Green Temptation Damla


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 269.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 329.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 419.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Green Temptation

Green Temptation, tamamen bitkisel bir ürün olup, bayanlarda cinsel istek arttırıcı etki yapmaktadır. Alman patentli olan bu ürün, kadınlardaki hormon seviyesini etkilemekte ve afrodizyak etki göstermektedir. Bu durum sayesinde kadınların cinsel istekleri kademeli olarak artmakta ve cinsel ilişkiden aldıkları haz da daha fazla olmaktadır.

Green Temptation, damla şeklinde olup etkisini çok kısa bir süre içinde göstermeye başlar. Bu durum, cinsel isteksizlik yaşayan bayanların sorunlarının tamamen çözülmesi ve cinsel ilişkiye kısa sürede hazır hale gelmesi anlamına gelir. Bahse konu ilacın hiçbir ilacın yan etkisinin olmaması ve tamamen doğal olması, çok önemli bir avantajdır. Bunun haricinde damla şeklinde olması nedeniyle, kullanımının da son derece basit olduğu söylenebilir. Her türlü içeceğin içerisine ekleyerek kullanılabilir.

Kullanıldıktan sonra, 10 dakika içinde etkilerini göstermeye başlayan bir üründür. Afrodizyak etkisi yüksek olan bitkilerin özlerinden hazırlanmış olan bu ürün, bayanlar üzerinde fazlasıyla etkilidir. İçerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Bu da hormonal dengenin, farklı şekillerde bozulmasını engeller. Benzer ürünlere göre çok daha sağlıklı ve çok daha etkili olduğu söylenebilir.

Green Temptation Ne İşe Yarar?

Çiftler arasında cinsel yaşam son derece önemlidir. Cinsel yaşamın düzenli bir şekilde devam etmesi, yaşam kalitesi açısından olmazsa olmazlar arasında gösterilebilir. Fakat cinsel isteksizlik sorunu, bu durumu bazen zorlaştırır. Özellikle kadınların yaşadıkları bu sorun sebebiyle, cinsel yaşamın kalitesi ve sıklığında ciddi bir düşüş yaşanır. Buna bağlı olarak da çiftler arasında farklı sorunlar meydana gelebilir. İşte bu tür sorunların çözümü Green Temptation ile mümkündür.

Green Temptation ile kadınların yaşamış olduğu cinsel isteksizlik sorunu tamamen çözülmektedir. Bahse konu sorun, bu ürün sayesinde sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede çözülmekte ve kadınların cinsel istekleri artmaktadır. Ayrıca cinsel ilişkiden alınan zevkin de daha arttığı söylenebilir.

Green Temptation İçeriğinde Neler Var?

Green Temptation içeriği, tamamen bitkisel ve doğal ürünlerden oluşur. Söz konusu içerik genel olarak şu şekildedir:

Su

Şeker

L-Askorbik Asit: Bir tür C vitaminidir. Tamamen doğal bir maddedir.

L-Arjinin: Bir çeşit amino asit olup, kırmızı et başta olmak üzere tüm et çeşitlerinde bulunur.

Meyan Kökü Özütü: Doğada bulunan bir bitkiden elde edilen özüttür. Çok uzun yıllardır kullanılan bir ürün olup, kılavuz ilaç olarak da kabul edilir.

Kafein: Çay ve kahvenin içerisinde bulunan uyarıcı bir maddedir. Ayrıca farklı bitki ve hayvanlarda da bulunur.

Potasyum Sorbat: Gıdaların bozulmasını engelleyen koruyucu bir maddedir.

Sodyum Benzoat: Farklı bir tuz türüdür.

Green Temptation Nasıl Kullanılır?

İçerisindeki yoğun afrodizyak özütlerinin etkili olabilmesi için damla şeklinde üretilmektedir. Damla şeklinde olan bu ürün, her türlü içecekle kullanılabilir. Fakat sıcak olan içeceklerle birlikte tüketilmesi, uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Böylece söz konusu ürünün etkisinin çok daha çabuk görüleceği bilinmektedir. Yemekten 1 saat sonra tüketilmesi gerekmektedir.

Green Temptation kullanıldıktan sonra etkisini kısa sürede gösterir. Kişilerin bünyesine bağlı olarak bu süre 10-15 dakika civarındadır. Bundan dolayı son derece etkilidir ve cinsel ilişkiden hemen önce kullanılması önerilir. Etkisinin ise bir süre devam ettiği bilinir. Bundan dolayı kullanan kişilerin beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Green Temptation Kullanıcı Yorumları

Fatih Y*

Ürünü daha önce internet araştırmıştım, fakat cesaret edip alamamıştım. Sitenizde tekrar inceledikten sonra ürünü almaya karar verdim. Beklediğimden çok daha iyi çıktı. Böyle bir ürünü sağladığınız için teşekkür ederim.

Asuman K*

Cinsel isteksizlik sorunu yüzünden evliliğim tehlikeye girmişti. Sitenizde bu ürün inceledikten sonra güvenerek aldım. İyi ki de almışım. Çok etkili bir ürün ve herhangi bir yan etkisi olmadı bana. Çok kısa sürede etkisini gösteriyor. Çok teşekkür ederim.

Fatma Nur T*

Ürünü sitenizden aldım. Beklediğim etkiyi yapıyor. Etkisi bakımından herhangi bir sorun yok fakat biraz yan etkisi var gibi. Kullanmaya başladığımdan beri çok hafif bir kaşıntı var. Bu önemli bir sorun mu, kullanmaya devam edeyim mi? Cevabınızı bekliyorum. Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

Ayça K*

Bu ürünün orijinalini bulmak için çok uğraştım. Her yerde sahtesi var. Sitenizi bulduğuma ve orijinal damlaya kavuştuğuma çok sevindim. Bütün sorunlarım bu damla ile gitmiş oldu. Artık çok daha düzenli bir cinsel yaşamım var. Çok teşekkürler.

Mete T*

Cinsel yaşamımızda düzensizlik ve sorunların asla geçmeyeceğini düşünüyordum. Bir arkadaşım sitenizi önerdiğinde, açıkçası bu ürünün çok fazla işe yarayacağını düşünmemiştim. Ama yine de deneyim dedim. Denedikten hemen sonra etkisini göstermeye başladı. Çok etkilendim. Sorunlarımızın önemli bir kısmı, bu mucizevi ilaç sayesinde düzeldi. Çok teşekkür ederiz.

Faruk U*

Bu ürünün orijinalini bulabileceğimi asla düşünmemiştim. Hemen her sitede sahtesi olduğu için böyle düşünüyordum. Fakat siteniz sayesinde bu ürünün orijinaline kavuştum. Kullanımı çok kolay ve tamamen bitkisel.

Ayla G*

Kullanmaya başlamadan önce bazı çekincelerim vardı. Yan etkileri var mıdır, gerçekten işe yarayacak mı? Fakat kullandıktan sonra bu düşüncelerin tamamen yersiz olduğunu gördüm. Kısa sürede bu kadar etkili sonuç vereceğini tahmin etmemiştim. Çok teşekkür ederim.

Ela Nur U*

Cinsel isteksizlik sorunun çözümü için internetten araştırma yaparken bu ürünü buldum. Kısa bir süre sonra kullanmaya karar verdim. Gerçekten çok etkili. Böylesine bir etkinin tamamen bitkisel bir ürün ile yapılması çok iyi.

Green Temptation Yan Etkileri Var Mı?

Green Temptation, yan etkisi olmayan bitkisel bir üründür. Fakat bu ürünü yüksek tansiyon ve kalp hastalarının kullanmaması, uzmanlar tarafından önerilmektedir. İçerisinde yer alan afrodizyak özütleri, lipido seviyesini kısa sürede arttırma gibi bir özelliğe sahiptir. Bu durum, kalp ve tansiyon hastaları üzerinde bir takım olumsuzluklara neden olabilir. Bunun haricinde ise Green Temptation içerisinde yer alan bitkisel maddeler, çok hafif bazı etkilere neden olabilir.

Green Temptation, kesinlikle alkol ile birlikte kullanılmamalıdır. Bu durum, yan etkilerin daha belirgin olmasına ve vücuda bir takım olumsuz etkiler göstermesine neden olmaktadır. Bundan dolayı yukarıda bahsedildiği gibi kullanılması, daha doğru olacaktır. Aksi durumda, olumsuzluklar yaşanması adeta kaçınılmazdır.

Green Temptation Fiyatları

Green Temptation, insanların cinsel isteksizlik sorununu etkili olarak çözen bir üründür. Bundan dolayı piyasada bu ürünün sahtesi de çok fazladır. Orijinal ürünün fiyatı ise genellikle sabit olup 90 TL seviyelerindedir. Bu rakam, zaman içinde farklılık gösterebilir.

Orijinal Green Temptation Nasıl Anlaşılır?

Bu ürüne olan talebin çok fazla olması, sahtesinin de piyasada yer almasına neden olmaktadır. Orijinal ürün, kısa sürede etkisini gösterir. Bunun haricinde orijinal olan ürünü anlamının basit yolu maalesef yoktur. Bilinmeyen yerlerden bu ürünün alınmaması gerekir. Aksi durumda beklenilen etki görülmeyeceği gibi maddi olarak da kayıp yaşanacaktır.

Green Temptation Zararı Var Mı?

Green Temptation, tamamen bitkisel bir ürün olup, buna bağlı olarak sağlığa en ufak bir zararı dahi yoktur. Bu ürün, insanların hormonlarını etkilemekte ve cinsel isteklerini arttırmaktadır. Bunu da doğada bulunan bitki özütleri ile gerçekleştirmektedir. Tamamen doğal ve bitkisel olan bu ürün, doğru bir şekilde kullanıldığında, insanların sağlıklarını kesinlikle tehdit etmeyecektir.