Eros Geciktirici Krem


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 259.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 379.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 489.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Erkeklerin en çok yaşadığı problemlerden biri  erken boşalma sorunlarıdır. Bu yüzden çok sayıda ilişki son bulmaktadır. Dışarıdan sorunsuz olarak gittiği düşünülen birçok ilişki sırf bu yüzden kısa sürede bitmektedir. Özellikle erkeklerin yaşadıkları erken boşalma ve sertleşme gibi sorunlar çiftlere zarar verdiği gibi özgüven konusunda da derin yaralar açmaktadır. İşte bu durumlara çare bulmak için insanlar çok sayıda ürün kullanmaktadırlar. Bu ürünlerin bir kısmı büyük etki gösterirken bir bölümü de daha kısıtlı bir etkiye sahiptir.

Özellikle son zamanlarda ülkemizde oldukça popüler hale gelen Eros Geciktirici Krem erkeklerin ilişki sırasında sertleşmesine ve geciktirici etki elde etmesine yardımcı olur.  Sizler de ilişki sırasında partnerinizle uyum içinde olmak ve cinsel ilişkiye yön vermek istiyorsanız bu krem i mutlaka denemelisiniz. Daha önce kullanan kişilerin yaptığı dönütler ürünü ne kadar etkili olduğunu ortaya koyan temel durumlar olmaktadır. Ancak tam etki görebilmek için  kullanım talimatını da uygulamalısınız.

Eros Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

Kadınların cinsel ilişki sırasında en büyük şikayetlerinden biri partnerlerinin ilişki başında boşalmasıdır. Durum böyle olunca da iki taraf da ilişkiye konsantre olamaz. Bu yüzden de ilişkiyi uzatacak önlemler almak gerekir. Günümüzün en büyük cinsel sorunlarından biri olan erken boşalma birçok şikayeti de beraberinde getirmektedir. Bu yüzden sizler de erken boşalma sorunlarınıza karşı etkili bir önlem almak zorundasınız. Ayrıca böyle bir sorununuz olmasa da destek ürünleri daha kaliteli bir cinsel yaşamın anahtarıdır.

Eros Geciktirici Krem erkeklerin sertleşme sorunlarına etkili bir çözümdür. Bu ürünü kullanan erkekler ilişki sırasında daha kolay sertleşecek ilişkiye tam anlamıyla koordine olacaktır. Ayrıca geciktirici etkisi sayesinde de ilişki süresini oldukça uzun tutar. Eros ürününü kullandığınızda erken boşalmanın önüne geçerek ilişki süresini en az 20 dakikaya kadar arttırabilirsiniz. Bu durum cinsel performansınızı da olumlu yönde etkiler. Partneriniz ya da siz cinsel performansınızdan memnun değilseniz belirtilen şekilde bu kremi kullandığınız anda cinsel performansınızı en üst seviyeye çekebilirsiniz.

Eros Geciktirici Krem İçeriğinde Ne Var?

Eros Geciktirici Krem içeriği son derece merak konusudur. Bu ürün özel olarak bir araya getirilmiş zengin bir içerik kaynağına sahiptir. Daha çok afrodizyak etkiye sahip olan bitki özlerinden meydana gelen bu ürün geciktirmeyi sağlayacak bitkisel destek ürünlerinin harmanlanmasıyla meydana gelmiştir. Bu ürün kullanabileceğiniz tedavi amaçlı bir ilaç değil, sadece cinsel ilişkiden önce kullanacağınız bir destek ürünüdür. Bu ürünün içeriği tamamen doğal ve %100 bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Bu bitkisel yapı erken boşalmayı önlediği gibi beraberinde de kayganlaştırıcı etki de göstermektedir. Bu sayede ilişki sırasında ortaya çıkacak tahriş sorunları da kayganlaştırıcı bitki özleri sayesinde ortadan kalkacak ve sorunsuz bir cinsel deneyim yaşanacaktır.

Eros Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Eros geciktirici krem son derece bahis bir kullanma talimatına sahiptir. Üründen maksimum fayda almak için penise uygulamanız gerekir. Harici bir uygulama size cinsel anlamda bir destek sağlamayacaktır. Bunun için öncelikle parmağınızın ucuna sıkacağınız kremi nohut büyüklüğünde penise uygulamalısınız. Bunun için yapmanız gereken kremi penis emene kadar yedirerek uygulamaktır. En doğru uygulama süresi cinsel ilişkiden 15 ya da 20 dakika kadar öncedir. Ortalama 30 ile 45 dakikaya kadar cinsel birleşiminiz uzayacaktır. Ayrıca kayganlaştırıcı özelliği sayesinde de birleşmeden alacağınız zevk durumu en üst seviyeye çıkacaktır. Bu ilişkiden iki taraf da zevk alacak ve doğru kullanımda maksimum fayda sağlanacaktır.

Eros Geciktirici Krem Kullanıcı Yorumları

Kenan M*

Bu markayı daha önce kullandığım prezervatifinden bilmekteyim. Buna güvenerek kremini de aldım. İlişki süresini yarım saate kadar uzattı. Sizlere de önerebilirim.

Kadir S*

Bu ürünü kısa bir süre önce kullanmaya başladım. Etki konusunda son derece tatmin edici bir ürün. Kullanırsanız sizler de anlarsınız. Ancak biraz pahalı olduğunu düşünüyorum. Ama değer mi derseniz fazlasıyla.

Oskar P*

Ürünün resmi satış sitesi olmaması beni kuşkulandırdı. Ancak yaptığım inceleme sonucunda sizin orijinal ürün sattığınızı gördüm. Bu yüzden sizlere de tavsiye ederim. Etkisine gelince 1 saate kadar etki gördüğüm oldu. Abartı olduğunu düşünen varsa belirtilenden biraz fazla sürebilir.

Pelin K*

Jöle kıvamında olan bu kremin etkisini anlatmaya dil yetmez, yaşamanız lazım. Kullanımı da son derece basit. Erkek arkadaşımla benim vazgeçilmez ürünlerimiz arasındadır. Belli bir yaştan sonra bu desteğe ihtiyaç duyma düşüncesini atarak her yaşta kullanabilirsiniz.

Enis Ü*

Eros dediğin zaman biraz durup düşünmek gerekir. Çünkü etkisi oldukça fazla bir ürün. Size tek tavsiyem daha uzun süre devam edeyim düşüncesiyle daha fazla sürmeyin. Çünkü benim gibi boşalmayı bir işkence haline getirebilirsiniz. Kararında sürerek paranın hakkını alabilirsiniz.

Okan Y*

Eros geciktirici kremi çok uzun süredir kullanan biriyim. Tek şikayetim artık daha uzun bir ilişkiye gözümü dikmiş olmam. Bu markanın daha fazla geciktirici etkiye sahip bir ürünü var mı?

Yunus T*

Uzun yıllardan beri hem boşalmayı önlemek hem de keyfini sürmek için çok sayıda geciktirici kullandım. Ancak aralarından en beğendiğim iki üründen biri de Eros. Beğenmeyen arkadaş çıkarsa yanlış kullandığını düşünüyorum. Çünkü doğru kullandığında etkisi ortada olan bir krem.

Mesut Y*

Daha önce kremlere güvenemezdim. Hep sprey kullandım. Bu durumda hep yanma şikayetim vardı. Ancak Eros krem bitkisel özleriyle son derece etkili ve yanma yapmayan bir ürün. Bir saate kadar da geciktirici etkisini gördüm. Tüm erkeklere öneririm. Tek yapmanız gereken sizlere belirtildiği oranda sürmek ve ilişkiye girmek.

Eros Geciktirici Krem Yan Etkileri Var mı?

Eros Geciktirici Krem uzun süredir satışı olan bir üründür. Oldukça güçlü bir etkisi olduğu kullanıcı yorumları ve klinik test sonuçlarıyla ortadadır. Üstün kalitesinin yanında sağladığı uzun süreli destek ile 45 dakikaya kadar ilişkinizi uzatır. Ayrıca bu süre zarfı içinde iki tarafından da ilişkiden maksimum zevk almasını sağlar. Bu ürünün yan etkileri kullanım boyunca hiçbir olumsuz etkene konu olmamıştır. Yani sizle de bitkisel içeriği bulunan bu ürünün belirtili ya da belirtisiz bir zararlı maddesini bulamazsınız. Tek özelliği cinsel olarak geç boşalmanızı sağlamak ve kayganlaştırıcı bir özellik kazandırmaktır. Ancak doğru şekilde kullanırsanız etkisini görebilirsiniz.

Eros Geciktirici Krem Fiyatları

Ülkemizde Eros Geciktirici Krem satış fiyatları cinsel içerikli ürün satışı yapan internet sitelerinde farklılık arz eder. Belli bir fiyat aralığı söz konusu olmadığı için firmalar farklı fiyat politikası gütmektedir. Bizler de bu kremin satış fiyatını belli dönemlerde çeşitli kampanyalar eşliğinde sizlere sunum yapmaktayız. Sizler de düzenlenen kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için orijinal ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Orijinal Eros Geciktirici Krem Nasıl Anlaşılır?

Bir cinsel geciktirici kremin en olumsuz yönü piyasada bandrolsüz ve sahte olarak satılan emsalleridir. Bu ürünler kimyasal içeriklerle doludur ve cinsel geciktirmeyi sağlamazlar. Bunun için sizler orijinal Eros Geciktirici Krem satın almalısınız. Bunu anlamak için de sarı bir kutuya sahip olduğunu bilmeniz gerekir. Ayrıca ürünün tüpü de altın sarısı renge sahiptir ve kapağı kırmızı renktedir. Üzerinde de eğilmiş bir erkek figürü görebilirsiniz. Firmamız Türkiye’de bu ürünü orijinal olarak satma yetkisine sahiptir. Bandrollü ve seri numarası olan ürünü ambalajından da anlayabilirsiniz. Sahte ürünler sizlere beklediğiniz geciktirici etkiyi kesinlikle sağlamayacaktır.

Eros Geciktirici Krem Zararı Var mı?

Eros Geciktirici Krem tamamen bitkisel özlerden bir araya gelmektedir. Ürünün bitkisel yapısı hiçbir zarara yol açmamaktadır. Aksine kayganlaştırıcı özelliği sayesinde uzun cinsel ilişkilerde ortaya çıkacak olan tahrişleri en aza indirebilirsiniz. Böylece sizler de bu kremi hiçbir olumsuz etkisini görmeden diğer kullanıcılar gibi ilişkinizi uzatma amaçlı destek ürünü olarak kullanabilirsiniz.”

Eros Geciktirici Krem Resmi Satış Sitesi