Eco Slim


1 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 219.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Eco Slim Nedir?

Eco Slim, tüketilen yağların bir kısmını bloke ederek vücut tarafından emilmesini önler. Eco Slim, kilo vermeye yardımcı olmak ya da geçmiş dönemlerde verilen kiloların yeniden alınma riskini minimuma indirmek için kullanılır. Bu ilaç, düşük kalorili bir diyetle birlikte kullanılmalıdır. Eco Slim, yalnızca yetişkinlerde kullanım içindir.
Eco Slim Ne İşe Yarar?

Tam manasıyla organik ve doğal olan vitaminler ile beraber bitkilerden ortaya çıkan Eco Slim, efervesan yağ yakılmasını ciddi oranda hızlandırır. Bu ilaç, sindirim sistemini de düzeltmeye büyük oranda yardımcı olur ve kötü kolestrolü (LDL) kontrol altında tutar. Tüm bunlarla beraber B grubu vitaminleri se vücut içerisindeki toksinlerin tamamen atılmasını sağlayarak ödem ve şişlikleri giderir. Hücreleri kısa sürede yeniler ve aynı zamanda ise sürekli olarak tokluk hissi verir. Yaşlanmayı geciktirici etkisiyle de tam manasıyla detoks işlevi görür. Ancak en önemli nokta Eco Slim’in yan ürünleri ya da sahtesini değil, orjinal olan Eco Slim kullanılmalıdır. Aksi takdirde kalıcı hasarlar meydana gelebilir.

Eco Slim’in İçeriğinde Neler Vardır?

Eco Slim’in bileşenleri, nitrogliserin ve birkaç bitki ekstraktının bir karışımıdır. Bunlardan en önemlisi yeşil çay yaprakları, zencefil kökü ve alıç meyvesinden elde edilen ekstraktlardır. Bu bileşenlerin her birine daha yakından bakmak gerekir:

 • L-karnitin: L-karnitin, kilo kaybında son derece önemli bir rol oynamaktadır. Yağ metabolizması sürecini ciddi seviyelerde kolaylaştırır.

 • Kitosan: Kitosan, yağları bir arada bağlama kabiliyeti ile bilinir. Sindirim sistemi, böyle bir yağ kombinasyonunu sindiremeyeceğinden tamamen atılır.

 • Guarana özü: Guarana bitkisinde bulunan bu kimyasal, iştahı azalttığı ve yağ yakımını ise büyük oranda arttırdığı için kafeine benzer özelliklere sahiptir.

 • Deniz yosun özü: Tiroid bezinin çalışmasını düzenlemeye yardımcı olan zengin bir iyot kaynağıdır ve bu da hormonal dengesizliğin neden olduğu obeziteyi iyileştirmeye yardımcı olur.

 • Isırgan özü: Bu özüt, organizma tarafından enerji üretmek ve böylece aşırı vücut yağından kurtulmak için kullanılan yağ miktarını arttırır.

 • Kafein, Süksinik asit: Toksinleri ve fazla sıvıları uzaklaştırırlar. Vücudun yağ azaltma ve hücre yenileme süreçlerini tetikler.

 • B2 Vitamini (riboflavin): B2 vitamini vücuttaki hormonal dengeyi normalleştirir.

 • B5 Vitamini (pantotenik asit): B5 vitamini karbonhidratları ve yağları parçalamaya yardımcı olur.

 • B6 Vitamini (piridoksin): B6 Vitamini metabolik süreçleri düzenler, cildi, saçı ve tırnakları güçlendirir.

 • Vitamin B8 (inositol): B8 vitamini, kolesterol miktarını azaltır ve sindirim sisteminin işleyişini düzenler.

 • Vitamin B12 (kobalamin): B12 vitamini metabolizmayı tetikler ve besin maddelerini emmeye yardımcı olur.

Eco Slim’in Yan Etkileri Nelerdir? 

Eco Slim'in şimdiye kadar hiçbir yan etkisi gözlenmemiştir. Düzenli kullanımdan sonra bile herhangi bir şikayet veya rapor gelmemiştir. Bu onaylanmış bir besin takviyesi olduğundan dolayı organizmaya herhangi bir şekilde zarar verebilecek güvenli olmayan maddeler içermez. Aksine, yukarıda belirtilen B grubu vitaminleri dış ve iç sağlık için faydalıdır. Cilt, saçlar ve tırnaklar bundan dolayı çok fayda sağlayacaktır. Bu ilaç kullanıldıktan sonra başlangıç aşamasında ishale neden olabilir, ancak bu durum, sadece diyet sırasında atılan yağdan kaynaklanır.

Kimler Eco Slim Kullanmamalıdır?

 • Alerjisi olanlar,

 • Safra kesesi sorunları olanlar,

 • Kronik malabsorpsiyon sendromuna sahip olanlar ve gebeler bu ilacı kullanmamalıdır.

Karaciğer ya da böbrek hastaları, safra taşı olanlar,  etkin olmayan tiroide sahip olanlar, pankreatit öyküsü bulunanlar, tip 1 veya tip 2 diyabeti olanlar, bir yeme bozukluğu (anoreksiya veya bulimia gibi) olanlar ile başka bir kilo verme ilacı (reçeteli veya reçetesiz) kullananlar bu ilacı kullanmadan önce doktora danışmalıdır.