Doal Keratin Sütü


1 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 199.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Doal Keratin Sütü

Doal keratin sütü, saçlar için harikalar yaratır. Keratin, saçların, tırnakların ve dişlerin sağlıklı ve güçlü olmasını sağlayan, doğal bir şekilde vücut üzerinde bulunan bir proteindir. Ancak farklı tarz nedenlerden dolayı vücudun içeriğinde zaman içerisinde keratin düzeyi düşer. Bu sebepten ekstra keratin takviyesini almak gereklidir. Doal keratin sütü, mükemmel bir şekilde zengin içeriği sayesinde haftada 2-3 defa kullanıldığı zaman saçtaki meydana gelebilen kırılmalar, dökülmeler, mat ya da cansız görünme ve boyadan sonra yıpranma sonrası gibi birçok soruna karşı etkin bir çözüm sunarak kalıcı sağlar. Saç dökülmelerini önler. Bunun sonucunda ise çok daha kolay bir şekilde saçlar taranır ve saçların, kolay bir biçimde şekil alması sağlanmış olur. Saç foliküllerini kök kısmından uç bölgesine kadar besleyerek mükemmel bir bakım yapar. 

Doal Keratin Sütü Ne İşe Yarar?

Doal keratin sütü, tırnaklara, cilde ve saçlara çok iyi gelir. Genel olarak cildin, saçların ve tırnakların daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Keratin, saç foliküllerinin yapısını meydana getiren maddedir. Saçların temelini oluşturduğu için keratin bazlı saç bakımı ürünü oldukça işe yarar. Yaş ilerlemesiyle beraber keratin üretiminde ciddi oranda bir düşüş meydana gelir. Kimyasal bakımdan bu olumsuz zayıflama saçların esnekliğinin bozulmasına sebep olur. Saçlar yanar, yıpranır, kırıkları artar, kabarır, oldukça zor şekil alabilir, kolay bir şekilde karışır ve de parlaklığını tam manasıyla kaybeder. 

Bunula beraber yaş ilerlemesinin doğal bir parçası olarak keratin, vücut üzerinden kaybedileceği için tırnaklar da çok daha kırılgan, sarı, renksiz, donuk ya da gri bir hale gelir. Keratinin bu mucizevi desteği, tırnakları da onarır, besler ve çok daha sağlıklı bir hale getirir. Tırnakların yeniden normal rengine gelmesini sağlar. Keratin, cildin biyolojik yağmurluğu gibidir denilebilir. Cildin su geçiremez olabilmesinin temel nedeni de keratindir. Keratin, cildi besler, esnekleştirir, yırtılma ile beraber nüfuz etmesine karşı son derece güçlü kılar. Ayrıca keratin, cildi esnek ve pürüzsüz yapar. Çünkü cilde parlak bir görüntü verebilmek için suya karşı yüksek oranda korunma gerekir.  Keratin, suya karşı dayanıklılık sağlar. Normal bir şekilde yaşlanma sürecinin temel bir parçası olarak keratin üretimi ciddi oranda azalır. Yine cilde verilen keratin takviyesi sayesinde cilt, çok daha parlak ve sağlıklı olur. 

Doal Keratin Sütü Nasıl Kullanılır?

Doal keratin sütü, saçların hızlı bir şekilde uzamasına ve daha sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olur. Saçları yeniden yapılandırır, hızlı bir şekilde yumuşatır ve pürüzsüz görüntü sağlar. Böylelikle saçlardaki olası kabarmalar ve elektriklenmeler önlenmiş olur. Saçlar, kolay bir şekilde taranır. Tüm bunlarla beraber saçları ısı gibi kimyasal uygulamalara karşı da korur. Doal keratin sütü, kuru olan saçlara az miktarda uygulanır. Bu ürün, saç köklerinden saç uçlarına kadar sürülmelidir. Daha sonra ise saçlar taranır ve kurutulur. 

Doal Keratin Sütünün Faydaları Nelerdir? 

  • Keratin kaybından dolayı dökülebilen saç tellerinin yerine daha sağlıklı yeni saçların çıkmasına yardımcı olur. 

  • Doal keratin sütü, saçların karışmasını, elektriklenmesini ve kabarmasını engeller. Böylelikle saçlar, çok daha kolay bir şekilde taranır ve güzel şekil alır.

  • Canlı ve parlak bir cilt sağlar. 

  • Tırnakları güçlendirir ve keratin takviyesi ile beraber renk değişimlerini onarır.

  • Bu harika ürün, kırık olan saç tellerini, saç kökünden besleyerek yüksek oranda onarır.

  • Saçları şekillendirmek amacıyla harcanan zaman oldukça kısalır.

  • Günlük olarak yapılan saç bakım rutini maliyetini düşürür.

  • Sert kimyasallar maddeler içermez.