Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla


1 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 219.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 299.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 379.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Blackberry Black Berry azdırıcı damla kadınların cinsel ilişki öncesinde yaşadığı gerginliği alır, utangaçlık ve korkuyu yenmelerini sağlar. Azdırıcı damla sayesinde kadınlar cinsel ilişkiye karşı büyük bir istek duyar. Cinsel performans artar. Cinsel ilişki süresi çoğalır. Bayan azdırıcı damlanın herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Genital bölgede azdırıcı damla etkisi ile artan bir kan akışı söz konusu oluyor. Bölgeye giden kan akışı artmakla birlikte istek uyanmaya başlıyor. Bütün bunlar kısa süre içinde meydana geliyor.

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla kullanımı kolay ve pratik olması ile beğeni topluyor. Azdırıcı damla alkol ve asitli olmayan içeceklerin içine damlatılarak kullanılmalıdır. Kullanım miktarına dikkat etmek gerekir. Bir bardak içecek içine en çok 2 3 damla konulması tavsiye edilmektedir. Bu kadar damla zaten istenilen etkinin yaratılması için yeterli olacaktır.

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla Yan Etkileri Nelerdir?

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla yan etkileri olmayan güvenli ve zengin afrodizyak içerikli bir üründür. Senelerdir kullanılmış olmasına rağmen ürünle birlikte ortaya kesinlikle herhangi bir yan etki çıkmadı. Güvenli kullanıma sahiptir. Kadınlar arasında popüler olan bir üründür. Beklenmeyen etkilere neden olmamasında en önemli etken içeriğinin bitkisel olmasıdır.

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla kullanım miktarı aşılmadığı sürece ortaya herhangi bir yan etki çıkmayacaktır. Damla kullanım miktarı doz aşımına girdiğinde beklenmedik etkilerle karşılaşabilirsiniz. 2 3 damla kullanımın dışına 24 saat içinde çıkmamak gerekir. Güçlü bir ürün olduğundan bu miktar yeterli gelecektir.

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla Nasıl Satın Alınır?

Blackberry Black Berry Azdırıcı Damla satın aldığınız yer çok önemlidir. Ürünün orijinal olması şarttır. İnternet sitemizde satışını gerçekleştirmiş olduğumuz damlaların hepsi orijinal üründür. Güvenle kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde teslimat yapılmasını isterseniz doğru adrestesiniz. Tercih ettiğiniz ürünler adresinize gizlilik içinde teslim edilecektir hem de büyük özenle yapılmış paketle birlikte!