Amerikan Bizon American Jel


1 Kutu Satın Al - 79.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Amerikan Bizon american jel erkeklerin kabusu haline gelen cinsel problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar. Penis içinde yer alan damarların genişleme miktarı bu jel ile artar. Bu da peniste sertleşme sorununu ortadan kaldırır. Penis daha kalın bir hal alır.

Amerikan Bizon American Jel Nasıl Kullanılır?

Amerikan Bizon American Jel kullanımı sayesinde 7 cm’e kadar uzama elde edebilirsiniz. Mucizevi olan bu ürünü kurulanmış penise uygulamanız yeterli olacaktır. Cinsel birleşmeden 30 dk öncesinde uygulama tavsiye edilmektedir. 2016 senesinden bu yana piyasada olan bu ürün, üstün etkinliği sayesinde satış rekorları kırmayı başarmıştır.

Amerikan Bizon American Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Amerikan Bizon American Jel yan etkileri bulunmuyor. Uygun dozda kullanılması halinde herhangi bir istenmeyen etki söz konusu olmuyor. Jel içinde yer alan bileşenler doğal maddelerden elde edilmiş olduğundan gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Ürün içinde ayrıca cinsel isteğin artmasını sağlayan afrodizyak da bulunuyor. Erkekler bu ürün sayesinde çok daha istekli oluyor, performanslarında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Ürün etkisini 6 saat kadar uzun süreler boyunca göstermeye devam ediyor.

Amerikan Bizon American Jel Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Amerikan Bizon American Jel kullanım miktarı 24 saat içinde fındık büyüklüğünden daha fazla olmamalıdır. Sağlıklı bir kullanım için mutlaka ilaç dozuna dikkat etmek gerekmektedir. Sürüldükten hemen sonra bu ürün penis içindeki damarların beslenmesini sağlar. Erken boşalma, sertleşme ve penis boyutundan memnun olmama gibi durumlarda kullanılabilir. Damarlarda kan akışı hızlanır ve artar. Ürünü kullanırken mutlaka penisin kuru olduğundan emin olmanız yeterlidir. Uygulaması sonrasında ciltte rahat bir his bırakır. Yanma, batma, kaşınma ya da rahatsız eden yapışkanlık hissi giib durumlar American Bizon ile asla söz konusu değildir.

Amerikan Bizon American Jel Nasıl Satın Alınır?

Amerikan Bizon American Jel satın almak için internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden hızlı sipariş verebilirsiniz. Özenli kargolama ve mükemmel hızla ürün elinize gizlilik içinde ulaşacaktır.