Fiesta Prezervatif


1 Kutu Satın Al - 19.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 35.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 49.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Fiesta Prezervatif Nedir?

Fiesta Prezervatif, hem gebeliği önleyen hem de cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara (CYBE) karşı yüksek oranda koruyabilen önemli bir kontrasepsiyon türüdür. Fiesta Prezervatif, çok ince lateks (kauçuk), poliizopren ya da poliüretandan üretilir ve bir erkeğin sperminin cinsel partneriyle temas etmesini durdurmak için harika bir şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün, her cinsel aktivite esnasında doğru bir şekilde kullanıldığı zaman %99 oranında etkilidir. Bu durum, bu proezervatifin doğum kontrolü olarak kullanıldığı sürece her 100 kadından sadece 2'sinde hamile kalma şansı olacağı anlamına gelir. Nemlendirici, losyon ve kayganlaştırıcı gibi yağ bazlı ürünler lateks ve poliizopren içeriklere zarar verebilir. Ancak Fiesta Prezervatif ile kullanılması güvenlidir.  Bu prezervatifin cinsel aktivite esnasında kayması mümkün değildir. Fiesta Prezervatif, çok sıcak ya da soğuk olmayan yerlerde ve bu ürünü yırtabilecek ya da yıpratabilecek keskin ve pürüzlü yüzeylerden uzak bir yerde saklanmalıdır. Fiesta Prezervatifi kullanmak, cinsel aktivitelerin çok daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlar. Fiesta Prezervatif, bir kereden fazla kullanılmamalıdır. Her cinsel aktivite esnasında yeni bir tane kullanılmalıdır. Fiesta Prezervatif’in ambalajında ​​son kullanım tarihi vardır. Eski tarihli prezervatif kullanmamaya özen gösterilmelidir. 

Fiesta Prezervatif Ne İşe Yarar? 

Fiesta Prezervatif, bir bariyer işlevi görür, yani mükemmel bir doğum kontrol yöntemidir.  Fiesta Prezervatif, spermlerin bir yumurta ile buluşmasını tam manasıyla durdurarak gebeliği önlemek için tasarlanmıştır. Ayrıca vajinal, oral ve anal ilişki esnasında doğru bir şekilde kullanılırlarsa cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da yüksek oranda koruma sağlar. Fiesta Prezervatif takılmadan önce erkeğin penisinin, kadının vajinasına dokunmadığından emin olunmalıdır. Erkek tamamen boşalmadan prezervatif çıkarılabilir.

Fiesta Prezervatif Nasıl Kullanılır?

Fiesta Prezervatif’İ paketten çıkarın. Tırnaklarla yırtmamaya dikkat edin. Paketi dişlerinizle açmayın. Prezervatifi dik bir şekilde penis ucunun üzerine yerleştirin. Prezervatifin ucunda bir şişkinlik varsa fazla havayı boşaltmak için baş parmağınızı ya da işaret parmağınızı kullanın. Prezervatifi yavaşça penisin tabanına doğru döndürün. Prezervatif ilerlemezse yanlış yönde tutuyor olabilirsiniz. Bu durum olursa, sperm çıkabilir. Bu yüzden prezervatifi atın ve yeni bir tane ile tekrardan deneyin. Cinsel ilişkiden sonra penis, hala sertken geri çekin ve bunu yaparken prezervatifi penisin tabanında tutun. Prezervatifi penisten çıkarın ve herhangi bir şekilde içerisindeki spermleri dökmemeye dikkat edin. Prezervatifi tuvalete değil, bir çöp kutusuna atın. 

Kimler Fiesta Prezervatifi Kullanabilir?

Çoğu insan Fiesta Prezervatif’i güvenli bir şekilde kullanabilir. Ancak herkes için en uygun doğum kontrol yöntemi olmayabilir. Genel olarak Fiesta Prezervatif’i aşağıdakiler kullanmamalıdır:

  • Bazı erkekler ve kadınlar prezervatiflerin etken maddelerine alerjik reaksiyon gösterebilir. Bundan dolayı bu ürünü kullanmadan önce mutlaka test yapılması gerekir. 

  • Ereksiyonu sürdürmekte güçlük çeken erkekler, bu prezervatifi kullanamayabilir. Çünkü spermin sızmasını ya da prezervatifin kaymasını önlemek için penis sert olmalıdır.

Fiesta Prezervatifinin Avantajları Nelerdir?

Fiesta Prezervatif’ini kullanmadan önemli avantajları vardır. Bu avantajlar genel olarak şunlardır: 

  • Fiesta Prezervatif, tutarlı ve doğru bir biçimde kullanıldığı zaman gebeliği önlemenin en güvenilir yöntemi olabilir. 

  • Fiesta Prezervatif, her iki partneri de bel soğukluğu, HIV, AIDS ve klamidya de dahil olmak üzere birçok cinsel yolla bulaşabilen hastalıklara karşı yüksek oranda korumaya yardımcı olur.

  • Fiesta Prezervatif’i yalnızca cinsel ilişki esnasında kullanmanız gerekir. Önceden hazırlanmaya ihtiyaç duymaz ve planlanmamış bütün cinsel aktiviteler için uygundur.

  • Birçok durumda Fiesta Prezervatif’i kullanmanın herhangi bir tıbbi yan etkisi yoktur.

  • Fiesta Prezervatifinin tutulması son derece kolaydır. Ayrıca bu ürün, çeşitli boyutlarda ve şekillerde gelir.