Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu


1 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 319.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 469.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu Nedir?

Alaçatı çiftliği damla sakız macunu, içeriğinde bulunan zencefik ve meyan kökü özleri sayesinde ve macundaki damla sakızı ile ciğerlerde yumuşamaya ve temzilemeye yardımcı olmaktadır. Öksürüğü ilk günde keser ve hemen balgam attırır. %100 Doğal ve bitkisel bir olmasının yanı sıra tek balgam attıran üründür. Kullanımı kolaydır. İçerisinde çok sayıda doğal karışım bulunmaktadır. Baldan zencefile, dağ nanesinden tarçına kadar pek çok sağlıklı maddeyi içinde barındırmaktadır.

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu Nasıl Kullanılır?

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu kullanımı günde 2 Kaşık, 1 Kaşık Sabah 1 Kaşık Akşam Olmak Üzere Kullanılması Tavsiye Edilmektedir.

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu Yan Etkileri Nelerdir?

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu yan etkileri olmaz, aksine macun içinde yer alan çok sayıda özel besin, damla sakızı macunun insan sağlığına destek olmasını sağlar. Bağışıklığı güçlendirir. Libidonun artmasını sağlar. Enerji verir. Çok sayıda faydası bulunmaktadır.

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu kullanım miktarı günde 1 hapı geçmeyecek şekilde ayarlanmalıdır. Çok tüketmek demek çok etki görmek demek değildir. Bu nedenle dozun aşılmaması gerekir. Aşılması sağlık sorunlarının görülmesine neden olacaktır. Güvenli kullanım için kullanım talimatlarına uymanız gerekir.

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu Nasıl Satın Alınır?

Alaçatı Çiftliği Damla Sakız Macunu satın almak için en hızlı yeri arıyorsanız internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Balgam, öksürük gibi sağlık sorunlarınızı çözmek için tek bir tuşa basmak yeterli olacak desek ne derdiniz? İnternet sitemiz güvenli alışveriş, çok sayıda ürün seçenekleri, orijinal ürünler, ekonomik fiyatlarla birlikte sizleri bekliyor olacak!