Fransız Ateşi France T253 Bayan Azdırıcı Hap


1 Kutu Satın Al - 49.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 119.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Fransız ateşi bayan azdırıcı hap kadınların cinsel ilişkiye girme isteğini kısa sürede yoğun olarak artıran ürünlerin başında gelmektedir. Kadınların tutkulu bir cinsel ilişkiye girmesi için kullanılan bu ürün cinsel isteksizlik problemini ortadan kaldırır. Cinsel soğukluk problemine karşı en büyük silahtır. Libido seviyesinde gözle görülür artış yaratır. Cinsel ilişki süresinin uzamasını sağlar. Cinsellikten daha fazla zevk alınmasını destekler. Kadınlar arasında güvenle kullanılan, doğal ve yan etkisiz azdırıcı haplar arasında ilk sırada gelmektedir.

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap Nasıl Kullanılır?

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap kullanımı ağız yolu ile olmaktadır. Bol suyla yutulması tavsiye edilir. Günde bir kere kullanılması gerekir. Cinsel ilişkiden 45 dk öncesinde kullanılması uygundur. Doz aşımı yapılmamalıdır. Ürünün uygun dozda ve şekilde kullanıldığında etkisini optimum oranda göstereceğini akılda bulundurunuz. Hap kullandığınız zaman alkol tüketmemeye özen gösteriniz. Ürünün serin ve kuru ortamda saklanması gerekir.

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap Yan Etkileri Nelerdir?

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap yan etkileri ürünün uygun dozlarda alınması halinde bulunmadığından güvenli kullanım sağlar. Yan etkisi bulunmayan bir hap olduğundan sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. İstenmeyen etkilerin görünmesine neden olmaz. Cinsel ilişki süresinin uzaması, cinsel zevkin artması ve cinsel istek için tercih edilen haplardır.

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap kullanım miktarı günde bir taneyi geçmemelidir. Ürünün en iyi etkiyi göstermesi için kullanım miktarını aşmamaya özen gösterin. İçeriği temiz olan bu hapların etkisini göstermesi için zaten uygun dozda kullanılmaları yeterli olur. Yüksek etkili haplardır.

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap Nasıl Satın Alınır?

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Hap satın almanın en ekonomik, hızlı ve güvenli yolu internet sitemizi tercih etmektir. İnternet sitemizde satılan cinsel performans ürünlerinin hepsi orjinaldir. Tarafınıza en kısa süre içinde özenle paketlenmiş ürünler teslim edilir. Teslim sırasında gizlilik ilkesine önem verilir.