Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici


1 Kutu Satın Al - 90.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 125.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 180.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 210.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Hilti sertleştirici hap geciktirici cinsel ilişki süresinin artmasını sağlar ve ilişkiden daha fazla haz almanıza yardımcı olur. Geciktirici hap piyasada en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırada gelir. Erkeklerin sertleşme problemine tedavi olarak da kullanılmaktadır. Erkeklerin erken boşalma tedavisinde de kullanılmaktadır. Unutulmaz geceler geçirmeniz için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Cinsel performansın artmasını sağlayan bu ürün bitkisel içeriği ile güvenli bir kullanım da sağlıyor. Cinsel ilişki problemlerinin çoğunu bu mucizevi etki gösteren hapla çözmeniz mümkündür.

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici Nasıl Kullanılır?

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici kullanımı cinsel ilişkiden 45 dk önce olabilir. Bünyeden bünyeye ilacın etki ettiği süre değişiklik gösterse de, ortalama 30 dk içinde hap cinsel isteği artırır ve peniste gözle görülen bir büyümeyi meydana getirir. Hapı bol suyla birlikte yutun. Hap kullandıktan sonra alkol almamaya özen gösterin.

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici Yan Etkileri Nelerdir?

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici yan etkileri bulunmayan, bitkisel ve doğal içeriğe sahip, cinsel istek ve performans artıcı bir üründür. İstenmeyen etkilerin görülmemesi için hap doz aşımı yapılmaması yeterli olur. Hapı aldıktan hemen sonra cinsel organa giden damarlarda genişleme meydana gelir. Bu genişleme kan akışının artmasını sağlar. Sertleşme meydana gelir. Bu etki kendisini 6 saate kadar göstermeye devam eder.

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici kullanım miktarı günde 1 tableti geçmemelidir. Hapın dozunu artırmak, hapın etkinliğini artırmakla aynı anlama gelmemektedir. Önerilen dozda hapı kullandığınız zaman, haptan en yüksek verimi alabilirsiniz. Aksi halde çeşitli yan etkiler görülebilir. Bu nedenle doz aşımından kaçınmak gerekir.

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici Nasıl Satın Alınır?

Hilti Sertleştirici Hap Geciktirici satın almak için en doğru adrestesiniz. En hızlı siparişi vermek için internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde satılan bütün ürünler orijinal olup tarafınıza gizlilik içinde ve büyük özenle paketlendikten sonra gönderilmektedir. En kaliteli ürünleri internet sitemizde bulabilirsiniz.

Sertleştirici