Arex Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 100.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 190.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 270.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 350.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Dünya genelinde sık bir şekilde tercih edilen Arex Sprey, erken boşalma şikâyetlerini tamamen ortadan kaldırılması ile birlikte çiftlerin çok daha uzun süreli cinsel ilişki yaşamalarına doğrudan katkı sağlar. Bu ürün, saf sudan elde edilir ve boşalmayı yüksek oranda geciktirir.  Partnerler arasında en sık yaşanılan sorunlardan biri de erken boşalma problemidir. Hazza doğru hızla giden bu yolda aniden boşalıyor olmak hem erkekler hem de kadınlar için çok büyük bir eziyettir. İşte bu sorundan dolayı kadınlar, zaman içerisinde eşlerine karşı büyük oranda cinsel soğukluk yaşamaya başlarlar. Bu durum da ilişkileri tam manasıyla bitirme noktasına kadar gidebilir. Evliliğin ana kurallarından birisi de sağlıklı bir cinsel hayattır. 

Bu sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olan Arex Sprey, erkeklerin boşalma sürecini minimum 25 ile 30 dakika kadar arttırır. Bu ürünü kullanan birçok erkeğin cinsel yaşamlarının düzene girdiği ve partneriyle beraber çok daha zevkli ilişkiler yaşadıkları gözlemlenmiştir.

Arex Sprey kullanmanın olmanın en göz çarpan avantajı, hem düzenli kullanım ile birlikte erken boşalmayı tedavi etmesi hem de yüksek oranda cinsel ilişkiden alınan zevki arttırmasıdır. 1 yıllık kullanım sonrasında birçok erkeğin erken dönem boşalma problemini tam manasıyla ortadan kaldırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Kısacası erken boşalma problemi olanlar ve cinsel aktivitelerden alınan zevki arttırmak isteyenler Arex Sprey kullanabilirler. 

Arex Sprey Ne İşe Yarar?

 • Arex Sprey, erken boşalma sorununu tedavi eder ve çok daha uzun bir süre boyunca penisin ereksiyon halde kalmasını sağlar.

 • Boşalma süresini en az 25 ile 30 dakika kadar uzatır.

 • İçeriğinde var olan özel bileşenler sayesinde penisin cildi hiçbir şekilde zarar görmez ve ilişkiden alınacak olan haz da daha fazla yükselir.

 • Arex Sprey, düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman erken boşalma problemi tamamen ortadan kalkar. 

 • Bu ürün sayesinde eşler, cinsel aktivitelerden çok daha fazla zevk alır. 

Arex Sprey Nasıl Kullanılır?

Arex Sprey kullanımıyla alakalı her platform farklı farklı öneriler sunulabilir. Bu talimatlar, ilgili platformların ne denli bu konuya hakim olup olmadığına göre de farklılıklar gösterecektir. Arex Sprey kullanımı genel olarak şu şekildedir:

 • İlk olarak penis, dik konuma getirilmelidir ve sonrasında ise penis şaftına (baş) 2-3 defa sprey püskürtülür. 

 • Parmak uçlarıyla püskürtülen bölgeye sprey, daireler çizilerek tam manasıyla yedirilir. Sonraki aşamada penis yine baş kısmına 1-2 defa daha sprey püskürtücüler. Yukarı ve aşağı doğru sıvazlanarak yine iyice yedirilir.

 • En son aşamada 15 ile 20 dakika kadar beklenir ve spreyin kuruması sağlanır. Bu aşamalardan sonra rahat bir şekilde cinsel ilişkiye girilebilir. Bu ürün kesinlikle göz ile temas ettirilmemelidir ve uygulama bittikten sonra eller mutlaka yıkanmalıdır. 

Arex Sprey Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arex sprey kullanılırken mutlaka dikkat edilmesi gerekli olan hususlar şunlardır:

 • Arex sprey, erken boşalma problemi olan erkeklerin cinsel aktiviteden alınan zevki arttırıcı olarak etki gösterir. 

 • Bu etkili sprey, anestezik içeriklidir. Anesteziye karşı alerjik reaksiyonu olan erkeklerin bu ürünü kullanmadan önce doktoruna danışması önerilir.

 • Bu spreyin kullanımından sonra yaşanılacak cinsel ilişkide erkekler, penis bölgesinden biraz daha az miktarda his alabileceği için erken boşalma problemi engellenmiş olur.

 • Bu ürün, yetişkin erkeklere göre hazırlandığından dolayı 18 yaşından küçüklerin ve kadınların kullanımı için uygun değildir. 

 • Arex Sprey, düzenli olarak kullanıldığı zaman erken boşalma problemini tam manasıyla tedavi eder. Bunun için doktora danışılması önerilir.

Arex Erkeklere Özel Geciktirici Sprey