Fix It Pro


1 Kutu Satın Al - 39.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 75.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 100.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Fix It Pro Nedir?

Araba çizikleri ile beraber bu çiziklere bakmak hiç hoş bir durum değildir ve genellikle bu sorun oldukça can sıkar. Zaman içerisinde çizilen bölge, eski haline getirilmezse daha da kötü bir hale gelir ve profesyonel bir bakım gerektirebilir. Ancak, bu aşamaya gelmeden önce birçok kişi, bu hasarı düzeltmeye çalışmak için hızlı çizik düzeltme ürünleri ya da daha ucuz alternatifleri denerler. Çizik onarım kalemi, araba çiziklerini zarar vermeden kısa sürede onarmayı başardığı için popüler bir seçimdir. Bu alanda süper bir ürün olan Fix It Pro çizik onarım kalemi, hızlı bir düzeltme vaat ediyor. 

Fix It Pro Çizik Giderici Kalem Nedir?

Şeffaf kat çizik dolgu ve dolgu macunu olarak tasarlanan Fix It Pro Pen, bütün farklı renkteki arabalarda rahatlıkla kullanılabilen suya dayanıklı mükemmel bir formüldür. Sıvı uygulandığı zaman çizili ya da kazılı olarak hasar gören boya üzerine koruyucu tabaka dolar. Bu hızlı hareket eden çizik onarım kalemi, hasarlı bölgeyi hedefleyen ve orijinal kaplamasını geri yükleyen mikroskobik parlatma maddelerine sahiptir. Toksik olmayan ve kokusuz özellikleri nedeniyle bu ürünün evde uygulanması da son derece güvenlidir ve kalıcı etkileri vardır. 

Fix It Pro Çizik Giderici Kalem Nasıl Kullanılır?

Fix It Pro, kullanımı kolay olan bir üründür ve en iyi sonuçları elde etmek için izlemeniz gereken beş adımlı bir işlemle birlikte gelir. Bu adımlar harfiyen yerine getirilmelidir. Çünkü bu ürünün kullanımındaki bir adım atlanırsa ürün yeteri oranda iş görmez. İlk olarak aracınızı garaja çekmeli ya da gölgeli bir alan olması için bazı ağaçların altına park etmelisiniz. Bu durum, ürünün titiz bir şekilde uygulanmasını sağlar. Fix It Pro çizik giderici kalem kullanımı şu şekildedir:

  • Etkilenen bölge derinlemesine temizlenir ve iyice kurulanır. Aksi duruma ürün yeteri oranda etki göstermez ve geçici bir parlaklık sağlar.

  • Fix It Pro onarım kaleminin kapağı açık olacak bir şekilde dikkatlice sallanır.

  • Aplikatör, ayrı bir yüzeye astarlanır. Uç kısmı aşağıya bakacak şekilde yay ucu, bir doygunluğa kadar bir yüzey üzerinde bastırılır ve serbest bırakılır. Sabırlı olunmalıdır çünkü ucu tam manasıyla doyurmak 40 ile 50 pres alabilir.

  • Çizik boyunca derinlemesine kalem uygulanmalıdır. Fix It Pro ürünü, doğrudan güneş ışığında sertleştiği için hızlı bir şekilde işlemler yapılmalıdır. Sadece 12 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda bu ürün uygulanmalıdır.

  • Fix It Pro'nun birkaç dakika içinde sertleşebileceği için fazlalığı kuru kâğıt havluyla hızlı bir şekilde silinmelidir. Mümkünse güneş ışığında kullanılan miktara bağlı olarak 1 ile 48 saat kuruyana kadar dikkatli bir şekilde beklenilmelidir.

Daha derin çiziklerin ek uygulamalar gerektirebileceğini de belirtmek gerekir. Bu yüzden bunları da kaplamak isteyen kişilerin, bu işlemi tekrarlaması ve sabırla yukarıdaki adımlara uyması gerekir. Aplikatör güneş ışığında hızlı bir şekilde sertleşecektir ve bu nedenle kapak, her kullanımdan sonra doğrudan tekrar uygulanmalıdır. 

Fix It Pro Sonuçları

Sığ araba çiziklerini onarmak için makul bir fiyata hızlı bir düzeltme arıyorsanız Fix It Pro kalemi bu iş için tam manasıyla biçilmiş bir kaftandır. Bu süper ürün, çiziklerini görünümlerini yüksek oranda iyileştirir. Sonuçlar bazı durumlara göre tutarlı olacaktır ve bu ürün, hafif yüzeysel çizikler üzerinde harika bir şekilde işlev görür. Hasarlar, yüzey seviyesinden daha derindeyse sabit kaplama reçinesi sadece koruyucu tabakaya boya üzerinde temas edebileceğinden dolayı bu sorunu düzeltilemeyebilir. Bu durumda, muhtemelen profesyonel boya onarımı gerekecektir