Hot XXL Krem


1 Kutu Satın Al - 119.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 209.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 299.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Hot XXL Krem

Hot XXL Krem, erkeklerin boşalma süresini geciktirmek için krem tipi bir yağlayıcı olan uzun cinsel aktiviteler için kullanılan geciktirici etkili bir kremdir. Hot XXL Krem, partnerler tarafından cinsel zevki uzun tutmak için ve yatakta daha fazla kalmak için kullanılan çok tercih edilen uzun vadeli geciktirici kremi. Hot XXL Krem aslında erkeklerde en çok görülen cinsel sorun olan erken boşalmayı tedavi amaçlı kullanılır. Bu geciktirici bazlı kremi, yan etkisi bulunmayan ve kullanılan vücut üzerinde uzun vadeli uyuşukluk hissi vermeye yardım eden lokal anesteziden yapılır. Hot XXL Krem böylece bir erkeğin yatakta geçirdiği süreyi uzatması ve partnerleriyle zaman kavramı olmadan cinsel hazzın tadını çıkarmasını sağlar.

Hot XXL Kremin içeriğinde bir ana kimyasal madde vardır. Bu kimyasal madde ise licodaine olarak bilinir. Bu kimyasal maddenin kullanımı güvenli bir şekilde test edilmiş ve sertifikalandırılmış ve herhangi bir yan etkiye rastlanılmamıştır. Bu geciktirici krem penise üzerine rahatça uygulanabilir, çünkü penisi tadında uyuşturarak yatakta eğlenceli vakit geçirmeye izin verir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Lidokain, erkekler tarafından erken boşalma sorununu aşmaları için kullanılan geciktirici bir üründür. Erken boşalma yakın zamanda erkeklerin çoğunda görülen yaygın problemlerden biridir. Ve bununla ilgili konuşmak istemezler. Ayrıca tedavi edilemez olduğuna dair yanlış inançları vardır. Fakat Hot XXL Kremi veya geciktirici etkili ürünleri kullanmak bu problemin giderilmesine olanak sağlar.

Hot XXL Krem Nasıl Kullanılır?

Hot XXL Kremin kullanım biçimleri son derece rahat ve kolaydır. Bu maksimum düzeyde etkili olan geciktirici etkili krem, cinsel aktiviteden ortalama olarak 15 ile 20 dakika kadar önce ve penisin tamamen sertleşmiş durumda olmasıyla birlikte kullanılır. Diş fırçasında kullanılan diş macunu kadar krem, penisin baş kısmına (şaft) sürülür. Bu krem, yumuşak bir biçimde masaj yapılarak penis yüzeyine çokça yedirilmelidir. Bu geciktirici bazlı kremin kullanılmasından hemen sonra penis bölgesi, temiz olacak şekilde yıkanmalı ya da sterile edilmiş mendil veya bez ile kesinlikle silinmelidir. Temizleme uygulamasından sonra istenilen vakitte cinsel aktiviteye konforlu bir biçimde girilebilir.

Hot XXL Kremin Avantajları Nelerdir?

Genel olarak Hot XXL Kremin bize sağladığı başlıca avantajları şunlardır;

  • Hot XXL Krem, en az düzeyde bir çabaya ihtiyaç duyulan epey rahat bir yöntem olarak bilinir. Bu tesiri yüksek geciktirici bazlı kremin kullanılması, erken boşalma problemiyle etkili bir biçimde başa çıkmak için muhtemelen de en basit ve en hızlı metottur. Yapılmasına ihtiyaç duyulan tek iş, cinsel aktivitelerden önce Hot XXL Kremi penis bölgesine sürmek ve 10 ile 15 dakika bekledikten sonra penisi temiz olacak biçimde yıkayıp kurulamaktır. 
  • Hot XXL Krem, talep üzerine kullanılır. Bu geciktirici bazlı kremin her zaman ve düzenli bir şekilde kullanılmasına ihtiyaç yoktur. Sadece cinsel işlev sırasında kullanılması yetecektir 
  • Hot XXL Krem içeriği ve maddeleri yüksek oranda güvenli ve tesirlidir. Bu geciktirici bazlı kremde var olan bileşenler, genellikle birçok erkek için epey güvenli olduğu bilinen merhem bazlı anestezik bileşenlerden oluşur. Bazı erkekler, anestezik maddeler içeren kremlere birtakım alerjik reaksiyonlar da verebilir. Ancak bu alerjik reaksiyon, çok ender bir biçimde gelişir ve çoğu erkeğin vücudu, bu problemi çok etkili olacak şekilde bertaraf edebilir.
  • Bu geciktirici bazlı krem, kolayca ve reçetesiz olarak temin edilebilir. Bu krem için doktor reçetesine ihtiyaç yoktur. Fakat bu ürün, sadece resmi yerlerden satın alınmalıdır.