Genome White Beyazlatıcı Krem


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 219.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Genome White Beyazlatıcı Krem 

Ünlü Nature Genome firması tarafından üretilen Genome White Beyazlatıcı Krem, cilt beyazlatıcı etkili bir kremdir. Üretici firma bu ürünü, Srilanka, Çin, Yeni Zelanda ve Hindistan’da asırlardır kullanılan formülasyonları nano teknolojiler aracılığıyla tekrardan canlandırıldı mesajıyla piyasaya sundu. Genome White Beyazlatıcı Krem’in içeriğinde C vitamini, hyaluronik asit ve aloe vera gibi önemli vitaminler ile beraber mineraller bulunur. Bu ürün tam manasıyla bitkisel ve doğal bir üründür. Genome White Beyazlatıcı Krem, aloe vera bitkisi başta olmak üzere A,C ve E vitaminleri, folik asit, amino asitler, kolin, enzimler, sakaridler, lignin, antrakinonlar, salisilik asit ve saponin, etkenleri gibi tam 75’den fazla aktif bileşen içerir.

Genome White Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Genome White Beyazlatıcı Krem, mutlaka derinlemesine temizlik yapılmış bir cilt üzerine uygulanmalıdır. Vücudun bütün bölgeleri için rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yüz, bacak, kol ve koltuk altı gibi vücut üzerinde istenilen her alana uygulanabilir. Genome White Beyazlatıcı Krem uygulandıktan hemen sonra cildin, bu etkili kremi emmesi beklenilmelidir. Cilt tam manasıyla bu kremi emmeyene kadar hiçbir şekilde yıkamayınız. Bununla beraber bu ürünü saklarken mutlaka ağzı kapalı olacak bir biçimde saklayınız. Aksi halde ürünün etkisi azalır. Kullanımı üzerinde dikkat edilmesi gerekli olan en önemli husus, kullanım sırasında masaj yoluyla cilde yedirilmesidir. Yeteri oranda krem, parmaklara alınarak istenilen alanlara oval hareketler çizerek cilde yedirilmelidir.

Genome White Epilasyon ve Ağdadan Sonra Kullanılabilir Mi?

Ağda ya da epilasyon işlemi yaptırdıysanız minimum 1,5 ile 2 saat kadar geçmesi gerekir. Daha sonra bu ürün uygulanabilir. En etkili işlevi görebileceği saatler olacağı için gece uyumadan önce uygulanması önerilir.

Genome White Hangi Bölgelerde Kullanılabilir?

Yukarıda da belirtildiği gibi bu ürün her bölgede rahatlıkla uygulanabilir. Ancak genel olarak genital alanlar, yüz bölgeleri, göğüs çevresi, bacaklar ile kollar, dizler ve dirsek kısımları ile koltuk altı bölgeleri en sık uygulama yapılan alanlardır. Bununla beraber bu ürünün, göz altında da kullanılabilme özelliği vardır.

Genome White Beyazlatıcı Kremi Hamileler Kullanabilir Mi?

Emzirme döneminde ya da hamile olan kişilerin, bu ürünü denemeden önce mutlaka doktorlarına danışmaları önerilir. Doktora danışılmadan kesinlikle bu ürün kullanılmamalıdır. 

Genome White Beyazlatıcı Krem Güneş Kremi Olarak Kullanılabilir Mi?

Genome White Beyazlatıcı Krem’in doğrudan güneşten koruma işlevi yoktur. Bundan dolayı güneş kremlerinin yerine kullanılmaz. Ancak bu ürün, her mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Genome White Beyazlatıcı Krem Yaşlanmaya Karşı Etkili Midir?

Bu etkili ürün ile alakalı bir diğer önemli işlev ise cilt üzerinde onarıcı ve yenileyici bir yapıya sahip olabilmesidir. Bundan dolayı yaşlanma belirtileri olan ince çizgiler ile kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur ve cildin, genç bir görünüme kavuşmasını sağlar. 

Genome White Krem Zararlı Mı?

Genome White Beyazlatıcı Krem, mutlaka koyu olan, güneşin yakarak o alanı siyahlaştırdığı ya da
diğer nedenler ile cildin farklılaşan bölgelerine uygulamak son derece önemlidir. Cildin olası bir problemi yokken bu ürün, uygulanmamalı ve sağlıklı olan alanlara sürülmemelidir. 

Genome White İle Cilt Ne Zaman Beyazlayacak?

Genome White Beyazlatıcı Krem, kısa sürede cildin beyazlamasına yardımcı olur. Ancak bu özellik, tam manasıyla kişiden kişiye göre değişiklikler gösterir. Kişilerin fizyolojik yapısı ve düzenli bir şekilde ürünü kullanmasına da bağlıdır. Eğer bu krem, doğru bir biçimde her gün iki defa uygulanırsa
kısa bir süre sonra son derece etkili sonuçlar vermeye başlayacaktır. Sık bir şekilde uygulanması ürünün vereceği etkiyi hızlandırmaz. Aksine zarar verebilir.