Dr Love Titreşimli Anal Plug


1 Kutu Satın Al - 169.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 339.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 509.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

İçerik Tablosu

 

Dr Love Titreşimli Anal Plug

Seks hayatında farklılık arayan ya da fantezi dünyasında renkli bir hayatı seçen insanların sayısının her geçen gün arttığını görebiliyoruz. Nitekim insanlar bu hayatlarını daha keyifli hale getirebilmek için farklı ürünleri de tercih edebiliyorlar. Özellikle kadınların bu noktada oldukça çeşitli bir yapıya sahip olduklarına da tanıklık edebiliyoruz. Dr. Love titreşimli anal plug da bu ürünlerin başında gelen oyuncaklardan biri olarak lanse edilebilir.

Dr Love Titreşimli Anal Plug Nedir?

Ürün adından da anlaşılacağı gibi anal ilişki isteyen kadınlar için tasarlanmış durumda. Dolayısı ile kullanma amacı da buna yönelik olarak belirleniyor. Öncelikle ürün sadece anal ilişki isteyen kadınlar için kullanıma sunuluyor. Haliyle Dr. Love titreşimli anal plug almak isteyen kadınlar da bu detayları göz önünde bulundurarak sipariş etme hakkına sahiplerdir.

Dr Love Titreşimli Anal Plug Nasıl Kullanılır?

Bir ürünü kullanırken ne kadar dikkatli olmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Nitekim cinsel hayatı etkileyen ürünlerin kullanımı da bu noktada önem arz eden detaylara ev sahipliği yapıyor. Dr. Love titreşimli anal plug kullanırken de bölgenin temiz olması gerekiyor. Buna ek olarak ürünü kullandıktan sonra mutlaka pudra ile dezenfekte etmeli ve ılık suyla yıkamalısınız. Bu sizin sorunsuz bir deneyim yaşamanız için oldukça değerli bir bilgidir.

Dr Love Titreşimli Anal Plug İçerik

Dr. Love titreşimli anal plug isminden de anlaşıldığı gibi titreşimli bir oyuncak olarak düşünülebilir. Dolayısı ile elektrik mekanizmasına sahip olduğunu da söylemek çok yanlış bir değerlendirme olmayacaktır. Bunun yanı sıra ürünün içeriğinde özen göstermeniz gereken ek bir özellik bulunmuyor. Dilediğiniz yüzeyde kullanmanızı sağlayacak vakumlu yapısı da dikkat çekici bir ürün olduğunu bizlere gösteriyor.

Dr Love Titreşimli Anal Plug Yan Etki

Bahsetmiş olduğumuz gibi ürün kullanımı noktasında çok fazla endişe etmenizi gerektiren bir durum bulunmuyor. Dr. Love titreşimli anal plug herhangi bir yan etkiye sahip olan bir ürün değildir. Dolayısı ile kullanmak isteyen kadınlar gönül rahatlığı içinde ürünü sipariş edebilir ve farklı bir deneyime sahip olabilir.

Dr Love Titreşimli Anal Plug Yorum

Kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri her insan için son derece önem arz eden görüşleri bünyesinde barındırmaktadır. Dr. Love titreşimli anal plug yorumlarına da baktığımız zaman memnuniyet seviyesinin oldukça yüksek olduğunu görebiliyoruz. Kullanıcıların deneyimlerine de kısa bir göz atmak sizlere yaşayacağınız deneyim hakkında fikir verecektir.