ERObyHOT Long Power Marathon Sprey


1 Kutu Satın Al - 199.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 379.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 459.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey

Erken boşalma ile uğraşmak çok sinir bozan ve stresli bir durumdur. Aynı zamanda da çok yaygındır. Yaklaşık olarak her üç erkekten birisi, yaşamın herhangi bir noktasında bu durumu yaşamıştır. Erken boşalma aslında kontrol eksikliğidir. Ön sevişme sırasında da boşalma görülebilmektedir. Erken boşalma zaman zaman olması çok görülen bir durum olmakla birlikte düzenli olarak gerçekleştiğinde cinsel hayatta büyük bir sıkıntı olabilir. İnsanlar bu soruna yardımcı olabilmesi için birçok geciktirici ürün kullanır, Ancak erken boşalma için en çok tercih edilen ERObyHOT Long Power Marathon Sprey oldukça başarılıdır. Penis şaftındaki hassasiyeti azaltan bu sprey, cinsel ilişki sırasında erkeklerin daha uzun süre dayanabilmesine katkı sağlar.

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey Erken Boşalmayı Nasıl Tedavi Eder?

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey’in etken maddelerinden lidokain, ciltte belirli dokuları uyuşturmak için tercih edilen lokal bir anestezidir. Genel olarak sprey ve krem veya vücudun belirli yerlerine enjeksiyon yoluyla uygulanan, dünyanın en çok kullanılan anestezik maddelerinden biridir. Lidokain maddesi, ciltteki hassasiyeti azaltır. Bu ürün penise sıkıldığı zaman ön sevişme sırasında erkeklerin boşalım sürelerini uzatacaktır. ERObyHOT Long Power Marathon Sprey için yapılan çalışmalar, erken boşalma için başarılı bir tedavi olarak çok iyi çalıştığını göstermektedir. Bu spreyi kullanan erkekler, cinsel deneyimleri üzerinden olumsuz herhangi bir etki bildirmemişlerdir. ERObyHOT Long Power Marathon Sprey, cinsel ilişki esnasında hassasiyeti etkilese de penisi zevki azaltacak düzeyde uyuşturmaz. Bu sprey erkekler ve eşleri için cinsel hazzı artıran ortalama süreyi uzatır. Bunlarla birlikte bu ürünü kullanan erkekler, spreyin cinsel olarak tatmin etmede önemli düzeyde iyileşme yaptığını bildirmişlerdir.

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey Nasıl Kullanılır?

Erken boşalma için bu spreyi kullanmak oldukça basittir. Cinsel ilişkiden 10 ile 15 dakika önce penisin baş ve şaft kısmına uygulanır. Ardından sprey, penis cildi tarafından emilene kadar daire çizilerek ovalanmalıdır. Bu sprey penise bir ya da birkaç defa kullanabilmenizi sağlayacak ölçülü bir şişede satılır. Cinsel aktivite öncesi bir ölçekli doz spreyi ile başlamak daha uygun olacaktır. Boşalma süresinde istenilen süre alınmazsa talimatlar dahilinde doz arttırılabilir. Ciltte hiç sprey kalmadığından emin olmak için penisi silmek veya ilişkiye girmeden önce duş almak daha iyi bir yol olacaktır. Bu sprey, uzun süre cilt üzerinde kaldığı durumda cildi uyuşturabildiğinden elleri de silmek gerekir. ERObyHOT Long Power Marathon Sprey’in işlev görmeye başlaması 5 ile 15 dakika kadar sürecektir.

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey Güvenli Midir?

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey çok kapsamlı testlerden başarıyla geçmiş spreylerden biridir. İnsanlar tarafından yüksek oranda güvenli ve iyi olarak tolere edilir.

ERObyHOT Long Power Marathon Spreyin Yan Etkileri Var Mıdır?

Doz ayarı normal düzeylerde tutulduğu zaman ERObyHOT Long Power Marathon Sprey’in yan etkileri bulunmaz ya da minimum düzeydedir. Bununla beraber aşırı düzeyde sprey kullanılırsa birtakım yan etkileri olabilir. En yaygın yan etkileri de şunlardır:

  • Cinsel ilişki esnasında veya ön sevişme sırasında ereksiyonun devamlılığında sorun yaratacak geçici hassasiyet kaybı,
  • Ciltte tahriş ve yanma hissi,
  • Spreyin belirlenen düzeyden fazla kullanımına bağlı olarak aşırı uyuşma.

ERObyHOT Long Power Marathon Spreyin Etkisi Ne Kadar Sürer?

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey’in etkisi genel olarak 3 saate kadar sürmektedir

ERObyHOT Long Power Marathon Sprey, Penis Dikken Mi Yoksa Sarkıkken Uygulanmalıdır?

Penis, dik olduğu durumda veya sarkıkken bu sprey uygulanabilir.