Green Valley 125 Mg 6 Tablet


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 269.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Green Valley 130 mg 6 Tablet, erkeklerin çok daha istekli ve arzulu olmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte kullanıcıların günlük yaşamı içerisindeki yorgunluklarını azaltmaya yardımcı olur. Böylece kişilerin yalnızca cinsel ilişkileri üzerinde odaklanmasına fırsat tanır.

Green Valley 130 mg; tamamen doğal, bitkisel ürünlerden üretilen cinsel ilişkilerini önemseyen erkeklerin kullandığı ürünlerdir. Kaliteli olmasının yanı sıra uygun ekonomik fiyatı sayesinde dünyada oldukça fazla tercih edilmektedir. Üstelik birçok satış yerinde kredi kartı ve taksitli alma imkanları bulunmaktadır. Cinsel istek artırıcı ürünler, doğal içerikli olduğundan zararsız yapıya sahiptirler. Bünyenize ek olarak bir zarar vermeyen ürünler yalnızca cinsel isteğinizi ve cinsel performansınızı arttırmaya yöneliktir.

Bu ürünün içerisinde yer alan haplar, erkeklerin daha istekli olmasını sağlamaktadır. Erkeklerde penis bölgesinin sertleşmesini sağlayan ürünler kullanımdan kısa süre sonra etkisini göstermektedir. Bunun yanı sıra günlük hayattaki yorgunluğunuzu unutmanızı ve sadece cinsel ilişkiye odaklanmanızı sağlamaktadır. Daha etkili cinsel ilişkiler için cinsel ilişki haplarını kullanabilirsiniz.

Green Valley Ne İşe Yarar?

Green Valley, kişilerin ilişki esnasındaki yaşayacakları haz ve yoğun hissin doruk noktasına çıkarılmasını sağlar. Erkeklerin penis bölgelerinde sertleşme sağlayarak kullanıcılara tam bir performans sağlar.
 

Green Valley 130 mg, partnerinizle uzun bir gece yaşama fırsatı tanır. Cinsel yönden sizi güçlendirecek olan haplar erkek cinsel organı üzerinde bulunan damarları genişleterek kan taşınmasını sağlar. Bu sayede cinsel organınız sürekli ereksiyon halinde olur. Cinsel ilişki yaşamadan yarım saat öncesinde kullanılan 1 tablet ve yanında 1 bardak su sizi 2-3 saat formda tutar.

NOT: Ürünün üzerinde yazan kullanım miktarı yazısını dikkatli bir şekilde okuyun. Bu üründen 1 tane kullanmanız 2-3 saatlik bir ilişki yaşamanızı sağlayacaktır. Daha fazlasını kullanmanız önerilmez.

Green Valley 130 mg Nasıl Kullanılır?

Green Valley 130 mg 6 Tablet, kullanım bakımından oldukça kolay ve erkeği kısa sürede ereksiyon edici özellik taşır. Ereksiyon problemi yaşayan erkeklerde penise bağlı kan damarlarında tıkanmalar veya incelmeler olabilir. Bundan dolayı kullanmış olduğunuz bu haplar damarları kısa süreliğine genişletir ve tıkanıklıkları açar. Hiçbir yan etkisi bulunmayan haplarda penis ihtiyacı olan kanı alır ve sürekli ereksiyon halinde kalır. 

Bu ürünü cinsel ilişkiye girmeden yarım saat öncesinde kullanmanız önerilmektedir. İlacın etki süresi ortalama olarak 20 - 30 dakika arasında yer almaktadır. Bundan dolayı ilişkiden yarım saat önce içilen bir hap size ve partnerinize gece boyu fantazi dolu bir gece yaşatır. Ufak kutusunun içerisinden çıkartacağınız hapları su yardımı ile kolay bir şekilde yutun. Ağız harici başka bir bölgeden almanız hapın etkisini göstermesini sağlamaz. 

Ürün etkisi kısa sürede göstermiş olsa da tam performans için yarım saat beklemeniz önerilmektedir.