Curcumin 500


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 139.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Curcumin 500 Nedir?

Bağırsakların işlevlerinin düzenlenmesine büyük oranda yardımcı olan curcumin 500, vücut üzerindeki şişkinlik ve ödemlerin tam manasıyla giderilmesine destek olabilen mucizevi bir kürdür. Metabolizmanın sağlıklı bir forma kavuşmasına yardımcı olan bu ürün, vücut üzerinde yağ yakımının sağlanmasına da direkt etki eder. Curcumin 500, tam manasıyla doğal olan içeriklerden üretilmiş bir karışımdır. Kavrulan zerdeçal içerikli olan bu kür, vücut üzerinde yağ yakılmasının gerçekleşmesini önleyen parazitlerin, vücut üzerinden atılmasına da yardımcı olur. Hiçbir şekilde kimyasal bileşen bulunmayan bu ürün, aynı zamanda altın yoğurt karışımı ya da kürü olarak da isimlendirilir. Bununla beraber bu ürün, anti alerjik reaksiyonları olan etkili bir besin kaynağıdır. Vücudun tamamen toksik oolam maddelerden arınmasını sağlayan Curcumin 500, mineral ve vitamin bakımından da oldukça büyük değerlere sahiptir. İçeriğinde bol miktarda bulunan zerdeçal, curcumin adı verilen bir bileşene sahiptir. Bu önemli bileşen, yağ yakılması hususunda son derece etkili sonuçlar verir. Zerdeçal bu sebeple dünyadaki en hızlı yağ yakıcı baharat olarak bilinir. Bu etkili karışımın içeriğinde aynı zamanda propolis, arı sütü, okyanus yosunu ve tarçın yer alır. Zerdeçal, bu etkili besinler ile birleşince vücut üzerinde çok daha etkili bir şekilde yağ yakımı meydana gelir. Böylelikle bu ürün, kısa bir süre içinde vücudun tam manasıyla forma girebilmesini destekleyen etkiler sunar. 

Curcumin 500 Ne İşe Yarar?

Curcumin 500, doğal içerikleri sayesinde vücut üzerinde olası bir yan etki ortaya çıkarmadan fazla yağlardan arınmaya destek olur. Bu etkili ürün, metabolizma hızlandırıcı ve düzenleyici bir etkiye sahip gıda takviyesi olarak da bilinir. Vücut üzerinde depolanan yağlara tam manasıyla yapışır ve doğal bir şekilde bu yağların dışarı atılmasını teşvik eder. Sindirim mekanizması üzerinde meydana getirdiği doğal etki ise vücudun kısa bir süre içinde toksik maddelerden ve fazla kilodan arınmasına yardımcı olur. Vücut üzerindeki fazla yağı hızlı bir şekilde yakmaya yardımcı olan bu etkili kür, yeni yağların meydana gelmesini de yüksek oranda engeller. İştahın kontrol edilmesine yardımcı olarak gün içinde yüksek oranda tüketimin de önüne geçer. Zayıflama konusunda yüksek etkilerinin yanı sıra bu süper takviye, aynı zamanda kolesterol seviyelerinin dengelenmesine ve kan şekerinde meydana gelen dalgalanmaların ise giderilmesini yardımcı olur. Bu işlevleri sayesinde kalp ile beraber damar sorunlarının engellenmesine ve gün içinde ortaya çıkabilecek ani açlık ve tatlı krizlerinin giderilmesine de yardımcı olur. Curcumin 500, metabolizmanın sabaha kadar aktif bir şekilde çalışmasını sağlar. Vücudun ihtiyaç duyabileceği enerjileri, depolanmış olan yağlardan alınmasına destek olur. Böylelikle kalıcı ve sağlıklı bir şekilde zayıflama sağlanacaktır.

Curcumin 500 Nasıl Kullanılır? 

Mineral ve vitaminler bakımından son derece zengin olan Curcmin 500 kullanımı da oldukça kolaydır. Bu kürü hazırlamak amacıyla yaklaşık 3 ile 4 kaşık kadar yoğurt bir tabağa koyulur. Daha sonra ise bu yoğurdun içine hazır paket formunda olan curcumin takviyesi eklenir. Derinlemesine karıştırıldıktan sonra tüketilebilir. Akşam öğünlerinden en az 30 ile 45 dakika önce olmak üzere gün içerisinde 1 defa kullanılması yeterli olacaktır. Özellikle de geç saatlerde gelebilen bir şeyler yeme hissini yüksek oranda bastırabilen bu etkili kür, düzenli bir şekilde kullanıldığı sürece kısa bir süre içinde etkisini göstermeye başlar. Son yıllarda kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen birçok kişi bu etkili kürü tercih etmektedir. Bu süper takviye sindirim sistemini de düzenlemektedir.