Bufalo Çikolata


1 Kutu Satın Al - 125.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 225.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 325.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Bufalo Çikolata Nedir?

Bufalo çikolata hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir. İçinde yer alan özel maddeler cinsel isteğin artmasını sağlar. Lezzetlidir. Cinsel istek artırıcı ürün olarak satılmaktadır. Enerji verir. Cinsel performansın artırılması için en lezzetli yoldur. Cinsel uyarıcı etkisi yoğundur. Kısa sürede cinsel isteğin gelmesini sağlar. Cinsel isteksizlik sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler bu mucizevi çikolata sayesinde sorunlarından kurtulabilirler. Çikolatayı satın aldıktan sonra serin ve kuru yerde saklamanız tavsiye edilir. Tarım Bakanlığı tarafından onay almış bir ürün olduğundan güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Bufalo Çikolata Nasıl Kullanılır?

Bufalo Çikolata kullanımı cinsel ilişkiden 45 dk öncesidir. Kullanım süresinden sonra etki zamanı bünyeden bünyeye değişik göstermekle birlikte ortalama 30 dk içinde etkisini göstermeye başlar. Çikolata performans çikolatası olarak satılmaktadır. Alkol ile birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Hamile ve emziren annelerin de bu ürünü kullanmaktan kaçınması gerekmektedir.

Bufalo Çikolata Yan Etkileri Nelerdir?

Bufalo Çikolata yan etkileri bulunmayan Tarım Bakanlığı tarafından sağlığa zararlı olmadığına dair onay almış bir ürün olduğundan gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan ürün olduğundan sağlığa zararlı değildir. Kadın ve erkeklerin kullanımı için uygundur.

Bufalo Çikolata Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Bufalo Çikolata kullanım miktarı günde 1 adet olmalıdır. Bu miktarın üzerine çıkmak doz aşımı anlamına geleceğinden tavsiye edilmemektedir. Çok çikolata yemek çok etki görmek anlamına gelmez, aksine en uygun dozda tüketim yapmak en çok etkiyi görmek anlamına gelmektedir. Bu nedenle dozu aşmayınız. 24 saat sonrasında 1 çikolata daha tüketebilirsiniz.

Bufalo Çikolata Nasıl Satın Alınır?

Bufalo Çikolata satın almak için hızlı, güvenli, orijinal ürün satan bir yer arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Çünkü aradığınızı buldunuz! İnternet sitemiz üzerinden orijinal ürünleri tek tıkla kapınıza kadar getirebilirsiniz. Özenle paketlenen ürünler, gizlilik ilkesine uygun tarafınıza iletilecektir. İnternet sitemizde başka cinsel performans artırıcı ürünleri de bulabilirsiniz. Çok sayıda seçenek imkanınız olacak. Karar vermekte zorlanmayacaksınız!