Cym Plus


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 259.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 379.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Günümüzde birçok erkeğin yaşadığı cinsel sorunların en başında sperm sayısında ki düşüklük ve sperm kalitesinin yeterince iyi olmamasından kaynaklı kısırlık gelmektedir. Stres, yoğun iş hayatı temposu, beslenme düzeninde ki bozukluklar ve fizyolojik rahatsızlıklar gibi birçok sebebe bağlı olarak oluşan sperm sayı ve kalitesinde ki düşüklük bireylerin yaşam kalitelerini arttırmaları ile çözüme ulaşabilen sorunların arasında bulunuyor. Bu sevindirici bir detay olmakla beraber özellikle vücuda doğru vitamin ve besinlerin girmesi ile kalıcı çözümler elde edilmektedir.

Cmy plus sperm sayı ve kalitesini arttıran bitkilerden oluşan içeriği ile kısırlık sorunu yaşayan bireylere kalıcı çözüm sunan özelliktedir. İlaç olmadığından ilaçların yan etkilerine maruz kalmaksızın spermlerin daha hareketli, sayıca daha fazla, etkin ve canlı olmasına yardımcı olan bir besin takviyesidir. Özellikle stres ve yaşam tercihlerinden doğrudan etkilenen sperm kalitesini içerdiği ürünlerin etkisi ile yüksek seviyelere ulaştırabilmektedir.

%100 doğal içeriğe sahip olan Cym Plus sayesinde sperm kalitesinde iyileşme sağlayarak, düşük sayıda ki sperm miktarınızı arttırarak çocuk sahibi olmanıza engel olan sorunları ortadan kaldırabileceksiniz.

Sperm sayısını doğrudan arttıran bitki ve amino asit uzmanlarca laboratuvar ortamında birleştirilmesi sonucu üretilen Cym plus Hollanda’dan ithal edilmiştir. 1 kutusunda 30 kapsül bulunan Cym plus Türkiye’de cGMP sertifikası ile satışa sunulmaktadır. %100 bitkisel olan Cym plus besin takviyesi olarak değerlendirildiğinden reçetesiz satılmakta ve hiçbir yan etkiye sahip olmadığından güvenle kullanılmaktadır.

Cym Plus Ne İşe Yarar?

Cym plus ürünü sperm sayısında düşüklük yaşayan bireylerin sperm sayısını arttırarak sayı düşüklüğünden kaynaklı yaşanan kısırlık için alternatif tedavi sunmaktadır. Ayrıca sperm sayısı yüksek olduğu halde hareket kabiliyeti az olan hastalarda spermlerin hareketlerini arttırmakta ve meninin dölleme kapasitesini yükseltmektedir.  Cym plus içerdiği çok sayıda amino asit ve vitamin ile hormonlarınızda düzenleme yapar. Böylelikle cinsel anlamda kendinizi daha zinde hissetmenizi mental olarak cinselliği yaşarken daha yüksek oranda haz alarak kaliteli meni üretmenizi sağlamaktadır.

Vücudunuz Cym plus’un etkisi ile daha yüksek sayıda meni üretmek için hareket edeceğinden cinsel haz kasılmalarınız cinsel ilişki sırasında fazla sayıda olacak bu sayede normalde yaşadığınız ilişkilerden daha uzun ilişkiler yaşayabileceksiniz.

Temel olarak sperm kalite ve sayı düşüklüğünden yaşanılan kısırlık tedavisini destekleyen Cym plus hormonel etkisi ile daha canlı bir cinsel yaşam sürdürmenize de yardımcı olacaktır.

Cym Plus İçeriğinde Neler var?

Cym plus ürünü sperm oluşturan hormonlara doğrudan etki eden %100 bitkisel içeriklerden ve amino asitlerden oluşmaktadır.

Yulaf: İçerdiği lif ve antioksidan içeriği ile kolesterol ve kan şekeri seviyesini dengeleyerek sperm kalitesini doğrudan etkileyen serotonin hormonunun salgılanmasına yardımcı olur.

Magnezyum: Magnezyum kas ve sinirlerin gevşemesine yardımcı bir mineraldir. Stres azaltan olarak bilinen magnezyum sperm kalitesini olumsuz etkileyen stres kaynaklı oluşan hormonların azaltılmasını sağlar.

Yeşil Çay Özü: Yüksek antioksidan içeren yeşil çay özü hücrelerde görülen yağ birikimini azaltarak kalp sağlığınızı destekler. Yağ seviyesinde ki artış daha kaliteli sperm üretimine yardımcıdır.

Dong Quai: Çin melek otu olarak da adlandırılan dong quai Çin felsefesinde düzeni yeniden getiren olarak bilinir. Özellikle iltihap ve enfeksiyonların geriletilmesini sağlar.

E Vitamini: Hücre yenileme içeriği ile spermlerinizi daha hareketli olmasına canlılığına katkıda bulunur.

Çinko: Özellikle üreme sağlığına olumlu etkileri ile bilinen bir besin içerenidir. Bu sebeple üremeyi arttıracak hormonlara doğrudan etki etmektedir.

B6 Vitamini: Beden yorgunluğunu giderici özelliği bulunan B6 vitamini bağışıklık sistemini yenileyerek özellikle yorgunluğa bağlı sperm üretiminde ki azalmayı gidermektedir.

B12 Vitamini: Günümüzde ki sağlıksız beslenme nedeniyle vücuda yeterince alınamayan B12 vitamini eksikliği uykusuzluk ve odaklanamama gibi sorunların tekrarına neden olmaktadır. Cym Plus içerdiği B12 vitamini ile cinsel hayatınızda daha yüksek performans çıkartmanızı sağlar.

Folik Asit: Yeni hücrelerin oluşumunda ki olumlu etkileri ile sperm üretimi sırasında daha kaliteli üretim yapılması için gerekli hormonları tetikler.

Selenyum: Bağışıklığı arttırarak vücudun direncini yükseltir. Böylelikle vücut kendini daha hızlı yenileyerek sperm üretimini arttırır.

Magnezyum Stearat: Protein oluşumunun yapı taşlarından biri olduğu için sperm içeriğinin daha yoğun olmasını sağlar.

Silika: Mukozanın onarımı, bağ doku ve eklemlerin sağlamlığını arttırma özelliği olan silika özellikle cinsel ilişki sırasında yaşana kasılmaların daha uzun süre devam ettirilmesi için vücudu beslemektedir.

Fosfor: Hormon üretiminde ki dengesizlikleri düzenleyen fosfor sperm üretimi için gerekli olan hormonları dengeleyerek üretim kalitesini yükseltmektedir.

Cym Plus Nasıl Kullanılır?

Bitkisel besin takviyelerinde iyileştirici etkiyi görebilmek için düzenli kullanım zorunludur. Gün içinde önerilen miktarları düzenli bir şekilde sürdürmediniz sürece etkilerini görebilmeniz mümkün olmayacağından Cym Plus’ı kullanırken istikrarlı bir şekilde düzenli kullanımı sürdürmeniz gerekir.

Cym plus’ı önerilen miktarlarda kullandığınız takdirde 7 gün içinde ilk etkileri görmeye başlayacaksınız.

30 adet kapsül bulunan 1 kutu Cym plus ürününü sabah öğle akşam 1 tablet olmak üzere günde 3 adet kullanmanız önerilmektedir. Bu sayede hormonlar üzerinde gerekli etkiyi yapabilen Cym plus ile 7 gün içinde olumlu etkileri gözlemleyebileceksiniz.

Maksimum etki için Cym plus’ı en az 30 gün kullanmanızı öneriyoruz. Hormonlarınızda beklenenin üzerinde bir iyileşme sağlanması halinde ıkısa vadeli tekrarına ihtiyaç olmamakla beraber düzenli kullanım ile sperm kalitesini üst seviyede tutmaya devam edebilirsiniz.

Cym Plus Kullanıcı Yorumları

Selim G.

Ürünü almadan önce etkisi olup olmayacağı konusunda tereddütlerim vardı, ancak sperm kalitem gözle görülür seviyede arttı, meni üretimimde ki artışı 2 hafta içinde gözlemleyebildim. Sonuca ulaşacağımız konusunda umudumuz tam.

Ali D.

Ürünü satın almaya karar verdiğimde sahte ürüne denk gelirim diye korku içindeydim. Satın alma sürecimde beni sürekli bilgilendiren siteniz vasıtasıyla ürünü güvenle aldım.

Güral A.

Yakın biz zamanda sperm hareketsizliği nedeniyle çocuk sahibi olamayan aile dostumuzun önerisi ile başladım. 3 aylık düzenli kullanımdan sonra arkadaşımın eşi şuan 2 aylık hamile. Darısı başımıza dilerim ki.

Burak L.

Ürünü kullanırken sırt bölgemde büyük sivilce sorunu yaşadım. Bu durumu görünce ürünü kullanmayı kestim ve bu sorunumun düzeldiğini gözlemledim. Acaba benzer bir yan etki yaşayanlar var mı? Site yönetimi beni bu konuda bilgilendirebilir mi lütfen?

Hakan K.

Ürünü kullanmaya başladıktan sonra cinsel hayatımda ciddi oranda iyileşme oldu diyebilirim. Sperm sayı düşüklüğünün yanı sıra ereksiyon sorunu da yaşıyor tam olarak sertleşemiyordum. Ürünü kullanmaya başladığımda beri sertleşme anlamında ciddi bir sonuç aldım. Umarım evladımızda olur.

Yusuf K.

1 aydır ürününüzü kullanıyorum ancak henüz bir sonuç alamadım 15 günlük kullanımdan sonra yeniden sperm sayımı yaptırdım ancak artış görünmedi. Acaba bende işe yaramayacak mı diye düşünüyorum. Bu durumu yaşayan başka kullanıcısını oldu mu?

Cenk L.

Cym plus sayesinde 2. Ayın sonunda bebek müjdemizi aldık. Sperm kalitesi nedeniyle eşim daha önce  düşük yaptığından hala korku içindeyiz. Ancak bir senedir korunmadığımız halde döllenme gerçekleşmemişti. Cym plus kullandıktan sonra bu haberi aldık. Teşekkürler.

Cym Plus Yan etkileri var mı?

Bitkisel ürünlerden ve herkesin almasın gereken vitamin ve amino asitlerden üretilen %100 bitkisel içerikli Cym plus’ın bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Kullanım önerilerine uyarak belirtilen sayıda kullanılması halinde yan etki gözlemlenmediği klinik araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

Cym plus özellikle vücutta eksikliği nedeniyle sorunlara neden olan vitaminleri takviye eder nitelikte bir üründür. Vücut tarafından üretilmeyen B12, özellikle sebze tüketiminin arttırılması ile vücuda girişi sağlanan magnezyum gibi içeriklerin alımını sağlayan Cym plus’u kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışmanız gerekmektedir. Bilinen bir rahatsızlığınız varsa branş doktorunuza da ürünü kullanacağınızı bildirmenizde yarar vardır.  Ürünü kullanmaya başladıktan sonra daha önce yaşamadığınız bir semptomun görülmesi halinde ürünü kesmenizi öneririz. Bu semptomun ne olduğu ile ilgili doktorunuzla görüşüp bize bilgi vermeniz halinde gerekli incelemeler yapılacaktır.

Cym Plus Fiyatları

Cym plus ürünleri çoklu kullanım yapılması gerektiğinde herkesin alabileceği seviyede makul tutulmuştur. Besin takviyesi olarak değerlendirilen Cym plus’ı günde 3 kere kullanmanız halinde bir kutunun kullanımı 10 gün sürmektedir. İstenilen maksimum etki 30 günlük kullanımda elde edileceğinden ilk alımda 3 kutu alarak toplu alım fiyatında faydalanmanızı öneriyoruz. Cym plus ürününün 1 kutu satış fiyatı 139 TL’dir. Tek seferde 3 kutu satın almanız durumunda 417 TL yerine 379 TL’ye 1 ay yetecek sayıda tableti satın alabilirsiniz.

Orijinal Cym Plus Nasıl Anlaşılır?

Cym plus ürünü Türkiye distribütörlüğü ile Türkiye’de satışa sunulmuştur. Ürünün orijinalliği kullanılan orijinal ürün hologramlı emniyet bandı ile anlaşılmaktadır. Teslim edilen üründe bu emniyet hologram bandının bulunmaması veya bu bandın hasar görmüş olması durumunda ürünü teslim almayarak getiren kargo görevlisi ile geri göndermenizi önermekteyiz. Orijinal ürün kullanımı için belirttiğimiz hologramlı bandı kontrol etmelisiniz.

Cym Plus Zararı Var mı?

Bitkisel ürün içeriğinde oluşan Cym plus yan etkisi olmayan bir üründür. Yapılan laboratuvar araştırmalarında yan etkisi ile beraber zararlı bir etkisinin olup olmadığı ile ilgili yapılan testler olumlu sonuçlanmış ve Cym plus’ın zararlı bir etkisi görülmemiştir. İlaç ürünü olmadığı için sağlığı doğrudan etki edecek bir sorun görülme sıklığı 10 binde bir olarak belirlenmiş olup ilaçlı tedavi sürecinde kullanıp kullanamayacağınızı doktorunuza sorarak öğrenmenizi öneriyoruz

,