Bombax Kilo Aldırıcı


1 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 249.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 359.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 449.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Bombax Nedir?

Ülkemizde gıda takviyesi olarak bilinip kullanılan Bombax, Amerika ve Meksika’ya ait bir ağaç türüdür. Ağacın çiçekleri etkili olduğundan dolayı gıda takviyesi için kullanılmıştır. Besin eksikliğinin karşılanması adına kullanılan bir üründür. İçeriğinde yer alan özel karışımlar, kilo almanıza yardımcı olur. Ürünü düzenli şekilde kullandığınız takdirde olumlu yanlarını görmeye başlayacaksınız. Kilo alamıyorum diye dert eden kişilere özel geliştirilmiş bir üründür. Bombax bitkisel karışımı kullandıktan sonra hedeflemiş olduğunuz ideal kilonuza ulaşma başarısına sahip olursunuz. Çevremize göz attığımızda kilo verememekten şikâyet eden insanlar kadar alamayanların da bir hayli fazla olduğuna şahit oluyoruz. Kilo almak isteyipte alamamanın problemini kökten çözen bir ürün olarak karşımıza Bombax çıkıyor. Hiçbir şekilde ürünün yan etkisi olmadığından dolayı düzenli olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  % 100 doğal bir ürün olmakla beraber içerisinde yüzde 25 oranında kudret narı içermektedir. Zararı olmayan bitkisel bir ürün olduğundan dolayı artık kilo almaya çalışan kesimlerin en çok tercih ettiği takviyelerden biri olmaktadır. Sabah ve aksam olmak koşuluyla kullanıldığı zaman kısa sürer içerisinde kilo aldığınızı fark edeceksiniz.

Bombax Ne İşe Yarar?

Bombax ne işe yarar? En sık sorulan sorulardan birisidir.  Doğal olarak ilk defa bitkisel karışımı kullanacak kişiler ürünün ne konuda fayda sağladığını bilmek istiyor. Tamamen bitkisel formül olarak keşfedilen bombax, hızlı kilo alımını gerçekleştiriyor. Sürekli yiyorum ama bir türlü kilo alamıyorum diyenlerin yardımcısı olacak bir üründür. Bombax, metabolizmanızın dengelenmesini sağlıyor.  Böylelikle yemek yeme alışkanlığınız normalden daha fazla olmaya başlıyor. İştahınızın daha fazla olmasını sağlıyor. Aynı zamanda yeme alışkanlığınızın da baştan aşağıya değişmesine neden olan bir takviyedir. Ürünün size en güzel şekilde sağlayacağı yanlarından birisi de nefret ettiğiniz besinleri bile yemeye başlamanızı sağlamasıdır. Sevmediğiniz yemeklere bile ilgi duymanızı sağlar.

Bombax İçeriğinde Neler Var?

Zengin bir içeriğiyle göz dolduran Bombax, ne kadar faydalı bir ürün olduğunu ispatlıyor. %25 kudret narı içermesinin yanı sıra  Bombax içeriği incelendiğinde keçi boynuzu, propolis,  kakao, kına, polen, meyve ekstreleri ve amber yer alıyor.

Keçiboynuzu:  Asya, Afrika ve Güney Avrupa’da yetiştirilen meyvemsi bir ağaçtır.

Propolis: Arıların bitkilerden üretmiş olduğu bir tür maddedir.

Kakao: Ebegümeciler familyasından olan kakao, çikolata yapımında başvurulan bir bitki türüdür.

Eğer ki kilo aldırıcı ürünün içeriğinde ki maddelere karşı bir alerji durumunuz söz konusu değilse o zaman hiç endişe etmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat aksi bir durum varsa kullanmamanızı önermekteyiz. Güvenilirliği kanıtlanmış bir ürün olduğundan dolayı ülkemizde de satışa sunulmaya başlanmıştır. Öyle ki kullanan kişiler artık memnuniyetlerini forum sayfalarında dile getirmeye başladılar. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren yavaş yavaş kilo almaya başlayacaksınız. Etkisini 1 hafta  sonra göstermektedir.

Bombax Nasıl Kullanılır?

Bombax nasıl kullanılır? Sabah ve akşam olarak tüketilmesi gereken bir karışımdır. İster bir bardak meyve suyun içerisine isterseniz de süte karıştırarak içebilirsiniz. Günde 2 defa sabah ve akşam tüketin. Fakat burada önemli olan ayrıntılardan birisi de üründen olumlu dönüş almak istiyorsanız düzenli kullanmaya gayret göstermeniz gerekiyor. Düzenli kullanım olmazsa üründen tam verim almanız mümkün olmayacaktır.  Günde 2 defadan fazlasını içmek faydadan çok zarara dönüşebilir.  Bu yüzden dolayı hem sabah hem de akşam olmak kaydıyla günde 2 defa tüketilebilir. Yetişkinler  için her ne kadar ideal bir ürün olsa da çocukların uzak durması gereken bir karışımdır.

Bombax Kullanıcı Yorumları

Betül K*

Okul zamanımda çok dalga geçilen bir çocuktum.  Hatta sürekli eve gelir ağlardım. Bu durumu fark eden bir arkadaşım benim için kilo aldırıcı ürün araştırmış. Belki etkisi olur bir dene istersen dedi. Ümitsizce başladığım bir ürünün en büyük kurtarıcım olduğunu kullanınca anladım. Kısa süre içerisinde kilo almaya başladım. Teşekkürler Bombax.

Okan B*

27 Yaşındayım. Kendimi bildim bileli hep zayıfımdır. Taa ki Bombax ile tanışıncaya kadar. Ya arkadaş bir ürün bu kadar mı iştah açar? Tek kelimeyle bayıldım diyebilirim. Kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

Yeşim K*

Ürünü iki türlü kullanabiliyoruz. Ben sütü çok fazla sevmiyorum. O yüzden daha çok tüketirken meyve suyunun içerisine ekleyerek içiyorum. Normalde kullandığım diğer kilo aldırıcılara baktığımda hem işe yaramıyor hem de tadıyla beni üzüyordu. Bunun tadı da harika.

Meryem A*

İnternette gezinirken Bombax ürününe denk geldim. İçeriğiyle ilgimi çekmeyi başaran bir ürün oldu. Çünkü içeriğini incelediğim zaman çok fazla maddeler vardı. Üstelik hiçbirinin de yan etkisi olacak bir özelliği yoktu. Bu yüzden güvenerek aldım.

Adnan Ç*

Eşim iştahsızdı. Ne yapsam beğenmiyor yemiyordu. Günden güne zayıflıyordu. Hasta olacak diye çok korktum. Çünkü çok zayıf olmakta sağlık yönünden hiç iyi değil. Hatta eşimi görenler, karın seni hiç iyi beslemiyor mu diyordu. Bu cümlelere çok bozuluyordum. Bu iş böyle olmayacak diyerek ürünü aldım. Şükür ki eşim kilo almaya başladı.

Kübra G*

BOMBAX ürünü kullanırken orantılı bir şekilde kilo alayım diye spora da yazıldım. Orantılı olarak kilo almaya başladım. Spordan çıkınca bile doğru yemek yemeğe gidiyorum. Deneyin asla pişman olmazsınız. Bence fiyat olarak baktığım zaman da gayet uygun diyebilirim.

Cengiz H*

Merhabalar ben Cengiz, Bombax ailesinden biriyim. Düzenli olarak ürünü kullanıyorum. Üründen çok memnun kaldığımdan dolayı görüşümü yazmadan edemedim. Eminim ki zayıflık sıkıntısı çeken çok arkadaşım vardır. Başka şeylere bulaşmadan direk olarak bu takviyeyi kullanın derim. Etkisini göreceksiniz.

Asile M*

Ben gerçekten çok içindeyim yahu.. Kerevizden nefret ederim, onu bile artık iştahla yemeğe başladım. Annem bu halime şaşırıyor. Sevmediğim her ne varsa önüme koyulduğu an silip süpürüyorum. İştahım çok fazla arttı. Artık sadece aybaşım geldiğinde böyle olmuyorum. Etlenmeye de başladım. Güzelliğim daha da fazla ortaya çıktı. Çok mutluyum.

Bombax Yan Etkileri Var Mı?

Bitkisel besinlerden üretimi gerçekleşmiş bir ürün olduğundan dolayı  Bombax yan etkisi çok fazla görülmez. Ürünün kullanma talimatına harfi harfiyen uyduğunuz taktirde istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalmazsınız. Sabah ve akşam 2 den fazla ürünü tüketirseniz metobolizmanızla ilgili problem yaşanmasına sebebiyet verebilirsiniz. Çok az da olsa yan etkisine maruz kalabilirsiniz. Özellikle belirtmemiz gereken önemli konu ise bu ürünü çocukların kesinlikle tüketmemesi gerektiğidir. Çünkü  yetişkinler için geliştirilmiş bir üründür. Çocuklara uygun değildir. Çocuklarda yan etkisi görülmesi kaçınılmazdır.

Bombax Fiyatları

Ürünü satın almaya karar verdiğiniz de mutlaka resmi sayfasından almalısınız. Çünkü farklı sayfalarda orijinalin dışına çıkılmış olanları satılmaya çalışılıyor olabilir. Resmi sayfasına giriş yaparak fiyat konusunda net bir bilgi alabilirsiniz.

Orijinal Bombax Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Bombax olup olmadığının nasıl anlaşılacağı en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Kendine özel kutu içerisinde teslim  edilen Bombax, güvenilir olduğunu anlamak adına tek yapmanız gereken yollardan birisi de resmi satış sitesi üzerinden ürünün siparişini vermenizdir. Bu sayede ürünü orijinal haliyle alarak kullanmaya da başlamış olursunuz.

Bombax Zararı  Var Mı?

Bombax zararı yoktur. İçerisinde bitkiler yer aldığından dolayı büyük sorunları ortaya çıkarmaz. Çok hafif olarak tabir edebileceğimiz yan etkiler görülebilir. Bakıldığı zaman en sık görülen hafif şekilde seyreden yan etkiler arasında daha çok baş ağrısı ve sıcak basma hali yaşanmaktadır.

Ürünün insan sağlığını riske sokacak olumsuz bir yanı olmadığından dolayı güvenle sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bombax Kilo Aldırıcı Toz Resmi Satış Sitesi