Dr Love Fetish Tüylü Metal Fantezi Kelepçe


1 Kutu Satın Al - 80.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 161.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 242.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 322.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

İçerik Tablosu

Dr Love Fetish Tüylü Metal Fantezi Kelepçe

Cinsel hayatında renkli anlar yaşamak isteyenlerin kullanmış olduğu farklı ürünler olduğuna tanıklık edebiliyoruz. Nitekim Dr. Love fetish tüylü metal fantezi kelepçe de bu ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ürünü sipariş etmeniz ile birlikte oldukça eğlenceli bir cinsel hayata adım atmış olacağınızı da şimdiden belirtmiş olalım.

Dr Love Fetish Tüylü Metal Fantezi Kelepçe Nedir?

Ürün adından da anlaşılacağı gibi kelepçe vazifesi görüyor. Dr. Love fetish tüylü metal fantezi kelepçeyi ister önden ister arkadan takarak kullanabileceğinizi de bu noktada belirtmiş olalım. Seks esnasında fantezi arayışında olanlar için bu ürünlerin oldukça tatmin edici seviyede olduğunu da söylemek yanlış bir değerlendirme olmayacaktır. Peki ürün nasıl kullanılır? Gelin bunun detaylarını da beraber inceleyelim.

Dr Love Fetish Tüylü Metal Fantezi Kelepçe Nasıl Kullanılır?

Öncelikli olarak ürünün kullanım konusunda dikkat etmeniz gereken çok fazla ayrıntı bulunmuyor. Dr. Love fetish tüylü metal fantezi kelepçe kullanımı sırasında sadece anahtarını kaybetmemeye özen göstermeniz yeterli olacaktır. Cinsel olarak farklılık arayan insanlar için ürün hem basit kullanımı hem de yan etkisi olmaması ile son derece tercih edilebilir bir noktada yer alıyor. Partnerinize kelepçeyi taktıktan sonra dilediğiniz seks pozisyonuna da başvurabilirsiniz.

Dr Love Fetish Tüylü Metal Fantezi Kelepçe İçerik

Bahsetmiş olduğumuz gibi ürünün içeriğinde özenli olmanız gereken herhangi bir nokta bulunmuyor. Ürün bildiğiniz kelepçe olarak karşımıza çıkıyor. Normal kelepçeden tek farklı tüylü bir yapısının olması olarak lanse edilebilir. Dr. Love fetish tüylü metal fantezi kelepçe siparişi vermek için bizlerle irtibata geçmeniz sizler adına yeterli olacaktır.

Dr Love Fetish Tüylü Metal Fantezi Kelepçe Yan Etki

Yukarda da değinmiş olduğumuz gibi ürünün herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Sadece cildi hassas olanlar için metal yapı risk teşkil edebilir. Bunu da deneyimleyerek görmeniz sizler açısından çok daha sağlıklı olacaktır. Onun dışında Dr. Love fetish tüylü metal fantezi kelepçe için farklı bir etkiden bahsetmek mümkün değildir.

Dr Love Fetish Tüylü Metal Fantezi Kelepçe Yorum

Bir ürünü satın almadan ya da kullanmadan önce mutlaka önceki deneyimlerin nasıl olduğuna dikkat ederiz. Dr. Love fetish tüylü metal fantezi kelepçe yorumları ve değerlendirmeleri de son derece pozitif bir etkisinin olduğunu bizlere gösteriyor. Öyle ki ürünü kullanan hem erkek hem kadın müşterilerin yorumları da bunu tasdikleyen bir noktada yer alıyor. Siz de bu ürünü sipariş ederek deneyim sahibi olabilirsiniz.