Cialis 5 mg 28 Tablet


1 Kutu Satın Al - 549.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 1,049.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 1,499.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 1,899.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Cialis 5 mg Nedir?

Cialis 5 mg erken boşalma ve sertleşme sorunlarında en sık kullanılan ilaçlar arasında yer alır. Peniste uzun sürekli ereksiyon etkisi yaratan bu haplar aynı zamanda cinsel ilişkiden daha fazla zevk alınmasını da sağlar. Bütün dünyada aktif bir şekilde 18 yaşından büyük erkekler tarafından kullanılan haplardır. Prostat sorunların tamamına yakın olaylarda hapların etkisinden yararlanılmaktadır. Haplar etkisini doz miktarına göre uzun süre göstermektedir. 5 mg doz için tabletlerin etkisi ortalama 36 saatken 100 mg tabletlerin etkisi 48 saate kadar sürmektedir.

Cialis 5 mg Nasıl Kullanılır?

Cialis 5 mg kullanımı oral yolla bol suyla birlikte olmalıdır. 18 yaşından büyük erkekler tarafından kullanılabilen bu haplar aç karnına alındığı zaman en çok etkiyi gösterir. Haplar alındığında alkol kullanmamak gerekir. Cinsel ilişkiden 30 dk öncesinde haplar alınabilir. Kadınların kullanımına uygun değildir. Kullanılması halinde haptan herhangi bir etki almak mümkün olmayacaktır.

Cialis 5 mg Yan Etkileri Nelerdir?

Cialis 5 mg yan etkileri bulunmayan ve güvenli kullanıma sahip bir ilaçtır. İlacın içinde yer alan tadalafil tamamen doğal mahsullerden elde edilmiş olduğundan insan sağlığı üzerinde zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. 18 yaşından küçüklerin kullanımı için uygun değildir. Sadece erkekler için üretilmiş bir ilaçtır. Sürekli ilaç kullanması gereken kişilere tavsiye edilmez.

Cialis 5 mg Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Cialis 5 mg kullanım miktarı başlangıç dozu içindir. İlk kullanımda 5 mg dozun aşılması tavsiye edilmemektedir. Tadalafil uygun dozda kullanıldığında penis dokusuna giden kan akışını artırmaktadır. Penis kan basıncının artmasıyla uzun süreli sertlik elde edilir. Bütün bu süreç doğal yoldan gerçekleşir.

Cialis 5 mg Nasıl Satın Alınır?

Cialis 5 mg satın almanın en güvenli ve hızlı yolu için internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Çok sayıda cinsel sağlık ürünlerini en ekonomik fiyattan bulabilirsiniz. Satılan bütün cinsel sağlık ürünleri orijinal olup sizlere gizlilik içinde teslim edilir. Tek bir tıkla oturduğunuz yerden kapınıza kadar ihtiyaç duyduğunuz ürünleri getirtebilirsiniz.