Foot Care


1 Kutu Satın Al - 39.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 99.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Foot Care

Foot Care, ayak kokusu problemine son veren doğal bir kremdir. Ayağa bulaşan bakteriler, bu bölgedeki deri gözeneklerinin kapanmasına sebep olur. Terlemenin artması ile birlikte kapanan gözenekler koku oluşumuna sebep olur. Ayağın doğal kokusu zamanla kaybolur ve kötü bir koku oluşur. Ayak kokusu sorunu olan bireyler toplumdan soyutlanma korkusu yaşarlar. Çevrelerine rahatsızlık verme korkusu ile ibadethanelerden ya da misafirlikten uzak dururlar.

Foot Care mucizesi ile tanışamayan bireyler, ayak kokusunun tedavi edilmez bir rahatsızlık olduğunu düşünürler. Çevrelerinden duydukları ve uyguladıkları geleneksel yöntemlerden çözüm alamadıkları için bu düşünceleri netleşir. Bu sürecin sonunda psikolojileri zedelenmiş ve artık hiçbir sosyal aktivitede yer almak istemeyen bireyler oluşur. Foot Care özgüveni tekrardan kazandıran doğal bir kremdir. Sıcak aylarda dahi postal giymek zorunda kalan askerlerde dahi yüzde yüz çözüm sağlayan krem ayak kokularının en büyük düşmanıdır.  Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ve tüm denemelerden başarı ile geçen bu ürün, antibakteriyel bir özelliğe sahiptir. Krem,ayak kokusu ile mücadele etmeye kararlı olan bireylere en kısa ve net çözümü sunmaktadır.

Foot Care Krem Ne İşe Yarar?

Foot Care, deodorant ya da farklı kokular ile sorunun önüne geçemeyen hastalara çare olmaktadır. Kullanıldığı bölgede öncelikle kapanan derilerin açılmasını sağlıyor. Vücudun en doğal tepkilerinden olan terlemeyi engellemiyor. Terin gözeneklerden dışarı atılmasına vesile oluyor. Terlemeyi engelleyen ve ayak kokusunu bozan bakterileri ise yok ediyor. Böylelikle hem sağlıklı bir terleme sağlıyor hem de ayak kokusunun oluşumunu engelliyor. 

Foot Care ayak kreminin etkisi ortalama olarak 120 gün sürüyor. Gözenek kapanıklığı, terleme oranı ve vücudun genel performansına göre bu süre daha da uzun sürebiliyor. Yoğun yaşanan problemlerde ise etkisi biraz kısalıyor. Ayak kremini kullananlar kokuyu önlemekle beraber, ayakların genel bakımını da yapmış oluyor. Daha güzel ve canlı bir ayak yapısı elde ediliyor.

Foot Care İçeriğinde Neler var?

Foot Care ayak kremini araştıranlar içeriğinde neler olduğunu merak ediyor. Doğal olan ayak kreminin içerisinde aşağıdaki ürünler bulunuyor:

  • Petrolatum: Vücudu nemlendiren, hızlıca onaran ve saflaştıran bir maddedir. Balmumu ile rafineden geçirilmiş temel yağların karışımından meydana gelir.
  • Çinko oksit: Ayakların ihtiyaç duyduğu mineralleri barındırır. Ayak hücrelerinin kendini yenilemesinde, hasar görmüş hücrelerin hızla onarılmasında ve ayaktaki bakterilerin yok edilmesinde oldukça etkilidir.
  • Parafin likid: Parafin mumu olarak da bilinen bu madde petrolden elde edilir. Renk ve koku içermez.  Bu madde sayesinde Foot Care, uygulandığı ayağın yumuşak bir hisse kavuşmasını sağlar.
  • Lanolin: Oldukça doğal bir maddedir ve koyunların kıllarında bulunur. Basit işlemler ile koyun ya da keçinin kılından ayrıştırılır ve krem kıvamının kazanılması için kullanılır.
  • Methyl paraben parfum: Ayaklardaki mantar ya da bakterilerin def edilmesinde ve yeniden oluşumlarının engellemesinde kullanılan bir paraben türüdür.
  • Pantenol: Renksiz yapıdaki bu madde cildin bakımında ve onarılmasında kullanılır. Derilerde oluşan çeşitli yara ve bozulmaların tedavisinde katkısı fazladır.
  • Allantoin: Ayakların daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlar. Cildi hem yeniler hem de parazitlerden korur.
  • Aqua: Foot Care ayak kokusu önleyici kremin su bazlı bir yapıda olduğunu gösterir. Kremin hafif olduğunu ve çözülmeyen yağlardan oluşmadığını belirtir.

Foot Care Ayak Kremi Nasıl Kullanılır?

Kremi kullanmaya başlamadan önce ayak bölgesi su ile güzelce yıkanır ve temizlenir. Sıcak su kullanılması, bolca sabunlanması ve iyice ovulması gerekir. Ayrıca ayaktaki ölü hücreler törpülenebilir. Ayaklar kurulandıktan sonra krem ayağın tamamına ince şekilde sürülür. Parmak araları ve ayak tabanına iyice yedirilir. Sürdükten sonra bir müddet beklenir. Kullanıldıktan sonra ilgili bölgeye evde hazırlanmış ya da kozmetik mağazalarından elde edilmiş herhangi bir madde sürülmez. Foot Care kremin sürülmesinden sonra uygun çoraplar giyilir. Çorapların mutlaka %100 pamuklu olması gerekir.  24 saat içerisinden çorap çıkarılmaz ve ayağın kremi emmesi sağlanır. 24 saatin geçtiğinden emin olunduktan sonra çorap çıkartılır. Bu işlem ayak kokularını 120 güne kadar önlemek için yeterli olacaktır.

Foot Care Ayak Kokusu Kremi Kullanıcı Yorumları

Yasin K.

Kamyon şoförlüğü yapan bir komşumuzun tavsiyesi üzerine Foot Care kremi kullandım. Açıkçası bu kadar iyi sonuç alacağıma dair ümidim yoktu. Büyük bir tereddütle kullanmaya başlasam da şu an oldukça mutluyum. Çekindiğim tüm davetlere gönül rahatlığı ile gidiyorum. İyi ki varsınız.

Şüheda D.

Tüm teknikleri denememe rağmen sonuç alamamıştım. Son çare olarak kremi almaya karar verdi. İlk kullanımdan sonra yaklaşık 1 ay geçti. Şu an için ayak kokusu problemi son buldu diyebilirim. Gelişmelerden haberdar edeceğim.

Elif Y.

Foot Care kremini büyük bir umutla almıştım. Ancak şu anda pek bir faydasını görmedim. Aslında ilk iki üç gün olumlu gibiydi. Sonradan etkisini yitirdi. Kullanan arkadaşlarım beklemem gerektiğini söyledi. Kokular son bulur diye bekliyorum.

Mustafa M.

Kremin fayda etmediğini söyleyen arkadaşlara rağmen alıp kullandım. Sonucun inanılmaz olduğunu söyleyebilirim. Bence Foot Care kullanıp da sonuç alamayanlar kullanma talimatına uymuyorlar. Bekleme süresine ya da çoraba dikkat etmedikleri için sonuç alamıyorlar diye düşünüyorum.

Emre A.

Ne denediysem fayda etmedi. İnternette gördükten sonra hemen sipariş verdim. Oldukça hızlı geldi. İlk gün kullandım. Şu an kış ayındayız ve mükemmel bir sonuç var. Yaz aylarında da devam etmesini umuyorum.

Yunus Ö.

Ayak kokusunu ancak çeken bilir. Hiç düşünmeyin ve zararlı gibi yorumları dikkate almayın. 1 yıla yakındır aynı siteden alarak kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim. Foot Care resmen hayatımı değiştirdi.

Burak A.

Uzun zamandır kullanıyorum ve hiçbir şikâyetim yok. Faydasını fazlası ile gördüm. Ayağımda kokudan eser kalmadı. Ancak son yıllarda fiyatının yükselmesi beni zorlamaya başladı. Umarım daha da yükselmez.

Semiha K.

Ürünü kendim kullanmıyorum. Eşim bu konuda çok problem yaşıyordu ve neredeyse beraber bir yere gidemiyorduk. İnternette gördükten sonra hemen bir Foot Care aldım ve eşimi ikna ettim. Şimdi gönül rahatlığı ile kullanıyor.

Sevda T.

Özellikle sıcak aylarda arkadaş ziyaretlerine gidemiyordum. İnsanın inanası gelmiyor ama resmen arkadaş ilişkilerim bozulmuştu. Hep dışarıda buluşmak istiyordum. Şu an gerçekten memnunum. Koku kalıcı olarak gitmiyor. 120 günden sonra etkisi gidiyor ve koku geri geliyor. Tekrarlayınca koku kayboluyor. Tavsiye ederim.

Foot Care Yan Etkileri Var Mı?

Foot Care kullanmayı düşünenler genellikle olumsuz bir yan etkisinin olmasından çekiniyor. Alerjik bazı problemler nedeniyle ilacın ilk kullanımında kızarıklık, kuruluk ve kaşıntı gibi problemler görülebiliyor. Ancak düzenli kullanım sonunda yan etkileri azalıyor. Bazı yan etkiler ise kullanım talimatına uyulmamasından kaynaklanıyor. Ayağın yıkamadan ya da kurulamadan kremin sürülmesi veya çorabın 24 saatten fazla ayakta tutulması gibi işlemler yan etkiyi ortaya çıkarabiliyor.

Foot Care kreminin doğru kullanılmasına rağmen ortaya yan etkiler bireysel sebeplere dayanıyor. İçerdiği maddelerin kullanım oranları oldukça dengeli olduğundan başka egzama, tahriş, deri dökülmesi gibi problemler görülmüyor. Kremin kullanıcı yorumları incelendiğinde böyle bir şikâyetin olmadığı görülüyor. Su bazlı olması kremin daha sağlıklı olmasını da sağlıyor.

Foot Care Fiyatları

Foot Care ayak kremi fiyatları gramına göre değişiyor. Kremler genellikle 10 gramlık tüpler halinde satılıyor. Bazı ürünlerde koruyucu çorap bulunuyor. Ürünün içerisindeki tüp sayısı ve çorap kalitesi fiyatları doğrudan etkiliyor. Koku önleyici kremlerin fiyatları 19.90’dan başlıyor. Fazla ürün alanlar daha karlı çıkıyor.

Orijinal Foot Care Nasıl Anlaşılır?

Foot Care ayak kremlerinin yoğun bir müşteri kitlesine ulaşması sonucu kötü niyetli satıcılar tarafından taklit ediliyor. Sahte kozmetik ürünlerinin sebep olduğu sonuçlardan kurtulmak için dikkatli olmak gerekiyor. Bu konuda kullanıcıların öncelikle ön araştırma yapması ve yorumları okuması gerekiyor. Orijinal Foot Care ürünlerine yapılan yorumlar pozitif olacaktır. Ayrıca ürünün alındığı internet sitesi de araştırılmalıdır. Güvenlik sertifikasına sahip ve Sağlık Bakanlığı onaylı internet sitelerinin tercih edilmesi sahte ürün riskini azaltıyor. Ortalama fiyatlardan oldukça düşük fiyatlara satılan kremlerden de uzak durulmalıdır. Çünkü kaliteli bileşenlerin ortalama bir fiyatı bulunuyor.

Foot Care Zararı Var mı?

Foot Care kreminin içeriğinde vücudun doğal yapısına ve endokrin sistemine etki eden bir madde bulunmuyor. Anlatıldığı üzere terleme engelleyici bir yapısı bulunmuyor. Bakterileri yok ederek ve deriyi canlandırarak etkisini gösteriyor. Zaman aralığına uyularak kullanılan ürünler ayakları iyileştiriyor. Üretici firmaya ya da ilgili mercilere ürünün zararına dair yapılmış bir başvuru da bulunmuyor.