African Tiger Jel


1 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 189.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Tamamen bitkisel özlerden üretilen ve sertleşme sorunlarına hızlıca etki eden African Tiger Jel, Fransa’da üretilmektedir. 2018 yılında piyasaya sürüldükten sonra çok sayıda kişinin kullanarak başarılı sonuçlar aldığı bu ürünle ilgili en çok da African Tiger Jel nedir araştırması yapılmaktadır. Piyasada kaplan kremi ya da penis büyütücü jel olarak da adlandırılan bu ürünün ereksiyon sorunlarında da kullanıldığı bilinmektedir.

Herhangi bir yan etkisi olmayan ve sadece erkekler için üretilen bu krem, erken boşalma ve sertleşme problemine karşı etki sağlar. Günümüzde çiftler arasında gerçekten de birçok soruna neden olan erken boşalma durumu, orgazm olamayan bayanları da etkilemektedir. Genelde huzursuzluk ve stresi beraberinde getiren cinsel sorunları ortadan kaldırmak için African Tiger jel kullanımı yapabilirsiniz. Üstelik sitemizden hızlıca sipariş verebileceğiniz bu ürün kısa sürede adresinize gönderilmektedir. Bitkisel içerikli bir ürün olması nedeniyle herhangi bir yan etkiye neden olmadan kullanılabilir. Bu sayede çiftlerin cinsel sorunları da kısa sürede ortadan kalkmaktadır. Mucizevi ürünler arasında da yerini alan bu jelin uygun fiyatlarla satışa sunulduğunu unutmayın.

African Tiger Jel Ne İşe Yarar?

Erkeklerde çokça görülen erken boşalma, sadece erkeğin değil, kadının da psikolojisini bozmaktadır. Çünkü yeteri kadar zevk alamayan kadınlar da bu durumda huzursuzluk yaratır. Düzensiz beslenme, stres, hava kirliliği ve daha pek çok durum, ruhsal anlamda bayanları etkilerken, cinsel sorunlar daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Haliyle African Tiger Jel ne işe yarar konusunda, erkeklerin tüm cinsel sorunlarını ortadan kaldırarak partneri memnun edici bir özellikte olduğu unutulmamalıdır.

Afrika Kaplan Jel, erkeklerdeki sertleşme sorununu da çözmektedir. Yine son zamanların en büyük problemlerinden biri olan sertleşme sorunu, kadınlardaki cinsel hazzı da ortadan kaldırır. Bu yüzden kısa sürede etkisini gösteren bu jeli prosedüre uygun bir şekilde kullanarak hem kendinizi hem de partnerinizi memnun edebilirsiniz. Sitemizden de anında sipariş vererek ürüne kolayca ulaşabileceğinizi unutmayın.

African Tiger Jel İçeriğinde Neler Var?

Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan African Tiger Jel içeriğinde neler var sorusu da merak edilmektedir. Cinsel problemlerin çözümünde kullanılan bu ürünün içeriğinde;

  • Potassium Sorbate
  • Bezoic Acid
  • Dehydroacetic Acid
  • Aqua
  • Gycerin
  • Eugenia Caryophyllus Bud Exract
  • Lycium Barbarum Fruit Exract
  • Panax Ginseng Root Exract gibi bitkisel özler bulunmaktadır.

Bu içeriklerin tamamı bitkisel özlerden üretilmiş ve jelin üretiminde kullanılmıştır. Bol potasyum deposu olan bu jel kullanıcılarına hareketlilik sağlarken aynı zamanda uzun süreli cinsel ilişki şansı sunmaktadır. Elbette cinsel ürünlerin bitkisel özlerden oluşması şarttır. Çünkü kullanımı sırasında herhangi bir yan etkinin oluşmaması için doğal olmasında yarar var. Bizler de sitemiz üzerinden African Tiger Jel hakkındaki tüm bilgileri kullanıcılarla paylaştıktan sonra gerekli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

African Tiger Jel Nasıl Kullanılır?

Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 1 saat önce penise sürülmesi gereken bu jel, kullanımından yarım saat sonra etkisini göstermektedir. Haliyle African Tiger Jel nasıl kullanılır sorusuyla beraber etkisinin 4 saate kadar devam ettiğini söyleyebiliriz. Özel bölgeye yeteri kadar sürülerek masaj yoluyla yedirilen bu ürün günlük 2 mg kadar kullanılmalıdır. Bazı kişilerde ise 7 mg’a kadar doz artırılabilir. Ancak size gönderilen kullanım talimatlarında yer alan bilgilere göre hareket etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Son derece pratik bir kullanımla tercih edeceğiniz Afrika Kaplanı kremi sayesinde hiçbir yan etkiye maruz kalmadan kısa sürede etkisiyle karşılaşabilirsiniz. 4 saate kadar erken boşalma ve sertleşme sorununu ortadan kaldıran bu jelin, 2018 yılından bugüne kadar ciddi bir kullanıcı kitlesi tarafından sipariş edildiğini unutmayın.

African Tiger Jel Kullanıcı Yorumları

African Tiger Jel kullanıcı yorumları konusunda oldukça olumlu ifadeler kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu yorumlar hemen alt kısımda sizlerle paylaşılmıştır.

Muharrem G*

Erken boşalma sorunu için sipariş etmiştim. İlk kullanımda hemen cinsel haz yaşadım ve partnerimi de bu ürün sayesinde memnun ettim. Çok teşekkürler.

Çetin K*

Eşimle cinsel olarak sorunlar yaşıyorduk. Bu sorun tabi ki benim yüzümden kaynaklanıyordu. Neredeyse el değer değmez boşalma yaşıyordum. Ancak Afrika Kaplanı adı verilen bu ürünü denedim ve cinsel hazzın doruklarına ulaştım. Tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Erman F*

Partnerimi mutlu etmenin zor olduğunu düşünüyordum. Çünkü sertleşme sorunum vardı. Oysa bu ürünü görür görmez sipariş ettim. Sonuçlarına da inanamadım. Harikasın Afrika Kaplanı.

Özgür T*

Genelde ereksiyon sorunu yaşayan taraf hep bendim. Kalıcı bir çözüm arıyordum. Aslında aradığımı da bulmuştum. İnternetten gördüğüm bu ürünü beklemeden istettim. Sonuçlar gerçekten harika oldu.

Hasan U*

Eşimle cinsel sorunlar yaşadığımız için neredeyse ayrılık noktasına gelmiştik. Yaptığım araştırmalarda bu üründen çokça bahsediyorlardı. Hatta bir arkadaşım da bu ürünü kullandığı için bende aldım denedim. Çok şükür evliliğimi African Tiger jel sayesinde kurtardım.

Osman T*

Sertleşme sorunu için doktora çok kez gittim. Kesin bir sonuca ulaşamadım. Ben de bu ürünü sipariş verdim. Daha ilk kez sürdüm ve sonuçlarının olumlu olduğunu gördüm.

Berk O*

Partnerimi mutlu etmenin en önemli yolu cinsel birleşmeydi. Ama çok stresli biri olduğum için penisimde sertleşme yaşanıyordu. Afrika Kaplanı kremin bu konuda çok etkili olduğunu duydum. Kullandıktan sonra da anladım. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Bekir D*

Eşim, yaşadığımız cinsel sorunlar nedeniyle strese girmişti. Sorun zaten bendeydi. Cinsel organımda yaşadığım sertleşmeye kalıcı çözüm ararken bu ürün çıktı karşıma. İlk gece sürünce birden hareketlenmeye başladım. Sonuç ise mükemmel.

Mesut G*

Çok kez eşimle yaşadığım cinsel birleşmeden sonuç alamıyorduk. Aslında bu ürüne başvurduktan sonra etkisini hemen görmeye başladım. İnternetten buldum ve sipariş verdim. Herkese öneriyorum.

African Tiger Jel Yan Etkileri Var mı?

Kullananlarda herhangi bir yan etkiye neden olmayan bu jel, doz yükseldikçe yanma ve kızarıklık gibi sorunlara sebep olabilir. Bu yüzden African Tiger Jel yan etkileri var mı sorusuyla ilgili olarak, dozajına uygun bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Sitemizden sipariş verebileceğiniz bu ürünü oda sıcaklığında saklamanız yeterlidir. Ayrıca ciddi derecede damar sorunları olanların bu jeli kullanması tavsiye edilmez. Bunun dışında yan etkisi olmadığı için son derece olumlu sonuçlarla karşılaşacağınızı unutmayın.

African Tiger Jel Fiyatları

Orijinal olan African Tiger Jel fiyatları 79 TL’den başlamaktadır. Elbette piyasada sahte ürünlerin de çokça yer aldığını söyleyebiliriz. Bu yüzden sitemiz üzerinden kaliteli ve gerçek Afrika Kaplanı jel siparişi verebilirsiniz. Hızlıca adresinize gönderilecek olan bu ürünün ilk kullanımından itibaren etkisini görebilir ve partnerinizi de haliyle memnun edebilirsiniz.

African Tiger Jel Orijinal Nasıl Anlaşılır?

Sitemizden satışa sunulan ürünlerin tamamı orijinaldir. Çünkü bandrollü olarak göndereceğimiz bu ürünle ilgili African Tiger Jel orijinal nasıl anlaşılır araştırması kullanıcılar tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Doğal olarak hologramlı etiketiyle göndereceğimiz bu jeli rahatlıkla kullanabilirsiniz.

African Tiger Jel Zararı Var mı?

Vücuda ve cinsel organa herhangi bir zararı olmayan bu jel sadece damar problemi olanlar için uygun değildir. Bunun dışında African Tiger Jel zararı var mı sorusuyla ilgili alacağınız tüm yanıtlar olumsuzdur. Haliyle sağlıklı bireylerin mutlaka bu ürünün kullanarak sertleşme ve erken boşalma gibi sorunlara karşı anında çözüm bulmasını tavsiye ediyoruz.