Burlumbuş Otu Jeli


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 109.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 149.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Burlumbuş Otu Jeli

Son zamanlarda insanlar daha az hareket ettikleri için ve farklı sebepler yüzünden eklem ağrıları ile karşılaşırlar. Hem kadınlarda hem de erkeklerde ortaya çıkan bu ağrı daha çok diz ve bacak bölgelerinde oluşur. Ayrıca omuz ve bel kısımları da ağrı konusunda şikayetlerin olduğu bölgelerdir. Ancak eklem ağrılarını ortadan kaldırmak için burlumbuş otu jeli oldukça etkili bir üründür. Burlumbuş otu ülkemizde İç Anadolu Bölgesi’nde yetişir. Bu ot eklem ağrılarında bölgedeki insanlar tarafından uzun yıllardan beri kullanılır.

Kökünde ve yapraklarında kaygan şekilde bulunan sıvının içinde ağrı kesici özellik saptanmıştır. Jel ise özel bir yöntemle bu otların özlerinden ortaya çıkar. Doğada kendiliğinden yetişme özelliği bulunan otlar tamamen doğal bir üründür. İçinde bir kimyasal madde bulunmadığı için hem zararsız hem de etkili bir üründür. Jeller hiçbir katkı maddesi kullanılmadan elde edilmektedir. Burlumbuş otu daha çok ilkbahar aylarında toplanır. Dağlık alanlarda hiçbir etki olmadan yetişen ürünler birçok bölgede ortaya çıkan ağrıların tedavisinde etkin olarak kullanılmaktadır.

Burlumbuş Otu Jeli Ne İşe Yarar?

İç Anadolu ve Doğu Anadolu yörelerindeki  halk için önemli bir geçim kaynağı olan burlumbuş bitkisi şifa kaynağı olarak bilinir. Burlumbuş otu jeli ise eklem bölgelerinde oluşan ve sürekli olarak kendini hissettiren ağrıların geçirilmesinde kullanılan bir üründür. İçinde yer alan bitki özleri kısa sürede vücudunuzda rahatlatıcı bir etki ortaya çıkarır. Son dönemlerde bölgeyi aşan ünüyle jel yoğun bir talep görmektedir. Özellikle belde, sırtta, bacakta ve kolda ağrısı olan kişiler düzenli olarak kullandığında ağrılarından kurtulurlar. Ayrıca hiçbir kimyasal barındırmadığı için her yaştan insan tarafından kullanılabilir. Bu ot sayesinde hareket seviyenizi kısıtlayan ve hayat kalitenizi düşüren ağrılardan kolayca kurtulabilirsiniz. Kullanan kişiler tarafından hem bitkinin hem de jelin etkisi anlatılmaktadır. Sürdüğünüz bölgede belli bir kullanımdan sonra ağrılar büyük oranda azalmaktadır.

Burlumbuş Otu Jeli İçeriğinde Neler Var?

Ülkemizde önemli bir yetişme alanına sahip Burlumbuş bitkisinden elde edilen jelin içinde tamamen bitkisel maddeler yer alır. Bu ürün takviye edici gıda olarak anılmaktadır. Tamamı bitkisel bileşenlerden oluşan bu ürün bitkisel bir kozmetik ürünü olarak geçmektedir. Bir ilaç olmadığı için hiçbir kimyasal maddeye sahip değildir. Bu yapısıyla yoğun ilgi gören jel sporcular tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Jelin içeriği 6 farklı bitkiden meydana gelmektedir. Hücre yenileme özelliği bulunan burlumbuş otu bu bitkilerin en etkili olanıdır. Diğer bitkilerin kullanım amacı eklem ağrılarının ortadan kaldırılma sürecini hızlandırmaktır.

Burlumbuş Otu Jeli Nasıl Kullanılır?

Burlumbuş otu jeli kullanımı son derece kolay bir üründür. Bu ürün birçok bölgedeki ağrılarınızın ortadan kalkmasına destek olur. Ancak tam bir etki görebilmek için düzenli olarak kullanmanız gerekir. Bu ürünü ağrınızın olduğu bölgeye yavaş şekilde masaj eşliğinde sürülmelidir. Ürün çok kısa bir süre içinde etkisini ortaya koyacaktır. İlk olarak ağrınızda bir hafifleme olacaktır. Daha sonra düzenli kullanarak ağrıyı giderek ortadan kaldırabilirsiniz. Ağrı sıklığınız ve şiddeti kullanım miktarında önemlidir. Çünkü kullanım sıklığınızı buna göre belirlemeniz gerekir. Jeli sürdükten sonra en önemli detay bir süre cildinizin emmesini beklemenizdir. Cildinizin gözenekleri ürünü kısa sürede emecek ve yapısındaki ağrı kesici özellik devreye girerek ağrınızı hafifletecektir. Uzun bir süre etkili olan bu ürün vücudunuza büyük bir rahatlama verecektir. Belli bir süre kullandığınızda da sorun tamamen ortadan kalkacaktır.

Burlumbuş Otu Jeli Kullanıcı Yorumları

Bülent T*

Belimde bir süredir yoğun bir ağrı var. Özellikle uyku sırasında çok zorlanıyorum. Bu yüzden de internette gezerken bu ürünle karşılaştım ve satın aldım. Sizce bir yan etkisi var mı? Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Canan A*

Burlumbuş otunu internetten bayağı  bir araştırdım. Daha sonra yaptığım araştırmalara dayanarak ürünü satın aldım. Artık kollarımda ortaya çıkan ağrı son buldu. Sitenizden sipariş ettim ve kısa sürede elime ulaştı. Çevremdeki 2 arkadaşıma da tavsiye ettim.

Rahmi R*

Ağrı yüzünden uyku uyuyamıyordum. Kim bulduysa Allah razı olsun. Sırtımdaki ağrılardan kaç yıl sonra kurtuldum.

Bahadır G*

Ben uzun yıllardır sırtımda bir ağrı çekiyorum. Bunun için gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç kalmadı. Ancak belli dönemlerde hafiflese de sürekli olarak tekrarlıyordu. Ancak kısa bir süre önce komşumun damadının amcası bu ilacı önerdi. Artık sırtımda bir ağrı kalmadı. Bir kere denemek için bir süre bıraktım. Ancak eskisi gibi ağrım nüksetmedi. Özellikle sırt ağrısı çekenler için kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nayime H*

Babam için aldım. İnternetten sipariş verdikten sonra aynı gün kargoya verildi. Babam şuan iyi olduğunu söylüyor. Kollarındaki ve bacaklarındaki ağrı şikayetlerinden kurtuldu. Yaşlılıktan dolayı ortaya çıkan bu ağrılar yüzünden yürümekte de zorluk çekiyordu. Ancak artık böyle bir sorunu kalmadı. Acaba ürünün yaşlılarda bir sıkıntısı olur mu?

Arzu Ü*

Tam da ağrıları kabullenmişken ablam getirdi ve artık tüm ağrılarım ortadan kalktı.

Caner Y*

İş yerinde çalıştığım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine amcam için aldım. Kendisine vermeden önce bana kullanımı konusunda bir bilgi verebilir misiniz? Kendisi 62 yaşında ve boynunda sürekli bir ağrı olduğunu söylüyor.

Kerem A*

Ben aşırı kilolu biriyim. Diyet programına girdim ve spor yapmam gerekiyor. Ancak vücudumdaki ağrılar beni bundan uzaklaştırıyor. Ürünü bir sözlükte görerek aradım ve buldum. Şimdi kargoyu bekliyorum. Sizce benim bacak ve kol ağrılarımı da bitirir mi? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.

Ersin K*

Ben ikinci amatör bir ligde kalecilik yapıyorum. Sürekli hareketli olduğum için bazı zamanlarda yoğun ağrılar hissediyordum. Ancak daha sonra sağlık ekibinden bir arkadaşımız bu ürünü tavsiye etti. Satın aldım ve tüm ağrılarımın hafiflediğini hissettim. Şimdi maçlardan sonra hemen sürüyorum ve sabah kalktığımda çok rahat işime gidebiliyorum.

Yaren O*

Vücudumun belli bölgelerinde ağrı sorunum vardı. Ancak kısa bir süre önce bu ürünle tanıştım. Artık ağrı hissetmiyorum. Babaannemde de kullandık ve o da yardımı olduğunu söylüyor. Sizce bu ürün genç ya da yaşlı kullanımından fark eder mi? Yani ikimiz de aynı sıklıkta mı kullanmalıyız?

Burlumbuş Otu Jeli Yan Etkileri Var mı?

Burlumbuş otu jeli dünyada sadece 2 yerde yetişir. Eski zamanlardan beri ağrı tedavisinde kullanılan bu üründen elde edilen jel, günümüzde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu ürün bitkisel bir karışımdır. Tamamen bitkisel özlerden meydana gelir ve yapısında hiçbir kimyasal etken yoktur. Bu yüzden hiçbir insanda yan etkisi yoktur. Ürünü sizler de düzenli olarak kullanarak hiçbir sorunla karşılaşmadan vücudunuzun çeşitli bölgelerinde ortaya çıkan eklem ağrılarından kurtulabilirsiniz.

Burlumbuş Otu Jeli Fiyatları

Burlumbuş otu jeli internette birçok firma tarafından satılmaktadır. Ancak özel bir bitki olduğu için bulunması biraz zor olabilir. Bu yüzden de bazı ürünlerde oranı az olarak yer alır. Bu jeller ağrınıza bir etki yapmaz. Bu yüzden fiyatı belli aralıklara göre değişkenlik göstermektedir. Yoğun olarak toplandığı dönemde daha uygun olan jelin fiyatı dönemsel olarak güncellenmektedir. Sitemizde yer alan fiyat bilgisi üzerinden karşılaştırma yaparak ürünün piyasa fiyatını öğrenebilirsiniz.

Orijinal Burlumbuş Otu Jeli Nasıl Anlaşılır?

Orijinal burlumbuş otu jelini anlamak için ambalajını kullanabilirsiniz. Bu üründe “Burlumbuş Otu” yazısı sarı renkle yazılmıştır. Jel yazısı ise beyaz olarak yazılır. Tüm bu yazı büyük harflerle oluşmuştur. Ayrıca kutusu sabun kutusu gibi basarak kullanılır. Ürünün basılma kısmı siyahtır. Ayrıca ürünler bitkisel bir kozmetik olduğu için kutusunun altında bir bandrolü vardır. Buradan orijinal olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünün orijinali 120 ml olarak satışa sunulur. bunun yanında fiyat karşılaştırması yaparak da gerçekliğini test edebilirsiniz.

Burlumbuş Otu Jeli Zararı Var mı?

Bu ürün tamamen bitkisel özden elde edilen bir yönteme sahip olduğu için hiçbir bünyeye zararı yoktur. Sadece bu bitkiye özel bir alerjisi olan varsa doktora başvurabilir. Ancak genel olarak nadir bulunan bir bitkidir ve doğada kendi başına çıktığı için kimyasal bir karışım kullanılmaz. Her yaştan insan burlumbuş otu jelini gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Orjinal Burlumbuş Otu Jeli Resmi Satış Sitesi