Combo 100 mg


1 Kutu Satın Al - 229.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 439.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 649.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 839.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Combo 100 mg Nedir?

Combo 100 mg viagra işlevini gören bir ilaçtır. Erkeklerde görülen cinsel sağlık problemlerinin tedavisi için kullanılmaktadır. Özellikle yetişkin erkekler tarafından görülen problemlerin çözümünde tercih edilmektedir. Sertleşme sorunu ve erken boşalma tedavisinde Combo yüksek etkili bir ilaçtır. Peniste kan basıncı ve miktarını artırarak doğal yoldan sertleşme sağlamaktadır. Mavi ve bir yüzü çentikli olan ilaçtır. Blister ambalajlar halinde satılmaktadır. 4 ve 8 tablet içeren ambalajlar arasından seçim yapabilirsiniz. Reçetesiz satılan bir ilaçtır. İçerisinde etken madde olarak sildenafil kullanılmıştır. Türkiye Sağlık ve Gıda Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Combo 100 mg Nasıl Kullanılır?

Combo 100 mg kullanımı bol suyla yapılır. Tok karnına içilmesi tavsiye edilir. Cinsel ilişkiden 30 40 dk öncesinde alınabilir. Kullanımından kısa süre sonra penisteki kan damarlarının gevşemesini sağlar. Cinsel uyarı sırasında kanın penise akımını sağlar. Doğal yolla sertleşme meydana getirir. Kadınların kullanımı için uygun değildir.

Combo 100 mg Yan Etkileri Nelerdir?

Combo 100 mg yan etkileri bulunmayan ve doğal yollardan ereksiyon sağlayan ilaçlardan bir tanesidir. Uzun senelerden beri erkekler arasında güvenle kullanılmaktadır. Uygun dozda kullanılması gerekir. Etki etme süresi her erkeğin bünyesine göre değişiklik gösterebilir. Ortalama 30 dk içinde penise giden kan akışının artmasına bağlı olarak uzun süreli ereksiyon yaşanacaktır.

Combo 100 mg Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Combo 100 mg kullanım miktarı başlangıç dozu olarak 5 mg ile 20 mg arasında değişmektedir. Eğer ilk defa Combo kullanacaksanız, doğrudan 100 mg dozda başlamanız tavsiye edilmez. Daha çok doz almak etmek ilaç etkisini daha fazla görmek anlamına gelmez. Sizin için en uygun dozu aldığınız zaman ilaçtan en yüksek verimi almanız mümkün olur.

Combo 100 mg Nasıl Satın Alınır?

Combo 100 mg satın almanın en hızlı ve güvenli yolunu arayan kişiler ilk tercihlerini internet sitemizden yana kullanıyorlar. İnternet sitemizden sipariş ettiğiniz gönderileriniz tarafınıza en kısa sürede ulaştırılacaktır. Satılan ürünlerin tümü orjinaldir. Gizlilik içinde ürünlerinizi adresinizden teslim alabilirsiniz.

Combo 100 mg Satışı | Ejzane.net