Ferolle Parfüm


1 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 399.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Ferolle Parfüm

Günlük hayatta kişisel bakım son derece önemlidir. Özellikle erkeklerde çekiciliği tamamlayan önemli unsurlardan biri kokudur. Kendi kokusunun etkisini bilen erkek daha yüksek bir özgüvene sahip olur. Ayrıca kadınlar için parfüm detayı çok önemlidir. Çünkü her kadın sevdiği erkeği kokusunu hayal ederek özler. Bilim dünyasında kokunun ortaya koyduğu bu güce afrodizyak etkisi adı verilir. Kadınlar sevdikleri erkeğin alıştıkları kokusundan vazgeçemezler. Bu yüzden sizin çekim gücünüzü arttıracak bir parfüm her zaman aşk hayatınızı canlı tutacaktır.

Ferolle Parfüm bu etkiye sahip, çekim gücü son derece yüksek bir üründür. Sağladığı çekim gücü sıktığınız an kendini hissettirir. Ayrıca bir parfümün kalitesini ortaya koyan etkenlerden biri açık havada hissedilmesidir. Ferolle parfüm otobüste, sokakta, herhangi bir mekanda çevrenizdeki bayanların sizi fark etmesini sağlayacaktır. Size istediğiniz çekim gücünü veren bu ürün, tüm kadınların ilgisini üzerinize çekmenize yardımcı olacaktır. Böylece çevredeki tüm ilgi size dönecek ve herkesin dikkatini çekebileceksiniz.

Ferolle Parfüm Ne İşe Yarar?

Kişisel bakım sektörü dünyada en çok hacmi olan ilk üç sektör içindedir. Bayanlar genel olarak bu sektöre yön verse de erkekler de günümüzde kişisel bakımına son derece önem vermeye başlamıştır. Her erkek karşı cinsten kadınların dikkatini çekmek, onlar tarafından her ortamda fark edilmek, kadınlar tarafından hayran hayran izlenmek ister. Hatta bunun için erkeklerin önemli bir bölümü vücutlarına, giyimlerine, konuşmalarına, statülerine ve daha birçok özelliklerine dikkat ederler. Ancak kadınların gerçek manada dikkat ettikleri detaylar daha farklıdır. Bir kadın erkeğin kokusu sebebiyle ilgisini ona yöneltebilir. Ferolle Parfüm afrodizyak etkiye sahip bir üründür. Aşk parfümü olarak da anılan ürün klinik laboratuvarlarda yapılan özel formüller ve karışımlar sonucunda ortaya çıkmıştır. Klasik parfümlerden farklı bir yapıya sahiptir. Hem kalıcılığı hem de etkisi daha yüksek olan bu ürün bayanlara karşı uyarıcı bir etkiye sahiptir. Kadınlarla daha yakın temas kurmak istiyorsanız bu parfümü evde, işte, mekanda, toplu taşıma araçlarında ve açık havada kullanabilirsiniz. Ferolle parfüm kadınların sizi fark etmesine ve size ilgi duymasına yardımcı olacaktır.

Ferolle Parfüm İçeriğinde Neler Var?

Ferolle parfüm, tüm parfümlerde bulunan özel içeriklere sahiptir. Yani satın aldığımız standart parfümlerde ne varsa aynı içeriklere sahiptir. Yani bileşenlerindeki tüm ürünler yasal izinleri olan maddelerdir. Buna ek olarak içinde özel aşk iksiri olarak adlandırılan ve insanların mutluluk seviyesini arttıran ve cinsel isteğin artmasını sağlayan maddeler bulunur. Bu ürün içinde kadınların ilgisini çekmek için afrodizyak bileşeni ve feromon hormonları yer alır.

Afrodizyak: Afrodizyak maddesi cinsel isteği ve performansı arttıran en temel bileşendir. Bu ürün tamamen bitkisel yapıda bulunan bir üründür.  İçinde egzotik bitkiler, mineral ve antioksidanlar bulunur. Bu ürün parfümde erkeklerin çekiciliğini arttırır ve kadınlar üzerindeki uyarılmayı harekete geçirir.

Feromon Hormonları: Bir canlı tarafından salgılanarak diğerleri tarafından fark edilen hormondur. Bu hormonu içeren parfümler özellikle karşı cins tarafından fark edilmenizi sağlar. Bu hormon özellikle kadınların ilgisini çekmede ve onları harekete geçirmede bilimsel olarak etkisini kanıtlamış bir hormondur.

Ferolle Parfüm Nasıl Kullanılır?

Ferolle Parfüm özel bir afrodizyak etkiye sahiptir. Bu yüzden satışı sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Ancak ürünün sahteleriyle de çok fazla karşılaşabilirsiniz. Bu parfüm kadınlara karşı en büyük etkiyi yakalayacağınız ürünlerden biridir. Ancak maksimum performans alabilmek için orijinal ürünü doğru şekilde kullanmanız gerekir.  Ferolle parfüm öncelikle boyun bölgesine, kulak arkasına ve ense bölgesine iyi şekilde uygulanmalıdır. Ayrıca etkisini daha da arttırmak için dirseklerinizle bileğinizin arasına ya da vücudunuzu farklı bir bölgesine kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük yaşamda ve sosyal aktivitelerinizde kullanmanın hiçbir zararı olmaz. Kullanırken dikkat etmeniz gereken ana etken, şişeyi dik bir şekilde tutarak püskürtmektir. Bu ürün gözle temas etmemelidir. Gözle temas ettiğinde bol su ile yıkamanız önerilir. Ayrıca 50 derecenin üstünde sıcaklık ve güneş ışığından yanıcı olması sebebiyle korunmalıdır. Bu ürün yardımcı bir parfüm olduğu için herkeste etki oranı farklı olabilir.

Ferolle Parfüm Kullanıcı Yorumları

Damla Ç*

Erkek arkadaşım parfüm konusunda doğru seçimleri yapamıyordu. Bu yüzden ondan bazı zamanlarda soğuyordum. Bir arkadaşımdan bu koku hakkında öneri aldım. Daha sonra sitenizden birlikte bu ürünü sipariş ettik. Geldiği gibi kullanmaya başladı. Artık erkek arkadaşıma yeniden aşık oldum. Ama sosyal ortamlarda farklı kızların gözünün erkek arkadaşım üstünde olması beni rahatsız ediyor.

Ali K*

Arkadaşımın önerisi ile Ferolle parfüm aldım. Kısa bir süredir kullanıyorum. Girdiğim her yerde kadınların bakışlarını üstümde hissediyorum. Teşekkür ederim.

Beste T*

Aynı iş yerinde çalıştığım birinden hoşlanıyordum. Hislerimin karşılıklı olduğunu bilmeme rağmen iletişim kuramıyorduk. Birgün ona birden açılmak istedim ve her şeyi söyledim. Şimdi bir süredir beraberiz. Geçen gün sorduğumda sırrının bu parfüm olduğunu itiraf etti. Ferolle Parfüme çok teşekkür ediyorum.

Emrullah Z*

Bu parfümü kısa bir süre önce arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Ufak değişiklikler fark etsem de kadınların ilgisi bir anda yok olabiliyor. Sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız mutlu olurum. Kolay gelsin.

Nuri Y*

Hayatım boyunca içime kapalı bir erkek oldum. Bu yüzden de çevremde kimse olmazdı. 25 yaşına kadar bir kızla konuşamadım. İnternetten araştırdım ve Ferolle afrodizyak ürününe rastladım. Şimdi sosyal bir insan oldum. Ben işe yaradığını düşünüyorum. İş yerinde kadınların ilgisi değişti. Artık bir kız arkadaşım bile var. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Mehmet R*

Ferolle parfümü sitenizden sipariş ettim ve sabahı elimdeydi. Kullanmaya başladım ve kokusunu çok sevdim. Otobüste birçok bayan bana karşı ilgiyle baktı ve biraz utandım. Bu etkiyi beklemiyordum. Bitince hemen tekrar sipariş edeceğim.

Damla K*

Ferolle parfümü doğum gününde sevgilime hediye ettim. Bu parfüm beni çok fazla etkiliyor. Erkek arkadaşıma sürekli dokunmak istiyorum. Ancak diğer bir kötü yanı farklı kadınlarda da aynı etkiyi yaratması. Kıskanç bir insan olmaya başladım.

Yunus E*

Bu ürünü aldım ve evde karımın bana karşı ilgisi bir anda değişti. Mutsuz bir evlilik sürdüren herkese öneriyorum. Etkisini kısa sürede hissedeceksiniz. Diğer kadınlara karşı da dikkatli olmanızı öneriyorum.

Ferolle Parfüm Yan Etkileri var mı?

Ferolle parfümün bugüne kadar ortaya çıkmış bir yan etkisi yoktur. Ancak bileşenlerindeki maddelere alerjisi olan kullanıcılarda bazı olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden kullanmadan önce içeriğini okuyunuz. Olumsuz bir etki söz konusu olduğunda hemen doktorunuza başvurabilirsiniz. Tüm testlerden başarıyla geçerek etkisini kanıtlayan bu ürün bayanlara karşı utangaçlık sorununuzu ortadan kaldırır ve farklı deneyimler yaşamanıza yardımcı olur. Ayrıca bitkisel ve normal parfümlerin bileşenlerine sahip olduğu için yan etkisi görülmez.

Ferolle Parfüm Fiyatları

Ferolle parfüm satışı sadece internet üzerinden yetkisi olan firmalar tarafından yapılmaktadır. Yani eczane ya da kozmetik satış merkezlerinde bu ürünü bulamazsınız. Ferolle parfüm güncel fiyatları sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca fiyat bilgisi almak için bize telefon üzerinde ulaşarak müşteri ilişkileri yetkililerimizle görüşebilirsiniz. Belli dönemlerde bu ürün kampanyalı satış fiyatıyla sizlere sunulmaktadır. Sitemizden kampanya dönemlerini takip ederek indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Orijinal Ferolle Parfüm Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Ferolle Parfüm, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir üründür. Bu yüzden de satışında hiçbir sorun yoktur. Bu ürünün piyasada onlarca sahtesi yapılmaktadır. Üstelik sahte ürünler gerçeğiyle aynı etkiye sahip değildir. Ürünün orijinal olduğunu kullandığınızda etkisinden ve fiyatından anlayabilirsiniz. Büyük kampanyalar dışında satış fiyatı bellidir. Karşılaştırma yaparak gerçek ürüne ulaşabilirsiniz. Ürünün duş kutusu siyahtır ve etrafında sarı şeritler vardır. Ayrıca ön yüzünde küçük kare kabartmalar bulunur. Şişesi şeffaf renktedir. Ayrıca püskürtme yeri ve alt kapağının alt kısmı altın sarısıdır. Ürün 100 ml olarak satılmaktadır. Dış kutusunda ve şişesindeki yazısı siyah zemin üzerine sarı ve büyük harflerle yazılmıştır. Yazının etrafı da sarı şeritle kaplıdır. Bu özelliklere dikkat ederek orijinal ürünü satın aldığınızı anlayabilirsiniz.

Ferolle Parfüm Zararı Var mı?

Bu ürün tamamen bakanlık onaylı bileşenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden de hiçbir zararı yoktur. Klinik ortamlarda da etkisi kanıtlanmış ve bir zararı görülmemiştir. Koku ve parfümdeki maddelere karşı bir sorunu olmayan kişiler hiçbir zarar görmezler. İçindeki afrodizyak tamamen zararsız bir bitkisel maddedir. Bu yüzden kadınları etkilemek için bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.