üzerine tam olarak ıslatacak biçimde birkaç kez sıkın. İlişkiye girmeden önce spreyin deride iyice emilmesini sağlayın.

HOT V-Activ Uyarıcı Spreyi Kimler Kullanabilir?

Bu ürün, doğmamış bebekler üzerinde olumsuz sonuçlar verebilir. Hamile bayanlar HOT V-Activ Uyarıcı Spreyi kesinlikle kullanmamalıdır. Cinsel tacizlerden dolayı psikolojik rahatsızlıkları olan kadınlar bu ilaçtan yalnızca HSDD tedavisi amaçlı olduğu için yardım isteyebilirler. Karaciğer hastalığı olan, yüksek tansiyon veya kan damarlarında bozukluk olan hastalar ise en az düzeyde doz almalı veya hiç kullanmamalılar.