Datça Macunu


1 Kutu Satın Al - 49.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 129.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Sigara günümüzün en büyük sorunlarından biridir. Her yıl binlerce insan sigarayı bırakmaya çalışmaktadır. Ancak birçok insan sigarayı bırakma konusunda iradesine yenik düşmektedir. Birçoğumuz en son evrede sigarayı bırakma durumuyla karşı karşıya kalmaktayız. Bu durumda da çoğunlukla çok geç kalmış sayılıyoruz. Ancak kullanıcılar sigara bırakma evresinde Datça macunu ile bu işlemi kolaylaştırabilirler. Halk arasında acıbadem macunu olarak da bilinen bu ürün sigarayı bırakmanızda ve daha sonraki dönemde akciğerlerinizin temizlenmesi aşamasında sizlere destek olmaktadır. Kullanıcılar bu ürün sayesinde sigarayı bırakma evresinde akciğerlerde ortaya çıkan toksinlerin atılması konusunda da bu ürünün büyük katkısını görebilir.

Datça macunu bununla birlikte bazı akciğer sorunlarıyla mücadele etme işlemlerinde de etkin olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden sigaradan kurtulmak ve sizler de sorunsuz bir hayata kavuşmak için bu macunu kullanabilirsiniz. Ancak her ne kadar macunu kullanacak olsanız da sigarayı bırakma konusunda sizin de isteğiniz çok önemlidir. Yani sigarayı bırakma konusunda sizin de iradenize söz geçirmeniz önem taşımaktadır.

Datça Macunu Ne İşe Yarar?

Günümüzde sigara tüketim yaşı oldukça alt seviyelere kadar inmiştir. Sigaranın olumsuz sonuçları da her yıl  milyonlarca insanı etkilemektedir. Ayrıca sigara birçok kişide daha sonra dönüşü olmayan rahatsızlıklara yol açmaktadır. Günümüzde ise sigaraya olan bağımlılığı azaltmak ve bırakma işlemiyle mücadele etmek için devlet ve sivil toplum kuruluşları nazarında birçok kampanya yürütülmektedir. Ancak sigarayı bırakma biraz da bireyin girişimine bağlıdır. Sizler de sigaradan kurtulma konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız ve bu konuda bir adım atmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Datça macunu kullanmaktır. Bu macun sayesinde sizler de sigarı bırakma evresinde büyük kolaylıklar yaşayabilirsiniz.

Acıbadem macunu olarak da anılan bu destek ürünü sizlere sigarayı bırakma evresinde vücudunuzdan toksinleri atma konusunda sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Ayrıca bu macun sigaraya bağlı olarak akciğerlerdeki dolma sebebiyle ortaya çıkan öksürüğe de iyi gelmektedir. Bununla birlikte balgam söktürücü özelliği sayesinde sigaranın olumsuz sonuçlarından da kurtulmanıza yardımcı olur. Bu ürünü düzenli kullanırsanız sigara ve buna bağlı olumsuz sonuçlardan kurtulabilirsiniz.

Datça Macunu İçeriğinde Ne Var?

Datça macunu ülkemizde üretilen bir üründür. Üiçinde bal, acıbadem, meyan kökü ve zencefil bulunur. Ancak asıl işe yarayan kısmı içindeki yoğun orandaki acıbademdir.

Acıbadem: Acıbadem akciğerler üzerinden büyük bir etkiye sahiptir. Yıpranmış akciğerleriniz bu ürün sayesinde temizlenir ve onarılması gerçekleşir. Sigara etkisiyle akciğerlerinizde oluşan yan etkilerin dışarı atılması ve gözeneklerin açılması yapısındaki acıbadem sayesinde ortaya çıkar. Böylece daha rahat şekilde nefes alabilir ve sigaraya bağlı olan yan etkilerdeki tüm zehir vücuttan sökülüp atılır.

Zencefil: Günlük hayatta tüketimi bol olan bir üründür. Doğal macunda belli bir oranda bulunan zencefil yapısındaki güçlü mineral ve vitaminler ile vücudunuzun hastalıklara karşı korunmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu ürün ciğerlerinizi genişleterek mukuslarınıza doğrudan etki eder. Böylece öksürük ve balgam sorunlarınız ortadan kalkar. Bununla birlikte nefes alma işlemini daha rahat şekilde yapabilirsiniz.

Meyan Kökü: Bu ürün sigaranın yan etkisi olarak ortaya çıkan sinüslerdeki mukusların dışarı atılmasını sağlayan bir destek ürünüdür. Bununla birlikte balgam sökülmesine ve yumuşatıcı etkiye sahiptir.

Bal: Bu bileşen ise macunun tadının daha yumuşak hale gelmesi ve yenileyici özelliği sebebiyle kullanılmaktadır. Bu sayede hem boğazlarınız hem de ciğerleriniz onarılır ve yenileme işlemi sağlanır. Bu öksürükte de son derece faydalı bir bileşendir.

Datça Macunu Nasıl Kullanılır?

Datça macunu kullanımı son derece önemlidir. gün içinde 2 kez 1 tatlı kaşığı almanız yerinde olacaktır. Üzerindeki bileşenlere alerjiniz yoksa bu düzende kullanmanız önerilir. Ayrıca üzerinde tavsiye edilen tüketim tarihi ve parti numarası bulunur. bu ürünü kullanarak sigaradan uzaklaşabilirsiniz. Düzenli kullanırsanız iki ay gibi bir zaman dilimi içinde sigarayı tamamen bırakabilirsiniz. Ayrıca ciğerlerinizin temizlenmesi için de bu süre zarfı içinde düzenli olarak kullanmanız yerinde olacaktır. Özellikle sigaraya bağlı öksürüğü olan kullanıcılar daha temiz bir vücuda sahip olmak için 3 ay kadar kullanmalıdır. Ancak ilk aşamada ilk hafta biraz fazla öksürmeniz doğaldır. Bunun sebebi ise akciğerlerdeki balgamın dışarıya atılmasıdır. Sigaraya bağlı birçok hastalığın ortaya çıkmasını çok önceden önleyebilmek için bırakma evresinde bu ürünü mutlaka belirtilen şartlarda kullanmalısınız.

Datça Macunu Kullanıcı Yorumları

Yılmaz T*

Sigara ile 32 yıl boyunca seviyeli bir ilişkimiz oldu. Ancak bana sağlık açısından ciddi sorunlar çıkarmaya başlayınca bırakmak zorunda kaldım. O evrede özellikle öksürüğümün geçmesinde bu macun etkili oldu

Başak H*

Sigarayı hayatımdan bir türlü atamıyordum. Ne zaman bırakacağım desem en geç bir gün sonra yeni bir paket alıyordum. Ancak bir süre sonra bu macunla tanıştım. Daha sonra kısa bir süre kullanırken zorlansam da 4 ay geçti ve ben bir tek sigara içmedim. Üstelik kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum.

Yener T*

Sigara kullanırken bırakmaya karar verdim. Ancak ciğerlerimde sürekli olarak bir ağrı hissediyordum. Birçok doktora gitmeme rağmen sigaraya bağlı olduğunu söylediler. Bunun önüne geçmek için bu macunu kullanmaya başladım ve şimdi ağrım geçti ve hayatımı daha kaliteli yaşıyorum.

Aslı E*

Sigarayı bırakma konusunda sıkıntı yaşayan babama bu macunu aldık ve sigarayı bırakmasına rağmen hala beni iyi yapıyor diye kullanmayı sürdürüyor.

Mehmet Saim K*

Üniversete’de Datçalı olan ev arkadaşım sayesinde tanıştığım bu ürün artık vazgeçilmezim oldu. Öncelikle abime ve babama sigarayı bırakma sırasında yardımcı oldu. Daha sonra bu ürünü hasta olacağımı hissettiğim zaman tüketiyorum ve kendimi daha zinde hissediyorum.

Talip U*

Kısa bir süre önce sigarayı bırakmak için bu macunu aldım. Bir süre o kadar öksürdüm ki öleceğim sandım. Ancak kullanmaya devam ettim ve tüm öksürüğüm neredeyse kesildi.

Remziye B*

İlk defa komşumda gördüğüm bu ürün sayesinde sigarayı bırakacağım aklıma bile gelmezdi. Kullanmaya başladığım ilk günden beri sigarayı canım istemiyor. Üstelik daha önce merdiven çıkarken hissettiğim yorgunluk hissi de 1 ay sonunda geçmeye başladı.

Emin A*

Datça macununun akciğer sorunlarına karşı etkili olduğunu biliyordum. Ancak sigarayı bıraktırma konusunda etkili olduğunu sonradan öğrendim. Bir arkadaşıma tavsiye ettim ve geçen gün konuştuğumuzda sigarayı bıraktığını söyledi. Umarım etkisini herkes görür.

Yasemin T*

Sigarayı bırakmak istiyorsanız mutlaka iradenizi toplayarak bu ürünü doğal bir destek olarak kullanabilirsiniz.

Datça Macunu  Yan Etkileri Var mı?

Datça macunu tamamen doğal bileşenlerden meydana gelen bir üründür. Bu ürün bu yüzden bileşenlerindeki maddelere bir alerjisi olmayan kişiler için hiçbir yan etkiye sahip değildir. Sizler de gönül rahatlığıyla kimyasal bir bileşen bulunmayan bu doğal destek ürününü satın alabilirsiniz. Ancak bunun bir ilaç olmadığını da unutmayın. Ancak kullanım talimatını ve son kullanma tarihini dikkate alarak kullanmayı ihmal etmeyin.

Datça Macunu Fiyatları

Datça macunu birçok sahte ürün olarak da satışa sunulmaktadır. Birçok yerde bu ürünü bulabilseniz de gerçek etkisini gösterecek orijinalini almanız gerekir. Bu ürünün eczane ve aktar gibi yerlerde satışı yoktur. Bu yüzden de sitemizden güncel fiyat bilgisini edinebilir ve piyasa ortalamasında satın alabilirsiniz.

Orijinal Datça Macunu Nasıl Anlaşılır?

Datça macunu orijinal ürünü kutusundan ve kavanozundan anlaşılabilir. Kapak ve kavanozda kırmızı ve beyaz renkler hakimdir. Kutu kapağı kırmızı diğer bölümleri beyazdır. Ayrıca üst ve altında kırmızı bir şerit vardır. Üzerinde de bir ağaç resmi bulunur. Kavanozunun da kapağı beyazdır. Aynı ağaç resmi kavanozda da beyaz ambalaj üzerinde vardır. Ayrıca tüm yazılar kırmızıdır. Ürünün orijinal olduğunu 240 gram oluşundan ve ambalajı üzerindeki seri numarasından da teyit edebilirsiniz.

Datça Macunu Zararı Var mı?

Datça macunu bitkisel özlerden meydana gelen bir üründür. Akciğer ve sigaranın ortaya çıkardığı birçok soruna karşı son derece etkili bir üründür. Bu yüzden ürün tamamen doğal ve yararlı bir destek macunudur. Alerjisi olmayan kişilere hiçbir zararı yoktur. Bu ürünü sigaradan kurtulmak isteyen ve güç toplamak isteyen herkes gönül rahatlığıyla kullanılabilir.