ERObyHot Longtime Delay Sprey


1 Kutu Satın Al - 79.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

ERObyHOT Longtime Delay Sprey, erken boşalma sorununu hızlı bir şekilde tedavi etmek amacıyla kullanılan etkili bir spreydir. Erkeklerin, cinsel aktivite esnasında çok daha uzun bir süre dayanmasına yardımcı olmak için hissi uyuşturmak için penis bölgesine uygulanır. ERObyHOT Longtime Delay Sprey, cinsel aktiviteden 15 ile 20 dakika önce uygulanır ve partnerin aynı zamanda his kaybına uğramaması için penis bölgesi, ilişkiden önce yıkanır. ERObyHOT Longtime Delay Sprey, ​​yüzeysel bir anesteziktir. Aktif bileşenler olarak prilokain ve lidokain içerir. ERObyHOT Longtime Delay Sprey, genel olarak erkekler tarafından erken boşalma için bir tedavi seçeneği olarak kullanılır ve daha uzun süreli cinsel etkileşime izin verir.

ERObyHOT Longtime Delay Sprey Nasıl Çalışır? 

Lidokain ve prilokain maddeleri uygulandığı bölgedeki, ağrı reseptörlerini bloke ederek anestezik bir etken olarak çalışır. Bu durum, bölgedeki hassasiyet ve ağrı reflekslerini azaltır. Bu sprey, penis bölgesine uygulandığı zaman penisin hassasiyet seviyelerinde bir azalmaya neden olur. Hassasiyetteki azalma nedeniyle de erkekler, boşalmayı geciktirebilir ve cinsel ilişki süresini yüksek oranda arttırabilirler. Bu özellikle ile birlikte erken boşalma sorunu kısa sürede ortadan kalkabilir. İki farklı tür erken boşalma vardır. En yaygın form, ağırlıklı olarak orta yaşlı erkekleri etkiler. Depresyon, anksiyete ve sağlık gibi dış faktörler ile birlikte prostat hastalığı gibi iç sağlık faktörler de genel olarak cinsel ilişki uzunluğunu azaltır. Bu durum, erkeklerin benlik saygısında bir düşüş ve ilişkilerinde güven kaybına neden olabilir. Erken boşalma, evlilik hayatında ve ilişkilerde sorunlara da neden olabilir. Diğer erken boşalma formu ise erkeğin ilk olarak cinsel olarak aktif hale gelmesinden sonra başlar. İlk cinsel etkileşim, birçok erkeği psikolojik olarak hızlı bir şekilde boşalmaya zorlar. Bu durum da tedavi edilmezse hayat boyu bir sorun haline gelebilir. 

ERObyHOT Longtime Delay Sprey Kullanımı

ERObyHOT Longtime Delay Sprey, yüzeysel olarak kullanılır. Genel kural, penis başına 2 ile 4 püskürtme yapılarak ​​uygulamaktır. 

ERObyHOT Longtime Delay Spreyin Yan Etkileri 

ERObyHOT Longtime Delay Spreyin en yaygın yan etkisi doğası nedeniyle cilt ile ilişkilidir. Yan etkiler arasında uygulama yerinde kızarıklık ya da şişlikler, cilt üzerinde renk değişikliği, solgunluk, sıcak veya soğuk hissi, yanma, kaşıntı ve döküntü yer alır. 

ERObyHOT Sprey Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

ERObyHOT Longtime Delay Sprey kullanmadan önce bir doktora danışmak gerekir. Doktor, spreyin kullanımına izin verdikten sonra, uygulaması da dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Herhangi bir sprey ​​uygulamadan önce ilgili alan, mutlaka kurutulmalı ve temiz olmalıdır. Hasarlı cilde uygulanması, tehlikeli yan etkilere neden olabilir. Kullanımdan hemen sonra eller mutlaka yıkanmalıdır. Bu sprey, anestezik olarak kullanılır. Dozaj gereğinden fazla kullanılmamalıdır ve asla oral yoldan alınmamalıdır. Spreyin yutulması durumunda derhal acil servise ya da zehir kontrol merkezine başvurulmalıdır. Bu sprey ayrıca, yaşlılarda, hamile ya da emziren kadınlarla ilişki esnasında dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.

ERObyHOT Longtime Delay Sprey ürününe karşı alerjik reaksiyonlar geliştirmek mümkündür. Kurdeşen problemi, nefes almada yaşanılan güçlük, yüzün şişmesi, dudakların, dilin ya da boğazın kabarması gibi sorunlar ortaya çıkarsa derhal doktora başvurulmalıdır. Ayrıca ciddi yan etkiler arasında uygulanan alanda yanma, batma hissi ya da duyarlılığı bulunur. Bu gibi durumlar da risk oluşturabileceği için mutlaka kısa sürede doktora başvurulmalıdır. Tüm bunlarla beraber bu ürün, sadece ihtiyaç halinde kullanılmalıdır. Sürekli kullanım gerekmez.