Hot XXL Sprey


1 Kutu Satın Al - 209.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Hot XXL Sprey Nedir?

Hot XXL Sprey, geciktirici etkisi olan bir sprey olarak bilinir. Hot XXL Sprey, cinsel ilişkiden alınan hazzı yüksek oranda artırır ve cinsel organa gelen kan dolaşımını oldukça artırır. Şimdiye kadar sadece Avrupa ve İngiltere’de kullanılan bu geciktirici bazlı spreyin herhangi bir yan etkisi veya kullanıcılardan gelen herhangi bir şikâyet görülmemiştir. Bu özellik, Hot XXL Sprey için harika bir güven ve garanti olarak görülür. Günümüzde de ülkemizde satışa sunulan Hot XXL Sprey, cinsel yaşama tam manasıyla müthiş bir düzen getirecektir. Yapılan birtakım klinik çalışmalarda yetkin bilim insanları tarafından laboratuarlarda üretilen Hot XXL Sprey, erken boşalma problemleri olan erkeklere, mutlak ve kalıcı bir çözüm sunmuştur. Tesiri yüksek düzeylerde olan Hot XXL Sprey, erkekleri bu etkiyi tam olarak deneyip görmeye davet ediyor. Bu sebeple artık istenilen zevke ulaşmak için fazla miktarda para ve çaba harcamaya kesinlikle ihtiyaç yok.

Hot XXL Sprey Ne İşe Yarar?

Hot XXL Sprey, etkili bir şekilde erken boşalmanın önüne geçen ve zevk süresini artıran bir üründür. Hot XXL Sprey ile sürekli ve uzun vadeli cinsel aktivitelere rahatça girilebilir. Modern çağ dermatolojik etmenler ile tarihi Çin ayurveda hekimliğinin ortak kombinasyonu ile üretilen bu tesirli sprey, geciktirici etkisi sayesinde boşalmayı geciktirir ve sağlıklı bir şekilde erken boşalmayı önler. Hot XXL Sprey, boşalmanın yüksek oranda süresini artıran etkisi ile bilimsel olarak da teste tabi tutulmuştur.

Hot XXL Sprey İle Diğer Geciktirici Ürünler Arasındaki Fark Nedir?

Hot XXL Sprey ile başka geciktirici ürünler arasındaki en göze çarpan fark bakanlık onayı olan ilk ve tek geciktirici sprey olmasıdır. Diğer geciktirici bazlı ürünler kullanıldığı vakit penis çevresinde şişlikler, kızarıklıklar ve cinsel ilişkilerden alınan zevki en aza indirgeme gibi birtakım yan etki ile farklı komplikasyonlar vardır. Hatta bu tarzdaki ürünlerin hiçbir yan etkisi tam olarak kanıtlanmamıştır. Hâlbuki Hot XXL Sprey gibi tesirli bir ürünün hem etkileri tam olarak kanıtlanmış hem de farklı geciktirici ürünler gibi penis çevresinde şişlik ya da alınan hazzı en aza indirgeme gibi yan etkileri bulunmaz. Hot XXL Sprey tüm dünyada erkekler arasında en çok tercih edilen geciktirici etkili bir spreydir. İçeriğindeki sperm geciktirme yöntemleri sayesinde cinsel ilişkilerde en az 45 dakikaya kadar geciktirme özelliği bulunur. Bu ürünün sprey şekli ile krem formu, genel olarak aynı tesiri gösterir. İkisi arasında herhangi bir fark yoktur. Fakat sprey, daha kolay kullanımı olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Hot XXL Sprey Nasıl Kullanılır?

Hot XXL Sprey, cinsel ilişkiye girmeden önce kullanılmalıdır. Penisin şaft veya baş kısmına ve gövdesine 2-3 defa püskürtülerek cildin spreyi tamamen emmesi beklenir. Yaklaşık olarak 10 ile 15 dakika sonra bu sprey, etkisini tam olarak göstermeye başlayacaktır. Hot XXL Sprey kullanıldıktan sonra cinsel ilişkiye girmeden önce penis bölgesinin sabunlu su ile yıkanması ve kurulanması gerekir. Çünkü anestezik etkisi olduğundan dolayı vajina girişinde uyuşukluklara neden olabilir. Bu güçlü ürünü cinsel aktivite öncesinde kısa aralıklar bırakacak şekilde kullanmak, tesirini yüksek oranda arttıracaktır. Bu ürünün cinsel ilişkiye girilmeden önce düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Hot XXL Spreyin Yan Etkisi Var Mı?

Hot XXL Spreyin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat anestezik maddelere karşı alerjisi bulunanların bu ürünü kullanmadan önce bir hekime danışmaları önerilir. Bu ürünün çocuklar ve kadınlar tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir.