Garlex Sarımsaklı Şampuan


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 149.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Garlex Sarımsaklı Şampuan Nedir?

Sarımsaklı şampuan, saç ve kafa derisiyle aynı pH seviyesine sahiptir ve bu nedenle yıkamadan sonra kafa derisinin tahrişini ve kaşınmasını önler. Sarımsaklı şampuan formu, çok eski zamanlardan beri şifalı bitkilerin en çok yönlü olanlarından biri olarak tanımlanmıştır ve birçok sağlık yararı bilimsel çalışmalarla doğrulanmıştır. Kozmetik ve hijyen ürünlerinde sarımsak şampuanı bitkisinin kullanımı geçmiş yıllarda da popüler bir hale gelmiştir. Bu durum, saç derisine ve saçlara, sarımsağın tropikal olarak kullanımının sağlıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu şampuandaki sülfür kombinasyonları, vitaminler ve mineraller, saç büyümesini sürdürmeye yardımcı olan ekstra dermal bir kaynak olarak kabul edilir. Sarımsağın doğal özü, kafa derisindeki sebum üretimini düzenlemeye, kepeği durdurmaya, saç tellerini ve saç kökünü korumakla beraber güçlendirmeye yardımcı olmak için kullanılır. Son zamanlarda yapılan kapsamlı çalışmaların eldeki bulguları sarımsak özlü şampuanın, antienflamatuar, antibakteriyel ve antifungal özellikleri de dahil olmak üzere saç büyümesi için gerekli olan tüm besinleri taşıdığını göstermiştir. Çalışmalar ayrıca, sarımsağın zayıf kan dolaşımını da iyileştirdiğini vurgulamaktadır. Sarımsak ve sağlığımızla ilgili çalışmalar devam etmekte ve bilim adamları sarımsaktan daha fazla sağlık faydası sağlamaktadırlar. Garlex sarımsaklı şampuan, saf deodorize sarımsak özü içerir ve saçınızın lezzetli kokmasını sağlar. Garlex sarımsaklı şampuanındaki saç kremi bileşenleri ise bu şampuanı ayırt edici bir konuma taşımaktadır. Bundan dolayı bu şampuanla beraber artık saç kremi kullanmaya gerek yoktur.

Garlex Sarımsaklı Şampuanın İçeriğinde Neler Vardır?

Çok eski uygarlıklardan bu yana deva ve şifa amacıyla kullanılan sarımsak, Garlex sarımsaklı şampuanın ana maddesi olarak artık birçok firma tarafından da satılmaktadır. Garlex sarımsaklı şampuan, saç ile beraber kafa derisiyle ilgili problemlerin çözümünde çok etkin bir yardımcıdır. Garlex sarımsaklı şampuanın içeriğinde sarımsağa ek olarak papatya, ısırgan otu, buğday özü, avakado, menekşe özütü, çinko ve provitamin B5 bulunur. Bu zengin ve etkili bileşenler sayesinde bu sarımsak özlü şampuan, adeta doğal bir saç bakım kürüne benzer. Bu sebeple saç dökülmeleri sorunlarına, kepek problemlerine, saç uzamaması durumlarına ve kök hücreleri ölmemiş olan saçların tekrardan uzamasına son derece etkili bir yardımcı kür olmuştur. Ayrıca, bazı durumlarda bu saç şampuanı ile beraber saç bakım losyonu da tercih edilebilir. Saç bakım losyonunun içeriğinde ise genel olarak ısırgan otu, adaçayı, papatya, defne, yaban mersini ve biberiye gibi önemli bitkisel özler bulunur. Bu zengin içerikler sayesinde ise saçlar, yıkamadan önce besleyici olan bu şampuanın etkisini arttırmaya yönelik hazır bir hale gelecektir.

Garlex Sarımsaklı Şampuan Saç Dökülmesini Önler

Etkili bir bitki olan sarımsağın çok eski uygarlıklardan bu yana çok yönlü ve en etkili bitkiler arasında olduğu bilinir. Sarımsağın zengin olan besin içerikleri sayesinde bu bitki, genel vücut sağlığı bakımından da birçok faydası yapılan araştırmalar ile bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Son zamanlarda sarımsağın hijyen ve kozmetik sektöründe kullanımı, saç sağlığı için büyük bir yol kat etti. Kimyasal koku ya da kimyasal gıda boyaları gibi zararlı maddeler değil, gerçek bitkisel sarımsaktan üretilen bu şampuanın kullanımını, saç derisine ve saç tellerine çok iyi geldiği kanıtlanmıştır. Düzeli olarak bu ürünün kullanımı kısa sürede saç dökülmesini önleyecektir. Doğal olan sarımsak özütü, saç derisindeki sebum üretimini düzenler, kepeği adeta yok eder, saç kökleri ile beraber diplerini yüksek oranda korur ve saçları tam manasıyla güçlendirir. Sarımsak bitkisi, sülfrik etkeninden dolayı antiseptik bir özelliğe de sahiptir. Tüm bunlarla beraber alicine ve allicatine içerir.