Bufalo Shot 12li


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 249.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 379.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Bufalo Shot Nedir?

Bufalo shot cinsel performans artırıcı özelliği ile tercih edilmektedir. Penis sertleşmesi sorunu olan erkekler tarafından da tercih edilmektedir. 6 saate kadar dayanan sertlik sunmaktadır. Bunun yanı sıra ürün penis boyutunda gözle görülür bir artış yaşanmasını sağlar. Cinsel sağlık sorunları olan erkeklerinin güvenle kullanabilecekleri yüksek etkili ürünler arasında yer alır. Bufalo Shotın sağlığa bir zararı da bulunmamaktadır. Uzun geceler ve unutulmaz anlar yaşamak için mutlaka Bufalo Shot sizinle olsun!

Bufalo Shot Nasıl Kullanılır?

Bufalo Shot kullanımı sonrasında etkisini hemen göstermeye başlar. 24 saat ara ile 1 adet tüketilmesi gerekir. Kullanım sonrasında alkol tüketimi yapılmaması gerekir. Doğal bir ürün olduğundan zararı yoktur. Tarım Bakanlığı tarafından onay alan bir üründür. Sertleşmenin uzun süreli kalıcı olmasını sağlar. Cinsel ilişki süresi artmış olur. Erken boşalma problemi olan erkekler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Bufalo Shot Yan Etkileri Nelerdir?

Bufalo Shot yan etkileri bulunmayan doğal bir üründür. Çok sayıda erkek tarafından tercih edilen bu ürün insan sağlığına zarar vermez. Yan etkiler olmadan cinsel sorunların çözülmesini sağlar. Yan etkilerin görülmemesi için mutlaka uygun dozda ürün kullandığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Bufalo Shot Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Bufalo Shot kullanım miktarı 24 saat içinde 1 tane olacak şekilde planlanmalıdır. Bir gün içinde 1den fazla ürün tüketilmemesi gerekir. Çok fazla ürün tüketmek demek çok fazla cinsel güce sahip olmak vb. anlamına gelmez. Doz aşımı insan sağlığına zararlıdır. En iyi etkiyi alabilmek için ürünü uygun miktarda tükettiğinizden emin olmanız gerekir.

Bufalo Shot Nasıl Satın Alınır?

Bufalo Shot satın almak isteyenler tercihlerini internet sitemizden yana kullanıyorlar. Hızlı ve güvenli sipariş vermek isterseniz siz de internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Sadece bir tek tıkla ayağınıza kadar istediğiniz ürünleri getirebilirsiniz. Gizlilik ilkesine uygun teslimat, orijinal ürünler ve en ekonomik fiyat tekliflerine erişmek için internet sitemizde ürünler bölümüne göz atabilirsiniz. Çok sayıda cinsel sağlık ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.