ERObyHOT Spanish Fly Krem


1 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 349.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

ERObyHOT Spanish Fly Krem

Dünyada yoğun bir şekilde kullanılan ERObyHOT Spanish Krem ereksiyon şikâyetlerini tümüyle ortadan kaldırmasıyla çiftlerin daha uzun süre cinsel ilişkiye girmelerine direkt olarak katkı sağlar. Bu ürün katkısız sudan elde edilir ve ereksiyonun etkisini güçlendirir. Çiftler arasında en çok görülen sorun da ereksiyon olamama sorunudur. Zevke giden bu yolda ereksiyon olamamak erkekler için doğrudan kadınlar için dolaylı olarak bir sorundur. İşte bu sebeple kadınlar eşlerine zamanla büyük oranda cinsel olarak soğukluk yaşamaya başlarlar. Yaşanılan bu durum da ilişkileri çıkmaza sokup, tam manasıyla bitirme noktasına kadar gidebilir. Evliliğin başlıca kurallarından birisi de sağlıklı bir cinsel hayattır. Bu tip problemleri ortadan kaldırmaya katkı sağlayan ERObyHOT Spanish Fly krem, erkeklerin ereksiyon süresini minimum 25 30 dakika kadar artırır. Bu ürünü kullanan çoğu erkeğin cinsel hayatlarının düzene girdiği ve eşiyle beraber daha zevkli ilişkiler yaşadıkları görülmüştür. ERObyHOT Spanish Fly krem kullanmanın en dikkat çeken avantajı, hem düzenli kullanımda ereksiyonu tedavi etmesi hem de ciddi oranda cinsel ilişkideki zevki artırmasıdır. 1 yıllık kullanım sonrasında çoğu erkeğin ereksiyon sorununu tam manasıyla ortadan kaldırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Kısacası ereksiyon problemi olanlar ve cinsel ilişkilerden alınan zevki katlamak isteyenler ERObyHOT Spanish Fly krem kullanabilirler.

ERObyHOT Spanish Fly Krem Ne İşe Yarar?

 • ERObyHOT Spanish Fly krem ereksiyon problemini tedavi eder ve çok daha uzun bir süre penisin ereksiyon halde kalmasına etki eder. Bu durum, bu ürünün en büyük özelliklerinden biridir. Düzenli bir şekilde kullanımla beraber birçok sorun ortadan kalkar.
 • Ereksiyon süresini en aşağı 25 ile 30 dakika uzatır.
 • İçerisinde var olan önemli bileşenler yardımıyla penisin cildi kesinlikle zara görmez ve cinsel ilişkiden alınan zevk daha da fazla olur.
 • ERObyHOT Spanish Fly krem, düzenli şekilde kullanıldığı takdirde ereksiyon sorununu ortadan kaldırır.
 • Bu krem yardımıyla eşler, ilişkilerinden daha fazla haz alır

ERObyHOT Spanish Fly Krem Nasıl Kullanılır?

ERObyHOT Spanish Fly krem kullanımıyla ilgili her platform değişik öneriler verebilir. Bu yönergeler, ilgili platformların ne kadar konuya alakalı olup olmadığına göre de farklılık gösterir. ERObyHOT Spanish Fly krem kullanımı gebelikle şu şekildedir.

 • İlk olarak penis, dikey konuma getirilmeli, sonrasında ise penis başına krem sürülür.
 • Parmak uçlarıyla sürülen bölgeye krem, daireler çizilerek tam olarak yedirilir. Diğer aşamada penis baş kısmına yeniden krem sürülür. Yukarı aşağı doğru sıvazlanarak tekrardan iyice yedirilir.
 • Son aşamada 15 ile 20 dakika kadar beklenir ve kremin kuruması sağlanır. Yapılan bu aşamalardan sonra rahatça cinsel ilişkiye girilebilir. Bu ürünün göz ile temasından kesinlikle kaçınılmalıdır ve işlem bittikten sonra mutlak suretle eller yıkanmalıdır.

ERObyHOT Spanish Fly Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

ERObyHOT Spanish Fly krem kullanılırken mutlaka dikkatli olmamız gereken konular şunlardır;

 • ERObyHOT Spanish Fly, krem ereksiyon problemi olan erkeklerin cinsel ilişkiden duyulan zevki arttıracak şekilde etki gösterir
 • Bu tesirli krem, anestezik içeriklidir. Anesteziye karşı alerjik reaksiyonu olan erkeklerin bu kremi kullanımından önce mutlaka doktoruna danışması önerilir.
 • Bu kremin kullanımı sonrasında yaşanacak olan cinsel ilişkide erkekler, pens bölgesinden biraz daha fazla miktarda his alacaklarından ereksiyon problemi engellenmiş olur.
 • Bu ürün, yetişkin kişilere göre hazırlandığından 18 yaşından küçük bireylerin kullanımı için uygun değildir.
 • ERObyHOT Spanish Fly krem, düzenli olarak kullanıldığı takdirde ereksiyon olamama problemini tam olarak tedavi eder. Bunun için doktor gözetimine başvurulması önerilir