Deva Krem


1 Kutu Satın Al - 49.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 129.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Deva Krem Nedir?

Deva krem, ağrı, kireçlenme, nasır, egzama, spazm ve kramp gibi sorunları gidermek amacıyla üretilen etkili bir masaj kremidir. 

Deva Krem Ne İşe Yarar?

Deva krem, göz, baş, burun, kulak, ense bölgesi, dirsekler, kollar, eller, el ile ayak bilekleri, el ile ayak parmakları, göğüs bölgesi, karın kısmı, kasık arası, kalçalar, dizler, bacaklar,  topuklar, tırnaklar ve kemik gibi sert ya da yumuşak dokularda oluşan ağrılar, iltihaplar, kireçlenmeler ve nasır gibi sorunların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca bu krem, mantar, sedef hastalığı, egzama, pişik, kaşıntılar, alerjik reaksiyonlar ve yanıklar gibi sorunlarda da vücudun kendi kendini hızlı bir şekilde onarmasına yardımcı olarak iyileşmesini sağlayacaktır. Boyun ya da bel fıtığı ameliyatı geçiren hastalar henüz iyileşmemişlerse uygun bir şekilde Deva Krem kullanabilirler. Deva Krem, mucize ya da bir sihir değildir. Önerildiği biçimde kullanılırsa faydalar sağlar. Hiçbir sorun için iyileşme anında olmaz. İyileşme eylemi için biraz zaman gerekir. Bu etkili krem, ilaç değildir. Yapılan tosikolojik araştırma sonucunda bu kremde, fosforlu ve klorlu insektesitler, rodentisitler ve herbisitlerin olmadığı anlaşılmıştır. Ayrıca evcil hayvanlara zarar vermez. Bu sebeple güvenle kullanılabilir. Bu krem kullanıldığı süre boyunca ağrı kesici ilaçların tüketilmemesi gereklidir. Ağrı kesici analjezikler tüketilirse yan etki meydana gelmez, ancak bu krem yeteri oranda fayda sağlamaz. Tansiyon, şeker ve kalp hastalığı olan kişilerin, ilaçlarını almalarında ise hiçbir şekilde sakınca yoktur. Gebe kadınların ise gebelik ile beraber emzirme sürecinde bu kremi güvenle kullanabilirler. 

Deva Krem Nasıl Kullanılır?

Kıkırdak ve kemik sorunlarında sırt bölgesinde bulunan kasların ağrılı olması durumlarında, düşme, kaza, travma, ağır bir şeyler kaldırma ya da kendiliğinden meydana gelen sancılı durumlarda bu krem, tüm sırta sürülmelidir. Koltuk altı kaburgaları ile omuz başlarına da sürülür. Bel fıtıkları, dizlerin kayması ve sinir sıkışması tarzı problemler ile kalça, bacak, diz, ayak parmakları, ayak bileği gibi eklemlerde uyuşukluk ya da ağrı durumlarında ise bu kremin, ağrı olan bölgeye ve çevresine uygulanması gerekir. Uygulamadan sonra mümkün olduğu sürece minimum 2 ile 3 gün boyunca kremli bölge yıkanılmamalıdır. Kremin uygulanması iyileşme oluncaya kadar devam ettirilmelidir. Disk kayması ve bel fıtığı sorunları olan kişilerin iyileşmek için korse ya da kuşak takmalarına ve devamlı olarak sırt üstü yatmalarına bu süreçte gerek yoktur. Bel ya da boyun fıtığı olan kişilerin yatak ısısında olan vücutlarını, mutlaka oda ısısına alıştırmaları gerekir. Bunun için ise sabah uyanır uyanmaz derhal yataktan kalkamamaları gerekir.

Baş ağrısı ya da migren atakları başladığı sürede bu krem, şakak bölgesine, alın kısmına, burun deliklerine, kulakların arka tarafına ve bir miktar ense bölgesine yeteri oranda sürülmelidir. Hafif bir şekilde ovularak masaj yapılmalıdır. Saçların iç kısmında meydana gelen yara, kaşıntı, sivilce ile beraber kabuklanma gibi semptomlarda ise akşam uyumadan hemen önce bu krem uygulanmalıdır. Bu etkili krem uygulanması, sorun tam manasıyla iyileşinceye kadar devam edilmelidir. Göz, göz kapakları ya da göz altında meydana gelen şişlik, morarma, arpacık, kırışıklık, yağ bezeleri, kaşıntılar ve göz nezlesi gibi sorunlarda ise problemli olan gözün üst ile alt kapaklarına sabah ile beraber akşam bu krem uygulanmalıdır. Gece uyumadan önce de sürülmesi ve uygulanması son derece fayda sağlayacaktır. Sabah ise sabunla beraber göz ile beraber yüzün yıkanması kremin etkisini yüksek oranda arttırır. Bu etkili kremin göze kaçmaması gerekir. Ancak kaçması halinde hiçbir yan etki meydana gelmez.