Aleron Parfüm


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 259.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Günümüzde Afrodizyak  bir çok insanın bildiği gibi kullanıldığında libidoyu arttıran, cinsel istek ve cinsel arzu güçlüğü çekenlerin kullanmakta olduğu doğal ürün olarak bilinen maddedir. Afrodizyak geçmişte kuvvet macunu olarak kullanılmış ve bir çok baharın karışımı ile oluşturulan bir maddedir. Tamamen doğal baharatlardan üretilmesi bir çok insana kullanırken güven sağlıyor ve yan etkisi bulunmuyor. Gönül rahatlığı ile kullanılan Afrodizyak cinsel yönden karşı cinsi içeriğinde bulunan esansı sayesinde karşı cinsi çekmekle beraber büyük bir etki sağlıyor. Dolayısıyla Afrodizyak parfümler günümüzde birçok insan tarafından tercih ediliyor. Aleron Parfüm kendini bu konuda kanıtlamış ve üst düzey laboratuvar çalışmalarından geçirilerek üretilmiş afrodizyak parfümlerin en çok sevilenidir ve kendini bu konuda kanıtlamıştır.

İçerdiği bitkisel ve baharat ürünlerinden dolayı içeriğinin tamamen doğal olması  ise cinsel isteksizlik yaşayan bay ve bayanların daha çok dikkatini çekmekte ve güvenle kullanmalarını sağlamaktadır. Fakat bu durumdan önce tabiki cinsel isteksizlik yaşıyorsanız öncelikle bir jinokoloğa veya uzman doktora danışmanız tavsiye edilmektedir. Birçok üretici Afrodizyak Parfüm adı altında sahtelerini piyasaya sürebiliyor ve birçok insan da alarak memnun kalmıyor. Fakat orijinal ürünü alırsanız bu konuda memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz.

Afrodizyak etkili Aleron  parfümler, Bu ürünün şu an için piyasadaki en büyük temsilcisidir. Bu ürün yüzde 100 etkili ve orijinal bir ürün olduğunu üretici firma garanti etmektedirler.  Erkeklerin, kadınların ilgisini çekmek için bu parfüm sayesinde hiçbir şey yapmalarına gerek kalmayabilir. Koku algıları güçlü olan kadınlar, erkeklerde duydukları bu azdırıcı koku sayesinde dürtülerini ortaya çıkarabilir. Birçok kullanıcıdan gelen geri dönüşlerde de sinemada, açık havada, alışveriş merkezinde, otobüste ve benzeri birçok yerden kadınların onlarla iletişime geçmek istediklerini belirtmişlerdir.

Aleron Parfüm içeriğinde : (hindistan cevizi, istirdiye, garum, passiflora quadrangularis, fluoksetin, meskalin, lapis lazuli, moringa oleifera vb…) barındıran Aleron Parfüm, cinsel isteği ve tüm duyu organlarının uyarılmasını sağlar buna ek olarak tüm hormonların standardın üzerinde salgılanmasını sağlar. Aleron parfüm karşı cinste özel bir etki bırakarak sizi farklı kılar ve etkiler.


Hindistan cevizi


Hindistan cevizi yağı bir çok insanın bildiği bir çok kullanım alanı olan bir bitkisel yağdır. Fakat Afrodizyak etkisi de oldukça fazladır. Sert bir kabuğu bulunan Hindistan cevizi doğal afrodizyakların başında gelmektedir. Şekerle birlikte tüketildiğinde de etkisi katlanıyor. Tropikal iklimlerde yetişen Hindistan cevizinin kabuğu içindeki etli kısmı ve tohumları hem kadın hem de erkeklerde cinsel gücü artırıyor. Afrodizyak etkisi uzman doktorlarca kanıtlanmış bir yemiş olan Hindistan cevizi bu konuda uyarıcıların en başında gelmektedir.
 


İstiridye

Bir çok afrodizyak maddenin dışında istiridyeler de gerçekten etkili bir afrodizyak olarak bilinmektedirler.  Yüksek çinko değeri içerdiğinden istiridye sperm üretimini arttırarak, testesteron seviyesini yükseltir ve hem kadınlarda hem de erkeklerde libidoyu tetikler. İstiridyeler eski çağlarda insanlar tarafından afrodizyak olarak kullanılıyordu ve içerisinde kadın feromonuna benzer bir koku barındırıyordu. İstiridye aynı zamanda iyi bir protein kaynağıdır. Bundan dolayı günümüzde afrodizyak parfüm yapımında bir çok üretici istridyeleri tercih etmektedir.


Passiflora Quadrangularis :

Bir yılda 15 metreye kadar büyüyebiliyor, sarmaşık türü olan bu bitki, hem kokulu çiçekleri hem de meyveleriyle önemli bir Afrodizyak bitkidir. Dev Granadilla’dan bahsederken, Orta Amerika kökenli bu Passifloranın yenilebilen ve neredeyse bir kavun büyüklüğündeki 30 cm’ lik meyvelerinden  de bahsedebiliriz. Meyve size lezzet katarken, suyu içilebilir, taze olarak tüm meyve sularına katıp tropik tatlar yakalayabilirsiniz. Bu meyve aynı zamanda afrodizyak etkileri ile de bilinir. Meyve henüz yeşilken sebze olarak yemeklere katılabilir.Lepskalin


Yüksek afrodizyak etkisi ile bilinen bu bitki birçok laboratuvar ortamında bilim adamlarının araştırmaları ile kendini bu konuda kanıtlamış oldukça etkili bir türdür. İçerisinde bulunan çeşitli antioksidanlar ve değerli mineraller sayesinde insan vücuduna etkisi bi çok konuda bulunmaktadır. Bundan dolayı önemli afrodizyak maddelerden bir tanesidir.Aleron Parfüm Nasıl kullanılır ?

Kullanımı oldukça basit olan Aleron Afrodizyak Parfümü evden çıkarken yada duş aldıktan sonra normal parfüm kullanır gibi kullanmanız yeterlidir. Özellikle kullanmadan önce üzerinizde farklı bir kokunun bulunmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun nedeni ise özel esansının farklı kokular ile karışmamasıdır. Ev ortamında çok sıcaktan uzak bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Afrodizyak etkisi sayesinde bu parfüm karşı cinsin ilgisini üzerine çekeceğinden oldukça önemli bir yapıda olacağından güneşten uzak ve oda sıcaklığında saklamanız gerekmektedir. Kullanım açısından diğer parfümlerden bir farklı olmayan Aleron Parfümü günlük kullanımda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Aleron Kullanıcı Yorumları :

 

 

Ahmet B*

Açıkcası çekinerek almıştım fakat şu anda tüm çevremdeki insanlar çok güzel koktuğumu söylüyor. Etkisi var mı yok mu bilemem ama kokusu beni etkiyor bundan dolayı tavsiye ediyorum herkese, Fiyatı da gayet makul.

Deniz D*
Parfümün kokusu o kadar güzel ki arada bir sıkıp sıkıp kokluyorum çok hoşuma gidiyor 4 yada 5 sipariş verdim ve hala da kullanmaya devam ediyorum herkese tavsiye ederim. Tüm arkadaşlarımda çok beğeniyor fakat söylemiyorum hangi parfüm olduğunu J

Onur B*

İnternetten duyarak aldım fakat çok şüphelerim vardı. Sonunda kullanmaya başladığım ilk gün kız arkadaşım çok güzel koktuğumu söylemeye başladı ve beni ne zaman görse çok güzel kokuyorsun diyor sanırım gerçekten işe yarıyor.

Halil V*

Parfümü 2 hafta kullandım fakat son zamanlarda öksürtüyordu sıktığım zamanlarda sanırım alerjim yüzünden var fakat yinede kullanıyorum adamlar nasıl yaptılarsa helal olsun gerçekten.

Ege B*

Kız arkadaşım doğum günümde almış bu 3. Siparişim bağımlılık yaptı valla çok hoşuma gidiyor. Kız arkadaşımda çok seviyor herkese tavsiye derim farklı hissettiriyor.

Ataberk A*

İnsanların size bakışı bile değişiyor gerçekten kullanmaya başladığımdan beri karşı cins bana farklı bakıyor sanırım etkiliyor. O kadar baharat var içinde çok da güzel kokuyor. Fakat biraz öksürtüyor ama kokusu için değer.

Derin E*

Kargo biraz geç geldi ama sanıım şirketten değil kargo firmasından onun dışında orijinal olduğu her halinden belli herkese tavsiye derim burayı da uzun zamandır kullanıyorum teşekkürler gerçekten bu gibi güzel ürünleri bizimle buluşturuyorsunuz.


Kübra K*

Erkek arkadaşımın kokusu çok hoşuma gidiyordu öğrendiğimde bu parfümü kullanıyormuş bende aldım beraber bu parfümü kullanıyoruz çantamdan ayırmıyorum öneriyorum herkese. Kalitenizi bozmayın.
 


Aleron Parfüm Yan Etkileri :Afrodizyak yapısı gereği bitkisel ürünlerden ve baharatlardan oluştuğu için bitkisel alerjileri olanlara doktora görünmeden tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında günlük kullanımda diğer pargümlerle aynı olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Vücudunuza etki yapmaz yada tahriş etmez.Aleron Parfüm Fiyatları :Parfüm sektörünün Afrodizyak etkisi ile en önde gelen parfüm markalarından biri olan Aleron Parfüm fiyatları ortalama olarak 100 – 130 TL arasında ve almış olduğunuz yere göre veya indirimlere göre değişmektedir. Fakat ortalama fiyat bandı yukarıdaki belirtilen fiyatlar arasında değişmektedir.


Orijinal Aleron Parfüm Nasıl Anlaşılır?


Piyasada Afrodizyak parfüm adı altında birçok farklı parfüm satılmaktadır. Orjinalini kullanmayan insanlar da kullandıktan sonra yargılı olabiliyor. Dolayısyla parfümü beğenmediklerini ve sevmediklerini iletiyorlar. Bandrollü ve hologramlı olarak yukarıda iletilen fiyat bandında olan ürünleri almanız gerekmektedir.


Aleron Parfümün Zararı Var mı?


Afrodizyak Aleron Parfümün herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Sadece bitkisel ürünlere alerjisi olan kullanıcılar doktara danışmadan kullanmamalıdır bunun dışında herhangi bir zararı bulunmamaktadır.


Aleron Parfümün Zararı Var mı?Afrodizyak Aleron Parfümün herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Sadece bitkisel ürünlere alerjisi olan kullanıcılar doktara danışmadan kullanmamalıdır bunun dışında herhangi bir zararı bulunmamaktadır.