Geyik Boynuzu Hapı


1 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 199.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Geyik boynuzu hapı cinsel ereksiyon problemine tedavi olması için kullanılmaktadır. Erkeklerin ereksiyon problemlerinin tedavisinde en sık kullanılan haplar arasında ilk sırada yer alır. Cinsel performansın artmasını sağlar. Bitkisel içeriği sayesinde insan sağlığına zarar vermez. Tibet dağlarında yaşayan renk geyiklerde elde edilen bu bitkisel hap, uzun süreli cinsel ilişkilere girmeniz için adeta sihirli bir değnek gibidir. Etkisini 6 saat kadar uzun sürelerde bile göstermektedir.

Geyik Boynuzu Hapı Nasıl Kullanılır?

Geyik Boynuzu Hapı kullanımı bol suyla yapılır. Cinsel ilişkiden 45 50 dk öncesinde hapı bol suyla yutabilirsiniz. Hap etkisini bu süre içinde göstermeye başlayacaktır. Penise giden kan damarlarında anında genişleme etkisi yaratır. Bölgeye giden kan akışı miktarı artar. Cinsel istek doğar. Penis sertleşir. Cinsel ilişki süresinin daha uzun olmasını sağlar. Boşalmayı geciktirir.

Geyik Boynuzu Hapı Yan Etkileri Nelerdir?

Geyik Boynuzu Hapı yan etkileri yoktur çünkü ürün tibet ren geyiklerinin boynuzlarından tamamen doğal olarak üretilmiştir. Yan etkisi olmadığından güvenli kullanım sağlar. İstenmeyen durumların yaşanmasına neden olmaz. Ancak mutlaka hapın uygun dozda alınması gerekir. Uygun doz, hapların optimum oranda etki göstermesini sağlayacaktır. Çok hap çok etki demek değildir.

Geyik Boynuzu Hapı Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Geyik Boynuzu Hapı kullanım miktarı günde 1 hap olacak şekilde ayarlanmalıdır. Doz aşımı olması halinde uzman hekim ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Ürün kullanımından kısa süre sonra sertleşme meydana gelecektir. Sertleşmenin meydana geleceği süre bünyeden bünyeye değişiklik göstermekle birlikte ortalama 30 dk olarak belirlenmiştir. Kimi erkeklerde bu süre 45 dk olabilir.

Geyik Boynuzu Hapı Nasıl Satın Alınır?

Geyik Boynuzu Hapı satın almak isterseniz internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde geyik boynuzu hapı da dahil olmak üzere çok sayıda cinsel performans artırıcı ürün bulabilirsiniz. Satılan ürünlerin hepsi orijinal olduğundan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin hepsi tarafınıza gizlilik içinde ulaştırılacaktır. Hızlı teslimat yapıyoruz.  Özenle paketleme yaptıktan sonra ürünleri gönderiyoruz.