Gergedan Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 189.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Gergedan Geciktirici Sprey Nedir?

Gergedan geciktirici sprey cinsel zevkin uzamasını sağlar. Cinsel performansı artırıcı etkisi bulunmaktadır. Penis boyundan memnun olmayan erkeklerin daha dolgun penise sahip olmasına katkıda bulunur. En eğlenceli ve keyifli geceler için Gergedan geciktirici sprey kullanabilirsiniz. Güvenli kullanımı, popüler olması, sertleşme sorununu çözmesi ve uzun süreli performans gösterilmesini sağlaması gibi harika özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. İnsan sağlığına zarar vermez. Doğal içeriklerden üretilmiştir. Kullanımı kolaydır. Cinsel sorunların çözümünde başvurulan ürünlerin başında gelir. 18 yaşından küçük erkeklerin kullanması uygun değildir.

Gergedan Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Gergedan Geciktirici Sprey kullanımı 10 cm uzaktan olmalıdır. Ürün kutusunu çalkaladıktan sonra kullanılması gerekir. Penis uygulama sırasında mutlaka kuru olmalıdır. Uygulama miktarına dikkat etmek gerekir. Uygun dozda kullanıldığı zaman cinsel performansın fark edilecek şekilde tek kullanımda artmasını sağlar. Uzun geceler için etkili bir üründür.

Gergedan Geciktirici Sprey Yan Etkileri Nelerdir?

Gergedan Geciktirici Sprey yan etkileri uygun doz ve kullanım sayesinde ortaya çıkmaz. Ürün gücünü bitkisel maddelerden aldığından kimyasal maddelerin zarar göstermesi söz konuşu değildir. Güvenle kullanılabilen bir üründür.

Gergedan Geciktirici Sprey Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Gergedan Geciktirici Sprey kullanım miktarı 2 3 fıs şeklinde olmalıdır. Çok fazla ürün kullanmanın ürün etkisini artıracağı anlamına gelmediğini anlamak çok önemlidir. Üründen en verimli şekilde faydalanmak için uygun dozda kullanım yapmanız gerekecektir. Yeni doz uygulamayı bir önceki uygulama üzerinden en az 24 saat geçtikten sonra yapabilirsiniz. Kullanım sırasında penis kuru olmalıdır. 10 cm’den daha yakından kullanılmamalıdır.

Gergedan Geciktirici Sprey Nasıl Satın Alınır?

Gergedan Geciktirici Sprey satın almak için güvenli ve hızlı bir alışveriş noktası arıyorsanız internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden sipariş vermek çok kolaydır. Sadece bir tek tıkla kapınıza kadar istediğiniz ürünleri getirtebilirsiniz. Ürünlerin teslimatı hızlı olduğu kadar güvenli de olur. Bütün ürünler gizlilik ilkesinde teslim edilmektedir. Geciktirici sprey dışında çok sayıda cinsel sağlık ürün çeşitlerini de en ekonomik fiyattan internet sitemizde bulabilirsiniz.

Gergedan Geciktirici Sprey Satışı | Ejzane.net