Ferrari 130 mg Sildenafil 6'lı Hap


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 189.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 279.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Ferrari Sildenafil Hap Nedir?

Ferrari 130 mg sildenafil 6 lı hap ekonomik fiyatlı bir cinsel performans artırıcı üründür. Cinsel performansından memnun olmayan, erken boşalma sorunu yaşayan, sertleşme problemi olan erkekler tarafından tercih edilen bir üründür. Kullanan kişilerde mükemmel bir cinsel istek ve performans ortaya çıkmaktadır. Cinsel sorunların çözümünde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Seks gücünün maksimum seviyeye gelmesini sağlar. Yoğun etkili bir üründür. Boşalma süresinin uzamasını sağlar. En uzun ve keyifli geceler için Ferrari gücünden faydalanabilirsiniz. Penise giden kan akışı miktarını artırarak ereksiyon haline geçilmesini sağlar.

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap Nasıl Kullanılır?

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap kullanımı için en ideal zaman cinsel ilişkiden 45 dk öncesidir. Her erkeğin bünyesi farklı olduğundan hapın etki etme süresi de farklı olacaktır. Ancak hapın etki süresi ortalama 30 dkdır. Alkolle birlikte alınmaması gerekir. Bol su ile birlikte hapın yutulması yeterlidir. Kullanımı kolaydır.

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap Yan Etkileri Nelerdir?

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap yan etkileri olmayan, sağlığa olumsuz etki yapmayan, etkili ve güçlü bir üründür. Hapları uygun dozda kullanmanız halinde asla yan etkiler ile karşılaşmazsınız. Doz aşımı yapmadan güvenle daha iyi bir cinsel hayata kavuşabilirsiniz.

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap kullanım miktarı sağlık sorunlarının görülmemesi adına çok önemlidir. Bir gün içinde en çok 1 tane hap yutulması tavsiye edilmektedir. Bundan fazlası yan etkilere neden olabilir. Doz aşımı halinde mide bulantısı görülebilir.

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap Nasıl Satın Alınır?

Ferrari 130 mg Sildenafil 6 lı Hap satın almanın en doğru adresi senelerden beri internet sitemizdir. Tamamen orijinal olan ürünleri en ekonomik fiyattan satın almak isterseniz internet sitemiz sizleri bekliyor. Hızlı teslimat yaparak ürünlere olabildiğince erken ulaşmanızı sağlıyoruz.