ERObyHOT Long Power Marathon Krem


1 Kutu Satın Al - 109.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 189.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 249.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

ERObyHOT Long Power Marathon Krem

Erkeklerin, istek dışı gelişen cinsel ilişki esnasında saniyeler içinde boşalmasına erken boşalma ismi verilir. Bu sorun dünyadaki çoğu kişinin başına gelebilecek cinsel bir işlev bozukluğu olarak bilinir. Bu sorunu tam olarak ortadan kaldırabilmesi için kullanılması gereken sprey ve krem tarzında ürünler vardır. Bu ürünlerden en işlevli olanlarından birisi de ERObyHOT Long Power Marathon Krem ürünüdür. Bu etkili krem, erkeklerin erken boşalma gibi cinsel aktivite bozukluklarını tedavi etme amaçlı uzmanlar tarafından özel formüller kullanılarak üretilmiştir. Bu geciktirici kremin oldukça etkili ve taşınması da kolaydır.

ERObyHOT Long Power Marathon Krem Nasıl kullanılır?

Tüm cinsel ilişkilerden önce uygulanabilir. Penise az miktarda sürmeyle başlanmalıdır. Üründeki kremin kullanma limitini bulmak için üretici firmanın önerilerine de bakılmalıdır. Bu ürünü, penisin hassasiyetinin en yoğun olduğu kısımlarına ve penisin başının (şaft) alt kısmına uygulanmalıdır.

ERObyHOT Long Power Marathon Kremin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Sonuçlar aşağıdaki maddelere göre değişiklik gösterecektir;

  • Hassasiyet düzeyleri,
  • Ne kadar dozda ürün kullanıldığı
  • Kullanan kişinin fizyolojik yapısı

ERObyHOT Long Power Marathon Kremin etkisi yaklaşık olarak 1 saat kadar sürer.

ERObyHOT Long Power Marathon Krem Dik Penise Mi Sarkık Penise Mi Uygulanmalıdır?

ERObyHOT Long Power Marathon Krem, dik ve sarkık penise de aynı şekilde uygulanabilir.

ERObyHOT Long Power Marathon Krem İle Birlikte Prezervatif Kullanılabilir Mi?

ERObyHOT Long Power Marathon Krem ile beraber prezervatif kullanımında herhangi bir sıkıntı yoktur.

ERObyHOT Long Power Marathon Krem Gebelik Sırasında Sorun Oluşturur Mu?

Kullanan erkeğin partneri hamile ise dikkatli olunması gerekir. ERObyHOT Long Power Marathon Krem içeriğinde bulunan lidokain ya da benzokain gibi maddelerin hamilelik esnasında güvenli olup olmadığı henüz tespit edilemediğinden risk almak doğru değildir. Bu sebeple hamilelik sırasında hekime başvurulmalıdır.

ERObyHOT Long Power Marathon Krem Kullanmanın Yan Etkileri Nelerdir?

Bu ürünü satın alınmadan önce yan etkilerine mutlaka bakılmalıdır. İlk görülen yan etki beklenilen bir yan etki olmalıdır. Geçici olarak penisin duyarsızlaşması bu ürünün en fazla görülen yan etkisidir. Aşırı miktarda geciktirici krem kullanmak, geçici olarak hissizliğe ve muhtemelen kısa bir süre için ereksiyon kaybına neden olur. Ciltte tahriş, karıncalanma veya yanma ve normal kullanım ile fazla uyuşma gibi durum yaşandığında penis hemen sabun ve su ile yıkanmalıdır. Semptomlar 12 saatten daha uzun sürdüğü takdirde hekime başvurmak gerekir.

ERObyHOT Long Power Marathon Krem Kullanılırken Kaçınılması Gereken Durumlar

Erken boşalmanın önüne geçmek için bu kremi kullanmak, yalnızca doğru kullanılırsa işlev görecektir. Bireysel deneyimlerde değişiklik görülecektir, çünkü hassasiyet tüm erkekler için aynı değildir. İlk denemeden sonra vazgeçmemeli ve beklentiler normal seviyede tutulmalıdır. ERObyHOT Long Power Marathon Krem kullanılırken uzak durulması gereken durumlar genellikle şunlardır:

  • Aşırı miktarda kullanmak: Mutlaka minimum oranda önerilen krem miktarıyla başlanılmalıdır. Fazla kullanmak, penisi tamamen duyarsızlaştırabilir.
  • Çok az miktarda kullanmak: Aşırı miktarda kullanmak gibi çok az kullanmaktan da kaçınılmalıdır. Minimum düzey ile başlanılmalı ve duyarlılık düzeyi boşalmayı engelleyebilecek kadar düşük olmuyorsa eğer, her zaman biraz daha beklenilmeli ya da biraz daha denenmelidir.
  • Yanlış olan bölgelere uygulamak: Penisin baş ya da şaft kısmına uygulanmalıdır. Diğer bölgelere uygulanırsa az miktarda uyuşukluklar görülür. Bunun gibi durumlarda yanlış sürülen bölgeler hemen sabunlu su ile yıkanmalıdır.
  • Yeterince beklemek: Daha önce de söylenildiği gibi 10 ile 15 dakika arası bekleme süresi gerektirecektir.