H-Tonic


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 169.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 249.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

H-Tonic

Bazı takviyeler ve bitkiler, kardiyovasküler patolojiler için riskinizi tedavi edebilir ve olası riskleri azaltabilir. H-Tonic, kalp yetmezliği, yüksek kan düzeyleri ve felç ile mücadele etme yeteneği nedeniyle büyük popülerlik kazanan bir tamamlayıcıdır.  

H-Tonic Nedir?

H-Tonic, kalbi tonlandıran ve besleyen gerçekten doğal malzemelerden yapılmış bir takviyedir. Bu bileşenler, güçlü bir formül oluşturmak için harmanlanmıştır. H-Tonic, düzgün bir kan dolaşımı sağlar, durağanlığı çözer ve kalp problemlerini ortadan kaldırır. Bu takviye, kalp fonksiyonunu iyileştirme, güçlendirme, koroner arteri genişletme ve kalp kaslarının kan akışını arttırma yeteneğini kanıtlamıştır. Tıp alanındaki bilimsel araştırmalar, kardiyovasküler problemlere en iyi çözümleri denemek ve sunmak için inanılmaz ilerlemeler kaydetmiş olsa da, çabalar henüz yüzde yüz refah elde etmedi. İlaçların olumsuz etkileri ve tıkanıklıkların tekrarlaması hala kaçınılmazdır. Bu nedenle sizi kardiyovasküler patolojilerden koruyabilecek bir çare bulmak için bu ürün, makul bir girişimdir. H-Tonic, düzensiz kalp atışı ve kan basıncını normalleştirme yeteneğine sahiptir ve kalp işlevini iyileştirmek için mükemmeldir. 

H-Tonic Bileşenleri Nelerdir?

H-Tonic, antik çağlardan beri kalp fonksiyonu üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle iyi bilinen doğal bileşenler içerir. Bu bileşenlerin, kalp fonksiyonlarını arttırdığı, hipertansiyonu tedavi ettiği ve kalp hastalıklarının tüm nedenleriyle mücadele ettiği kanıtlanmıştır. Çeşitli kaynaklara göre H-Tonic bileşenleri şunlardır:

 • Alıç: Alıç, çiçekleri, meyveleri ve yaprakları kalp problemleri için hayati özler olan tıbbi bir bitkidir. Özlerin alındığı bu bitki, Avrupa ve Kuzey Amerika'nın ormanlık kuzey ılıman bölgelerinde bulunan doğal bir dikenli çalıdır. Alıç bitkisinin etkili olduğu kalp problemlerinden bazıları göğüs ağrısı, konjestif kalp yetmezliği, düzensiz kalp atışı, yüksek kolesterol ve hipertansiyonu içerir. Aort ve karaciğerdeki kolesterol düzeylerini düşürür. Alıç meyve özütü safra atılımının artmasına neden olur ve kolesterol oluşumunu azaltır. Alıç, pompalanan kan miktarını arttırmaya, kan damarlarını genişletmeye ve sinir sinyali iletimini arttırmaya yardımcı olur. Kan basıncını düşürme etkisi veren kan damarlarının gevşemesine neden olan proantosiyanidinler olarak bilinen bir bileşene sahiptir.Alıç ayrıca göğüs bölgesinde üzüntü veya ağrı belirtileri gösteren her türlü enerjik ya da duygusal sorunlar için de harikadır.

 • Sarımsak: Sarımsak, çoğunlukla kan inceltici etkisi ile bilinen en eski tıbbi ilaçlardan biridir. Piramitleri inşa eden Mısırlıların aktif ve formda kalmak için sarımsak tükettikleri söyleniyor. Bugün, sarımsak üzerine yapılan bilimsel araştırmalar, kalp problemleriyle mücadelede sağlıklı önemini doğruladı. 

 • Fesleğen: Fesleğen, stres, sinirlilik, taşikardi ve yüksek ateşin azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca kan damarlarındaki yağ tabakasını eriten ve kolesterol düzeylerini normalleştiren yararlı özelliklere sahiptir. 

 • Biberiye: H-Tonic’te bulunan biberiye özleri, kardiyovasküler hastalıklarla mücadelede etkilidir. Yüksek antioksidan özellikleri ve antienflamatuar etkisi kalbi korumada gerekli kılar. Araştırmalar, biberiyenin kolesterolü düzenlemede ve oksidatif stresi azaltmada önemli bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Biberiye, hafıza ile beraber konsantrasyonu uyarma, beyin ve kulaklardaki basınç hissini ortadan kaldırma, kan basıncını düşürme yeteneği ile bilinir.

 • Zencefil: Tipik olarak zencefilin sindirim bitkisi olduğu düşünülmektedir. Aksine, tam profili kan şekeri seviyesini, kolesterol seviyesini azaltma yeteneğini gösterir. Bu özellikler, kalp problemlerinin tedavisinde ve kontrolünde önemlidir. Zencefil ayrıca kalbin korunmasında yararlı olan anti-enflamatuar etkiye sahiptir. Kan dolaşımını arttırır ve enerjinin akmasını sağlar.

Tüm bu kaliteli H-Tonic bileşenleri, hipertansiyon ve diğer kalp problemlerini etkili bir şekilde tedavi etmek için başarılı bir tarif sunar. 

H-Tonic Faydaları 

H-Tonic talimatlara göre günlük diyet rutinlerine entegre eden insanlar çeşitli sağlık yararları yaşarlar. H-Tonic avantajlarından bazıları şunlardır:

 • Sinir sistemini güçlendirir ve stabilizasyonu sağlar.

 • Dolaşım sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

 • Sağlıklı kalp fonksiyonunu teşvik eder.

 • Pıhtıların ortaya çıkmasını engeller. 

 • Kan basıncını yüksek oranda düşürür.

 • Kalp kaslarına kan akışını arttır. 

 • Antioksidan bir etki verir.

 • Damarların tonunu iyileştirir.