Harem Sultan Macunu


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 149.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Harem Sultan Macunu

Günümüzde cinsel hayatta ortaya çıkan problemler insanların birçok alanda sıkıntı yaşamasına yola açar. Özellikle evlilikler günümüzde birçok sebebe dayalı olarak sona ermektedir. Günümüzde her ne kadar ortaya çıkmasa da cinsel sorunlar önemli bir boşanma sebebidir. Bu sorunlar çoğunlukla bir uzmana başvurarak halledilebilir. Ancak ülkemiz insanları bu tarz konularda dışarıya renk vermekten hoşlanmamaktadır. Bu yüzden de ortaya kişisel tedbirler alma durumu çıkmaktadır. Her ne kadar cinsel sorunlar başta kabul etme konusunda sıkıntılar doğursa da ya da basit sorunlar gibi gözükse de ilerleyen zamanlarda hayat kalitesine etki eden durumlar haline gelebilir. Bu yüzden de Harem Sultan macunu cinsel sorunlarına karşı savaşmanızda önemli bir üründür.

Çeşitli sebeplerle cinsel sorunlar yaşıyorsanız ve bu sorunları ortadan kaldıracak bir ürün arıyorsanız, Osmanlı sarayında yüzyıllar boyunca kullanılan Harem Sultan macunu sizin için tam bir çözüm ürünüdür. Size takviye bir gıda olarak sunulacak olan bu macun ile tüm cinsel sorunlarınızı ortadan kaldırma konusunda destek alabilirsiniz.

Harem Sultan Macunu Ne İşe Yarar?

Tarihi yüzlerce yıllara dayanan Harem Sultan macunu günümüzde de ortaya çıkan cinsel sorunlara ve isteksizliğe karşı son derece etkili olan bir üründür. Bu ürünü vücudunuza bir takviye güç olarak alabilir ve cinsel gücünüzü 4 kata kadar yukarı seviyeye taşıyabilirsiniz. Ayrıca bu ürün sayesinde isteğinizi de daha üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Çünkü bir cinsel ilişki sırasında gücün yanında istek de son derece önemlidir. Birbirine karşı istek içinde olan iki insan cinsel hayatı dolu dolu yaşar. Bu konuda bazı sorunlar yaşıyorsanız Harem sultan macunu sizlerin cinsel isteğinizi ortaya çıkarmada ve bunu performansa yansıtmada yardımcı olacaktır. bu ürün sayesinde ilişki süreniz uzayacaktır ve erken boşalma gibi sorunlarınız kısa sürede son bulacaktır. Ayrıca bazı özel problemleri olan erkekler için de bu ürün son derece olumlu sonuçlar doğuracaktır. Metabolizmanıza hiçbir zarar vermeden kan akışınızı hızlandıran bu ürün sperm kalitesini de üst seviyeye çıkartır.

Harem Sultan Macunu İçeriğinde Ne Var?

Harem Sultan macunu cinsel anlamda size takviye olabilecek bir gıdadır. Bu yüzden de içindeki maddeler son derece önemlidir. bu üründe ginseng, rezene, haşhaş tohumu, lavanta, polen süsen kötü ve 17 bitki özü bulunmaktadır. Bu ürünler tamamen bitkisel yollardan afrodizyak etkisini ortaya çıkarmaktadır. Bal, polen, arı sütü, glikoz şurubu, dut pekmezi, epimedium, keçiboynuzu, yulaf, zencefil, galingale, tarçın, lepidium, amerikan ginseng, ısırgan otu, siberian ginseng, ginko biloba, kırmızı ginseng, kabak, caltrop, gotu kola, vanilya gibi bileşenler bu etkiyi ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Ginseng: Bu öz özellikle Uzak Doğu ülkelerinde yüzyıllar boyunca cinsel gücü arttırıcı etkisi sebebiyle kullanılmıştır. Çeşitli ortamlarda yapılan klinik deneyler bu özelliğe sahip olduğunu ortaya koymayı başarmıştır.

Rezene: Rezene afrodizyak etkisini arttıran bir özelliğe sahiptir. özellikle çayı düzenli olarak tüketildiğinde cinsel gücü arttırmaya yardımcı olur. Kan akışını hızlandırarak cinsel gücünüzü en yüksek seviyeye çıkarabilir.

Haşhaş Tohumu: Çeşitli klinik ortamlarda yapılan deneyler sonucunda haşhaş tohumunun birçok özel etkisi dışında cinsel gücü ve isteği arttıran bir yapıya sahip olduğu da ortaya çıkmıştır.

Lavanta: Cinsel isteksizlik insanların en büyük sorunlarından biridir. Lavanta cinsel isteksizliği ortadan kaldıran bitkilerden biridir. Özellikle Anadolu’da uzun yıllar boyunca cinsel gücü arttırmak amacıyla kullanılmış bir üründür.

Polen Süsen Kökü: Süsen kökü cinsel bezlerinizin daha etkili çalışmasına yardımcı olur. Bu sayede isteği en üst seviyeye çıkartır ve ortaya çıkan özel erkek sorunlarına karşı en etkili mücadele bitkilerinden biridir. Bu bitki özü cinsel dürtülerinizin ortaya çıkmasında etkili bir yapıya sahiptir.

Harem Sultan Macunu Nasıl Kullanılır?

Harem sultan macunu düzenli kullanımı son derece önemlidir. Bu ürünü kullanmadan önce iyice karıştırmanız önerilmektedir. Ayrıca çay kaşığıyla kullanmanız yerinde olur. Kullanımından sonra yarım saat içinde tam etkileri görmeye başlayabilirsiniz. Ürünün kutusunda ye r alan imalat tarihi, izin numarası, üretici firma, son kullanma tarihi ve içindekiler gibi bilgiler ayrı ayrı detaylı olarak anlatılmaktadır. Kullanmadan önce kutuların üzerindeki bilgileri ayrıntılı şekilde okumanızda fayda vardır. Ürünü günde bir çay kaşığı kullanmanız önerilmektedir. Fazla miktarda kullandığınızda cinsel isteğinizde doğal seyri aşacak bir istek oluşabilir. Bu yüzden istediğiniz zaman bir çay kaşığı alabilirsiniz. Ancak aynı gün içinde iki kez kullanınız.

Harem Sultan Macunu Kullanıcı Yorumları

Asım T*

Bir süredir cinsel sorunlar yaşıyordum. Özellikle de erken boşalma konusunda yaşadığım sorunlar kız arkadaşımla aramı ciddi şekilde bozuyordu. Bunun önüne geçmek için Harem Sultan macunu yemeye başladım ve artık bu sorunum yok.

Taylan Y*

İsteksizliğimi ortadan kaldırmak ve performansımı arttırmak için kullanmaya başladığım bu ürün kısa sürede vazgeçilmezlerim arasına girdi. Üstelik hiçbir yan etkisini de görmedim.

Kamil U*

Her zaman cinsel sorunlarımdan kaçmaya çalıştım. Çünkü kabullendiğimde kendimi kötü hissedeceğimi düşünüyordum. Ancak bu ürünle tanıştıktan sonra sorunlarımı kabullendim ve ortadan kaldırılması için önemli adımlar attım. Umarım sorunu olan herkes kullanır ve cinsel sorunları son bulur.

Asiye R*

Kocamla her zaman renkli bir cinsel hayatımız oldu. Ancak bir süre önce performansından büyük düşüşler oldu. Önce farklı durumlardan şüphelendim. Ancak bu durum sürekli hale gelince bir takviye alma gereği duyduk. Harem macunu kullanmaya başladıktan sonra eski renklerimizi yeniden kazandık.

Tarık A*

Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra yorulmak nedir bilmiyorum, artık tüm cinsel sorunlarım son buldu ve sorunlar yaşayan herkese öneriyorum.

Kahraman U*

Cinsel konularda daha önce hiçbir sorun yaşamadım. Ancak yaşımın ilerlemesiyle birlikte bazı sorunlarım baş göstermeye başladı. Bunun önüne geçebilmek için macun kullanmaya başladım. Artık kendimi genç halimdeki gibi hissediyorum.

Yasin P*

Daha 15 gün önce boşanmak üzereydim. Bir arkadaşımın yoğun ısrarı üzerine bu ürünü aldım. Karım bu değişime inanamadı. Ancak artık kendimi daha güçlü ve güvenli hissediyorum. Adeta hayatımın dönüm noktası olmayı başardı.

Kerim O*

Ereksiyon sorunu benim için büyük bir sorun olmaya başlamıştı. Ancak bu ürün sayesinde artık böyle bir sorun yaşamıyorum ve ilişkide daha uzun süre performans sergiliyorum.

Buse K*

Bu ürün sayesinde ilişkimize daha çok bağlandım. Bu yüzden de cinsel hayatını renklendirmek isteyenler mutlaka kullanabilir. Biz bir sorun olmadan kullandık ve şimdi daha mutluyuz. Kullanmak için bir sorun ortaya çıkmasını beklemeyin.

Harem Sultan Macunu Yan Etkileri Var mı?

Harem sultan macunu kimyasal hiçbir ürün barındırmaz. Bu yüzden de tamamen bitkisel özlere sahip bir üründür. Bu sebeple ürünün hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak piyasada sahteleri çok fazla olduğu için orijinal ürünü almak önemlidir. İçeriğinde yer alan bitkisel bileşenlere bir alerjisi olmayan kişiler hiçbir yan etki görmeden bu macunu kullanabilir. Ancak kullanırken önerilen dozda almanız önemlidir. Daha az ya da daha fazla almanız sonucunda istediğiniz etkiyi göremeyebilirsiniz.

Harem Sultan Macunu Fiyatları

Harem sultan macunu piyasada birçok sahtesi olduğu için internet üzerinde farklı fiyatlar söz konusudur. Ürünün lisanslı olarak satışı konusunda yetkili olan firmamızdan destek alarak ürünün orijinal satış fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu ürünü sitemizden piyasa fiyatları aralığında satın alabilirsiniz.

Orijinal Harem Sultan Macunu Nasıl Anlaşılır?

Ürünün orijinalini anlamanın en temel yolu kavanozunu karşılaştırmaktır. Bu ürünün orijinal kavanozu kahverengimsi bir görünüme sahiptir. Ürünün kapağı da bu tonlara sahip köşeleri şekillidir. Ayrıca kavanozun ortasında siyah renkli bir etiket vardır ve üzerinde Harem yazısı büyük olmak üzere Harem Sultan Macunu yazar. Bu yazı sarı renklidir. Farklı bir yazı da göremezsiniz. Ürünün orijinali Tarım Bakanlığı tarafından onay almıştır.

Harem Sultan Macunu Zararı Var mı?

Bu macun tamamen bitkisel özlerden meydana geldiği için bir zararı yoktur. Ancak kalp ve tansiyon gibi ciddi rahatsızlığı olan kullanıcıların doktorlarına danışarak gözetim altında tüketmesi önerilir. Bu ürün tedavi amaçlı kullanılan bir ürün değildir. Sadece size cinsel yaşamda destek olacak sağlıklı bir takviye gıdasıdır.